Najpametniji Srbin - Ivo Visković ?!

DragonR

Primećen član
Poruka
683
terazije1_4.jpg


Gledam Dnevnik RTS veceras, kad ono iznenadjenje: Ivo Viskovic! A jelda da ga bas dugo nismo videli, ima bar dan-dva...

Ko je uopste taj Ivo Viskovic? Gde i kada je taj stvorio toliku reputaciju? Zbog cega je njegovo misljenje toliko bitno? Da li je moguce da u ovoj zemlji ne postoji nijedan drugi ekspert, nego je Ivo supertalentovan za sve? Ne znam da li je tacno, ali skoro negde procitah da u Srbiji ima oko 8.000 profesora univerziteta; Ivo ispade merodavniji i medijski daleko zastupljeniji od svih njih zajedno!
Za B92 me nikada nije ni cudilo, ali da li je moguce da RTS nikako nije u stanju da dovede nekog drugog vec Tudjmanlips mora da bude zaduzen za sve od ljudskih prava, pa do statusa Kosova. Zapravo ne bi me uopste iznenadilo da Visko uskoro pocne da komentarise i sport i vremensku prognozu na tzv. javnom servisu :super:

A sto da ne kad mi barbarski Bizantinci ionako nista ne znamo pa je red da nam barba Ivo civilizirano priopci znanstvene tjimbenike o zemlji Srbiji. Ako se ovo parce zemlje jos uvek uopste i zove Srbija...
 
Njrega kvalifikuje to sto je Hrvat . On je , kako oni kazu , Hrvatina . Eto , to je ovde cesto dovoljno . Al nije jedini . Tadic i njegovi jednostavno obozavaju Hrvate .
Tu je i Ivan vejvoda , a imali smo i Ivanu Dulic , bila ministarka Poljoprivrede , drzave Srbije , a Hrvatica . Uredila da Hrvati kupe u vojvodini 300 hiljada hektara zemlje . , Pa onda eto ga i Bruno Vekaric , a Oliver Dulic , sta li je on .
Cim je Hrvat , mora da bude nesto u Srbiji . jer je nasa elita strasno iskompleksirana , i stidi se svog naroda . A takvi su zbog mnogo godina negativne selekcije .
Daklem , ko i svaki Hrvat , on je prvo Hrvat pa covek , sto mu je najbolja preporuka da bude faktor u Srbiji .
 
Njrega kvalifikuje to sto je Hrvat . On je , kako oni kazu , Hrvatina . Eto , to je ovde cesto dovoljno . Al nije jedini . Tadic i njegovi jednostavno obozavaju Hrvate .
Tu je i Ivan vejvoda , a imali smo i Ivanu Dulic , bila ministarka Poljoprivrede , drzave Srbije , a Hrvatica . Uredila da Hrvati kupe u vojvodini 300 hiljada hektara zemlje . , Pa onda eto ga i Bruno Vekaric , a Oliver Dulic , sta li je on .
Cim je Hrvat , mora da bude nesto u Srbiji . jer je nasa elita strasno iskompleksirana , i stidi se svog naroda . A takvi su zbog mnogo godina negativne selekcije .
Daklem , ko i svaki Hrvat , on je prvo Hrvat pa covek , sto mu je najbolja preporuka da bude faktor u Srbiji .

..de si manjina....:hahaha::hahaha:
 
ni po chemu se taj lik ne razlikuje od bilo kog iz zute"elite"
a to shto su ga kao hrvata stavili za glasnogovornika po pitanju ideoloshkih smernica samo za sebe dovoljno govori
ko shto sa sudjenja u hagu 90% vremena imash prevodioce hrvate
samo josh jedno ponizenje
 
Hrvat . Pre svega on je Hrvat, celim svojim bicem i svako svojom misljui . Isto koliko i Maks Luburic .
Prvo Hrvat , pa covek .
I meni se cini da je to njegova najveca kvalifikacija, ako ne i jedina. Ali bih malo promenio ovu tvoju recenicu: prvo Hrvat... i jedino Hrvat.
Kako je krenulo i M.Luburic bi danas bio neki faktor u Srbiji... recimo tuzilac za ratne zlocine, policijski general, direktor RTSa, ministar kulture ili nesto slicno...
 
I meni se cini da je to njegova najveca kvalifikacija, ako ne i jedina. Ali bih malo promenio ovu tvoju recenicu: prvo Hrvat... i jedino Hrvat.
Kako je krenulo i M.Luburic bi danas bio neki faktor u Srbiji... recimo tuzilac za ratne zlocine, policijski general, direktor RTSa, ministar kulture ili nesto slicno...

..zasto se toliko kacite na Vjekoslava....mislim.
...jel smijem nesto da Vam kazem..ali da me ne zezate poslije..
...jel moze..
 

Back
Top