Tuca sa deckom devojke koju volim

  • Začetnik teme petrusic88
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P

petrusic88

Gost
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:
 
petrusic88:
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:

Po ovome sto si napisao, moj ti je savet da je zaboravis jer i sam kazes da te ona ignorise i ako zna da je volis, mislim da ne vredi da ga bijes, to nece pomoci.
 
petrusic88:
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:
To sa mlacenjem ti nije bilo bas pametno :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Nemoj da joj prebijes decka,ima da te mrzi do kraja zivota!Pomiri se sa tim da ona ne zeli da bude sa tobom,jer kao sto ti ne mozes da naredis srcu da je zaboravis,tako ni ona ne moze tebe da zavoli. :cry: Mozda ce jednog dana shvatiti da su tvoja osecanja iskrena,ali mozda i nece i zato se moras potruditi da je zaboravis iako zvuci bolno i nemoguce :( :? :cry:
 
Potpuno te razumem.Bila sam u sl. situaciji (sa deckom).Nije lako zaboraviti osobu koju volis,stvarno nije.Ali ako te ona kulira iskuliraj i ti nju videces vredi.Mozda ce biti ljubomorna ako se decko koji je voli , skonta sa drugom.Vremenom uz druge ribe zaboravices nju.Ko zna mozda pronadjes novu ljubav samo ti je potrebno vreme i strpljenje.VERUJ MI. :) :) :) :wink: :wink:
 
petrusic88:
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:

Ma sta da radis,lepo digni ruke iskuliraj i to ti je to,premd ameni se desavalo da mi neki decko ide na ku*ac ali ne iz ljubomore nego onim cinicnim ponasanjem(ja imam a ti nemas inikad neces imati,pa jos i zlobni kez,i ku*cenje) i onda poludim i bijem ali sam e ne kako ti kazes premlatili smo pogresnog,to je glupo i umesto muskarca ispadas obicna pi*ka koja se krije iza drustva.
A to sto kazu da cure ne vole tucu,lazu sve se prave a imponuje im kad se dvojica pesnice zbog nje.
 
petrusic88:
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:

najbolje bi bilo da roditeljima kazes sta si uradio i sta hoces da uradis, pa da oni tebe malo vaspitno udese. veruj mi, to je trenutno najbolje resenje za tebe.
 
petrusic88:
:?: Stvarno zelim da me neko uputi sta treba da radim da li da ga bijem ili da pokusam da je zaboravim(iako sam to vec pokusavao)Zbog nje smo premltili pogresnog coveka i uvalio sam se u velika g____a sa POLICE.Iako zna koliko je volim ona me i dalje ignorise uprkos mom prilasku.Da obavestim mnoge nisam :shock: ruzan niti nakaza cak naprotiv.POMAGAJTE!!!!!E njeno ime je Dragana I `87 smo. :?:

je l' dechko jesi li se ti zapitao shto te ona ignorise....a ??? pa mozda se ti njoj ne svidjash breeeeee mozda ona tebe ne voli kapirash???!!!!

a shto se tice tvog prilaska do yaya ti je... ja te lichno ne bih ni pogledala...

pozdrav
 
neven:
ovako prvo namlati tog zbog koga si zavrsio u policiji(samo nemoj opet da pogresis) a onda razbi njega i na kraju razbi i nju i sve ce biti kako treba :lol:
SAVET ZLATA VREDAN :!:
....ali savet je.... :shock: :shock: nisam to ocekivala od tebe :?
naravno da ne treba da bije decka,nije on kriv zato sto se on njoj ne svidja... :wink: zato u akciju I TRAZI DRUGU DEVOJKU koja ce te zaista voleti :wink:
 
SisaDaPimp:
Trulo brate.. Ko je*e drolju nije on lik kriv.. Misim kad te tako riba qlira jbt, misim.. daj bre ko je je*e nije ni prva ni zadnja.. A danas sutra ako dobijes sansu da je smuvas, smuvaj je, izje*i pa sutni da oseti sta boli.. POz

evo slusaj ko zna kako se postupa sa ljudima :lol:
c c c c c c c ........
a kako bi ti voleo da tebe neko izje8e,a? pppPPpp

razmisljaj malo i na taj nacin
 
Ma brate,nemogu da ti kazem da je zaboravis,jer to i nije tako lako!
Mislim da trebas da malo ''odmoris'' od svega toga,da prestanes da pravis gluposti zbog nje i okrenes se drugim stvarima.......time mozda nesto i dobijes,a ovakvim ponasanjem sigurno neces nista!
s'obzirom u kakvoj se situaciji nalazis mogu samo da jos ovo dodam:
NEMOJ JE JURITI,NECES JE STICI,OKRENI LEDJA SAMA CE PRICI! :P
Promeni taktiku,pokusaj........i uspeh je pokusati!
 
Keeper:
SisaDaPimp:
Trulo brate.. Ko je*e drolju nije on lik kriv.. Misim kad te tako riba qlira jbt, misim.. daj bre ko je je*e nije ni prva ni zadnja.. A danas sutra ako dobijes sansu da je smuvas, smuvaj je, izje*i pa sutni da oseti sta boli.. POz

evo slusaj ko zna kako se postupa sa ljudima :lol:
c c c c c c c ........
a kako bi ti voleo da tebe neko izje8e,a? pppPPpp

razmisljaj malo i na taj nacin

Za tvoju informaciju ja mogu samo da izjebem, chitaj malo bolje nick ;).. Drugo pamti pa vrati, a ovako bi devojka osetila sta znaci bol kad ti se neko svidi pa te iskoristi i da ti kasku.. Ja sam nekad bio fin prema zenskom rodu, ali vecina njih ne zasluzuje finocu, nego budi gad procices bolje..
 
SisaDaPimp:
Keeper:
SisaDaPimp:
Trulo brate.. Ko je*e drolju nije on lik kriv.. Misim kad te tako riba qlira jbt, misim.. daj bre ko je je*e nije ni prva ni zadnja.. A danas sutra ako dobijes sansu da je smuvas, smuvaj je, izje*i pa sutni da oseti sta boli.. POz

evo slusaj ko zna kako se postupa sa ljudima :lol:
c c c c c c c ........
a kako bi ti voleo da tebe neko izje8e,a? pppPPpp

razmisljaj malo i na taj nacin

Za tvoju informaciju ja mogu samo da *, chitaj malo bolje nick ;).. Drugo pamti pa vrati, a ovako bi devojka osetila sta znaci bol kad ti se neko svidi pa te iskoristi i da ti kasku.. Ja sam nekad bio fin prema zenskom rodu, ali vecina njih ne zasluzuje finocu, nego budi gad procices bolje..

samo ti se cini da ces bolje proci ako si gad :wink: to je vrlo plitko razmisljanje .....
al ajde, budi gad do mile volje, ma ne smeta meni, kazace ti se samo kasnije ....... :wink:

P.S.> da si nekad, da si ikada bio fin, bio bi i dalje, znam ja te fore "nekad sam bio". ne pali to kod mene :wink:
 
Moja proslost u ljubavi je moja, kapiras.. Tako da ono, kad te dve ribe prevera, sobizrom da je jedna od njih dve bila prva devojka u zivotu onda ono.. pa posle tog samo jos prosipi od veza ni za *****, pa opet da se nadoveze jos jedna droljica, i tako coveka vreme polako promeni u ono sto nikad ne bi pomislio da moze da bude.. tako da ne lupaj nebuloze jer ne znas me..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top