Mutant

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
pre neki dan nabasah na imdb:

Gemma Arterton

gemma-arterton.jpg


Was born with 6 fingers on each hand.

She was born with a crumpled ear, which was surgically corrected when she was a child.

ili ti u prevodu-rodjena sa 6 prstiju na svakoj ruci i deformisanim uvetom

Da li bi ste stupili u sex/vezu/brak sa nekim ko ima slichne fizichke deformitete?
Da li bi vam to uopshte znachilo ishta?

Devojka danas izgleda pristojno ali tera da se chovek zapita...ko zna kakve sve potencijalne skrivene deformacije i mutacije po potomstvo kruze medj ljudima koji nam se naoko chine ok...skrivene u njihovom DNK...
bukvalistichko tumachenje onog"lepota je iznutra":mrgreen:
 
Ja sam mutant.

I dosta sam iskompleksiran zbog toga.

Mada, kad sam OK volim da mislim da je to dobro zato što deluje kao filter, tj, one koje ostanu uprkos toga vrede sve i jednog sekunda provedenog sa njima. :) Drugu volim i dan danas.

Doduše, kada sam bio manji ćutao sam i skriveno čekao dok se skinemo, ali od kad mi je jedna rekla da sam odvratan i da sam joj trebao reći da ona ne gubi vreme sa mnom, shvatio sam da je u pravu. Od tad kad god osetim da postoji nešto između mene i neke devojke kažem joj, doduše kako se razvija odnos otkrivam sve više, ali uglavnom nema laži, nema prevare. :)
 
Poslednja izmena:
pre neki dan nabasah na imdb:

Gemma Arterton

gemma-arterton.jpg


Was born with 6 fingers on each hand.

She was born with a crumpled ear, which was surgically corrected when she was a child.

ili ti u prevodu-rodjena sa 6 prstiju na svakoj ruci i deformisanim uvetom

Da li bi ste stupili u sex/vezu/brak sa nekim ko ima slichne fizichke deformitete?
Da li bi vam to uopshte znachilo ishta?

Devojka danas izgleda pristojno ali tera da se chovek zapita...ko zna kakve sve potencijalne skrivene deformacije i mutacije po potomstvo kruze medj ljudima koji nam se naoko chine ok...skrivene u njihovom DNK...
bukvalistichko tumachenje onog"lepota je iznutra":mrgreen:

I ovo je tebi dovoljno da nekog diskriminishesh?
Ne razumem zashto ovakve konstatacije ne zadrzhish za sebe nego na ovako nehuman nachin polemishesh o ljudima koji se razlikuju od tebe, bez svoje krivice.
 
I ovo je tebi dovoljno da nekog diskriminishesh?
Ne razumem zashto ovakve konstatacije ne zadrzhish za sebe nego na ovako nehuman nachin polemishesh o ljudima koji se razlikuju od tebe, bez svoje krivice.

u chemu je problem devojcihce ko te diro?:)
gde u mojoj temi vidish diskriminaciju?
ja sam postavio pitanja,to je tema,postavi se pitanje onda ljudi odgovaraju
znam da je chudan koncept ali pali svaki put
ne raspravljaju valjda o meni osobe koje dosad nisu znale da postojim...ili tu amo ja vidim disproporciju?:)
 
u chemu je problem devojcihce ko te diro?:)
gde u mojoj temi vidish diskriminaciju?
ja sam postavio pitanja,to je tema,postavi se pitanje onda ljudi odgovaraju
znam da je chudan koncept ali pali svaki put
ne raspravljaju valjda o meni osobe koje dosad nisu znale da postojim...ili tu amo ja vidim disproporciju?:)

Ma ja to onako :)
Ne, nije to samo tema na koju ljudi odgovaraju sve dok na ovakav nachin potcenjujesh ljude koji su razlichiti od tebe, ako ti ne birash nachin da bi ovde privukao pazhnju na sebe imash gadan problem.
Gde si ti prochitao da sam ja raspravljala o tebi? :)
 
ja nikoga ne diskriminishem
a ako neko pricha o tome shto je netachno valjda pricha o meni a ne o temi
evo ideje: od sad necemo prichati o dereru i da li da spava ili radi vezbe ili ko ga je shta itd. nego o temi
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top