Fatalni susret

Karlovcanka

Zainteresovan član
Poruka
118
Zene,sve smo imale razlicite muskarce i veze:whistling:
Ali koji prvi susret sa nekim potpuno novim muskarcem u vasem zivotu je bio neobican i jedinstven?Drugaciji od svih drugih?
 
Poslednja izmena:
Evo ja cu prva;)
Moj 23.rodjendan-taman raskinula dugu vezu i izadjem s drugaricama u jedan klub uvece da proslavimo,zezamo se,a u tom istom klubu jos jedan tip slavi rodjendan,prilazi da mi cestita,a on verovali ili ne isti Kluni(iz mladjih dana):lol:,definitivno je bila ljubav na prvi pogled, jer smo se odmah zalepili jedno za drugo i bilo je tako romanticno,ovaj prvi susret je neobican po tome, sto smo se upoznali onog dana kad nam je oboma bio rodjendan;)
 
QUOTE=Torrente Bgd;9008382]Recimo moju komsinicu pokupio neki na pesackom sa Vokswagenom.....totalno nepoznat muskarac i totalno novo i neobicno iskustvo za nju....sva sreca nije bilo ozbiljnijih povreda.[/QUOTE]

:rotf::rotf::rotf:
 
Evo ja cu prva;)
Moj 23.rodjendan-taman raskinula dugu vezu i izadjem s drugaricama u jedan klub uvece da proslavimo,zezamo se,a u tom istom klubu jos jedan tip slavi rodjendan,prilazi da mi cestita,a on verovali ili ne isti Kluni(iz mladjih dana):lol:,definitivno je bila ljubav na prvi pogled, jer smo se odmah zalepili jedno za drugo i bilo je tako romanticno,ovaj prvi susret je neobican po tome, sto smo se upoznali onog dana kad nam je oboma bio rodjendan;)

10rpri9.jpg



OMG :eek::eek:
 
Nije ista tema,zato sto tamo postavljacica teme pita kako ste se upoznali sa muzem/zenom,a ovde se misli na najneobicnije susrete koji se uglavnom pamte bas po tome i ne zavrsavaju kod maticara...:whistling:
 
Znas,ja znam da Kluni sada ima skoro pedeset,taj tip je nekih 12,13 godina mladji od njega,ali meni Kluni isto(dobro) izgleda zadnjih bar 15 godina!
Nadam se da si uspeo da me pohvatas,tip je mladji od njega,ali izgleda extra
 
Evo ja cu prva;)
Moj 23.rodjendan-taman raskinula dugu vezu i izadjem s drugaricama u jedan klub uvece da proslavimo,zezamo se,a u tom istom klubu jos jedan tip slavi rodjendan,prilazi da mi cestita,a on verovali ili ne isti Kluni(iz mladjih dana):lol:,definitivno je bila ljubav na prvi pogled, jer smo se odmah zalepili jedno za drugo i bilo je tako romanticno,ovaj prvi susret je neobican po tome, sto smo se upoznali onog dana kad nam je oboma bio rodjendan;)
Jel to bio El Muerte? :D
 
Она је дошла послом, на неколико дана, он је ту био запослен. Одмах су знали да се морају ,,срести''.
Неколико дана виђали се у пролазу, разменили по коју реч. А онда је она отишла.
Нису били ни у каквом контакту.
Пет година касније, она послом опет на истом месту. Види га како иде према њој, гледа је са неверицом. Загрлили се пред свима и држали једно другог неко време, не обазирући се ни на ког.

Пар дана нису се раздвајали. Она се опет вратила у свој град, стотинама километара далеко. Дописивали се једно време, а онда се договоре да се нађу у граду који је ,,на пола пута''.
Провели су ноћ грлећи се, причајући, знајући да је то све што могу да пруже једно другом.

Ујутру, на шалтеру аутобуске станице, он купује карте за два различита града. Шалтерска службеница их гледа, пружа две карте и каже:,, Ово су вам карте, ви знате куда ће ко, а надам се да знате и зашто идете на различите стране...''
Знали су.
 
Rođeni isti dan, iste godine.... neverovatna hemija... telepatska povezanost, ne čuju se godinu dana i onda doleti neki sms ili poziv baš u trenutku kad je ovom drugom potrebno... identične osobe samo različitog pola.... i da, jedan jedini neponovljivi čaroban sex za pamćenje! :)
 

Back
Top