Bolton vonderers

Bolton vonderers je klub iz grada Boltona (tacnije iz predgradja Boltona) i jedan je od osnivaca Premier lige.Osnovan je 1874. pod imenom Christ Church FC.Sto se tice istorije najuspesnije razdoblje kluba bilo je 1920-tih kad su osvojili 3 FA kupa , ali je i tokom svoje istorije osvajao i razne druge kupove i belezio razne uspehe.Sto se tice navijacke scene ovaj klub bodre navijacke grupe Bolton Cuckoo Boys, Tong Moore Slashers, Billy Whizz Fan Club i idu ubedljivo na sva gostovanja i sto se tice engleske i sto se tice evrope.Igra na Reebok stadionu kapaciteta 28 723 .
 
Daj brate sinovac, sta kao chelseaaa ono ovo, da je abramovich otisao u blackburn, svi bi za njega sad navijali !!!
Ajde tebra da se razumemo, bolton je imao jedne od najzescih navijaca tokom 70-ih i 80-ih, nisam upoznat sa sadasnjom grupom, ali sam siguran da su isto toliko jaki !!!
Procitaj knjigu Mi smo cuveni fudbalski huligani, da vidis sta se izdesavalo navijacima oldhama kad su im dolazili boltonovci ;)
Ako ti treba nekih podataka samo kazi ;)
 
2383863699-soccer-uefa-cup-group-f-bayern-munich-v-bolton-wanderers.jpg

4161630218-soccer-barclays-premier-league-bolton-wanderers-v-sunderland-reebok-stadium.jpg

300165338-soccer-barclays-premier-league-chelsea-v-bolton-wanderers-stamford-bridge.jpg

besiktasboltonwanderers2010200.jpg

79928504.jpg

2004091.jpg

AndDidThoseFeetImage.jpg


Ne razumem samo, zasto ako je klub sada los (iako nije bio los predprosle sezone) mislite da je oduvek bio los, i da nema navijace ...
Zaludjeni ste man. utd. - om
hebo vas manchester ...
 
Daj brate sinovac, sta kao chelseaaa ono ovo, da je abramovich otisao u blackburn, svi bi za njega sad navijali !!!
Ajde tebra da se razumemo, bolton je imao jedne od najzescih navijaca tokom 70-ih i 80-ih, nisam upoznat sa sadasnjom grupom, ali sam siguran da su isto toliko jaki !!!
Procitaj knjigu Mi smo cuveni fudbalski huligani, da vidis sta se izdesavalo navijacima oldhama kad su im dolazili boltonovci ;)
Ako ti treba nekih podataka samo kazi ;)

Pecooo... Chelsea da mi ne mešaš u ovo... :mafijas::mrgreen:
 
pa kada je manchester zakon brate

:evil:
Daj brate, sigurno si prosle sezone navijao za milan, predprosle barsu, pa liverpool i tako redom ... (mislim na sampione ls... Nisam bas upoznat)
Verovatno kod nas navijas za zvezdu !?
a lokalni ne podrzavas ;)

potpuno se slazem sa tobom

Imas moju podrsku ako navijas za bolton !!!
Svi koji navijaju za manje klubove imaju moju podrsku :)


West Ham United !!!
 
@nevidjeni car Ipak se zna ko je bio tata sedamdesetih i osamdesetih godina kada su huligani u pitanju...tako da...:mrgreen:

@Tema Bolton je sjajan klub...koji je imao srecu da u njemu igra majstor zvani Okoca...
 
Навијам за Болтон од 2004. године, ретко се нађе неко с ових простора ко их симпатише. :) Баш бих волео да се јави још неко. Тешки дани су тек пред нама, али верује се у Ленона и млађу гарду - Клох, Вела, Вокер...
 

Back
Top