Kako ''to radi''?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Nikako mi nije jasno kako muski polni organ funkcionise, kako se digne i stoji dugo tako? :confused:
mislim nema kost unutra, a opet je tvrdo kao stena :eek:

jel se to dize na psihickoj osnovi ako zamislja nesto ili kad vidi objekat ili ''naredi sam sebi'' nikako da dokucim.. :think:
a strasno me zanima.. pa dajte da razjasnimo konacnu misteriju tog divnog penisa. :)
 
http://sr.wikipedia.org/wiki/Пенис
Приликом сексуалног узбуђења крвни судови пениса испуне се крвљу што доводи до ерекције, односно укрућености полног органа што омогућава пенетрацију, односно продирање пениса у вагину.

Мушкарци за вријеме полног узбуђења уз два усклађена рефлекса остварују пражњење (емисију) и потом бризгање сјемена (ејакулацију), а мишићна стезања у пенису редовно прати оргазам.

Одстрањивање полних жлијезда (тестиса) хируршким путем, зрачењем или хормонима, назива се кастрација, потпуно уклањање пениса назива се пенектомија а подвезивање сјеменовода се зове вазектомија.
 
Dakle,prilikom razlicitih ,,signala,, koje oci salju u mozak(kad te momak vidi golu on se napali,sta se zapravo tu desava.Raste uzbudjenje i kao i pri svakom uzbudjenju krv se naglo sjuri u pojedine delove tela!npr. kad kad odgovaras u skoli uzbudis se i krv ti sjuri u obraze i javlja se crvenilo u obrazima)krv slipti u penis i on se digne tako.Pun je krvi kao bloody beef je!I onda moze da obavlja svoju f-ju!jEL JASNO!
 
Toliko ste ucili skole da ne znate kako se nama dize penis....Mislim stvarno..Ja sam ti na naskom objasnio lepo i jasno!Ovi koji koriste wikipediu nemaju pojma!Evo opet cu!Kad te decko vidi golu uzbudi se i kao kod svakog uzbudjenja krv iz mozga se naglo sliva do dela tela koji je mozak rekao da traba za odredjenu radnju!Tako i kad se uplasis,isto jedna vrsta uzbudjenja, ucrvenis se ili pobledis!Jel jasno ili oces da dodjem prakticno da ti objasnim!
 
Nikako mi nije jasno kako muski polni organ funkcionise, kako se digne i stoji dugo tako? :confused:
mislim nema kost unutra, a opet je tvrdo kao stena :eek:

jel se to dize na psihickoj osnovi ako zamislja nesto ili kad vidi objekat ili ''naredi sam sebi'' nikako da dokucim.. :think:
a strasno me zanima.. pa dajte da razjasnimo konacnu misteriju tog divnog penisa. :)

od muškog srca do dignutog kurcca,
lepe oči, slatka usta i srcolika ženska guza
i velike sise, dabome
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top