Imate alorgazmiju?

nda...

toliko je odvratna kuco tvoja mlada komsinica da cu da mislim na nju dok te ***** da bih te sto duze yebao... ooopppsss.... yebi ga maco, izgleda da nije bas toliko odvratna

:mrgreen:
 
d1:
da bi odlozio ejakulaciju :twisted: :mrgreen: :lol:

A, te gluposti. :roll:
Ja to ne priznajem. :lol:

Da zamisljam njenu babu, umesto nje? :mrgreen: Draga ne mogu da ti nadjem sikice. Negde su ispale. :lol:

Ne. Stvarno mi je to gadno. Kao sto rekoh, postoje sistemi koji se razvijaju tokom godina. :lol: Taj nikako nije dobar. Nije prirodno...
 
Nije neophodan Frojd da se zaključi da ođe pade dovoljno lagarija...
Ma da, ko ebe kodekse, ma koliko virtuelni bili. A ne bih postavljao pitanje da i sâm ne stojim iza njega podrazumijevajućim odgovorom :wink:
 
d1:
da bi odlozio ejakulaciju :twisted: :mrgreen: :lol:

Ni bih imala nista protiv :roll: Ipak je kod zena to drugacije..nabreknuce klitorisa i druge promene kad je dozivela prvi orgazam ostaju povecani jos 30-60 min, a ako nije bilo orgazma jos 3-6 sati posle toga :roll: (sasvim dovoljno)..znaci sposobna je da nastavi sex.aktivnosti..Kod muskaraca protok krvi vrlo brzo opada, erekcija se gubi i treba duze vremena da bi mogao ponovo da.. :?
 
Viva:
®:
Dakle zamišljanje drugog, a ne konkreVEtnog partnera pri odnosu? :wink:
Jel' to znaci da je alorgazmija = sexulana fantazija? :oops:

Tako nekako, ja samo izraz prihvatio zdravo za gotovo, a žao mi što ima onih koji idu „logikom negativnog predzanka” pa i sebe i partnera moraju da tjeraju na povraćanje.

Nego, hipokrizija svih nas, skrivenih iza nickova, sama po sebi je dokaz, ako ne eksplicitne, onda svakako latentne alorgazmije u svima nama. :lol:
 

Back
Top