Radikali moraju da napuste Magistrat

pa nisu to bili njegovi evri ,to je samo bila reklama za jednu eminentnu finasijsko -konsultatnsku kucu i ekonomski naucni institut iz Raske oblasti

А, зато је он онако запенио,....
зна човек да та његова "кућа" не издаје никакве цертификате,
а где и може, па та "његова" се само бави финансијама...:hahaha:



Ipak da stavimo tačku i da utvrdimo da su novinari "Danas"-a polupismeni ljudi, a da je, na žalost, todorović ovog puta bio u pravu.

Magistrat ostaje radikalima

27. februar 2009. | 19:53 | Izvor: Beta Beograd -- Radikali ostaju u zgradi Magistrata u Zemunu do 2028. godine, iako je prostor zakupljn po simboličnoj ceni u vreme kad je SRS bio na vlasti.

Naime, odbijen je zahtev za reviziju pravosnažne presude kojom je potvrđena valjanost ugovora o zakupu. Dok su bili na vlasti u Zemunu, radikali su od Zemunskog informativno-poslovnog sistema (nekadašnjeg Poslovnog prostora) zakupili zgradu na period od 30 godina po simboličnoj ceni.


Е, а како си се био порадовао,
па још људима почео да мах...машеш /:bye:/,...срећан да им
видиш леђа,..али
изгледа да ћеш бити још срећнији,
кад у тој "згради" ускоро угледаш и Воју,..а онда
нема шансе да их избаците одатле,.....њих само можете да
износите....:hahaha:

.
 
...срећан да им видиш леђа,..али
изгледа да ћеш бити још срећнији,
кад у тој "згради" ускоро угледаш и Воју,..а онда
нема шансе да их избаците одатле,.....њих само можете да
износите....:hahaha:

Када се у ту зграду врати др Војислав Шешељ Жути више неће бити у прилици да икога избацују ...
Неће бити Власт ...
Биће презаузети припремањем одговора на питања народа и тужилаца о свим неделима која су учинили на штету Србије ...
 
Pa zar ti ne dosadi da ispadas smesan u drustvu? Koliko puta moras da se zatrcis ovako kao tele pa razbijes nosinu o zid? Tako je bilo i za Fiat, i za smenu Radikala u Zemunu... Dokle bre vise?

Nego, jel Ruzica ostaje u onoj vili ili ce da se radi revizija i tog slucaja?

Pa kako tebi ne dosadi da ispadaš smešan sa svojim petim nicko-om, da budeš banovan bar deset puta, ali da se opet vraćaš u to isto društvo? Gde si, naravno, cenjen i uvažen:mrgreen:

Ima li boljeg smeha od tvoje teme kad si optužio policiju i državu za onog što je sam sebi odsekao mooda:rotf: I onda kad se ustanovi šta je bilo - kao mišić u rupicu:super:

Temu sam postavio, posle 6 minuta pronašao sam odgovor druge strane, pa kopirao i taj odgovor.
To tebi nije jasno, kao što ti nije jasno da li si radikal ili naprednjak:mrgreen:
 
А

Е, а како си се био порадовао,
па још људима почео да мах...машеш /:bye:/,...срећан да им
видиш леђа,..али
изгледа да ћеш бити још срећнији,
кад у тој "згради" ускоро угледаш и Воју,..а онда
нема шансе да их избаците одатле,.....њих само можете да
износите....:hahaha:

.
Naravno da sam se obradovao.

Taj Voja je uložio ondašnjih preko 20 miliona opštinskih-budžetskh para u opremanje i renoviranje zgrade, a onda je izdao sam sebi tj svojoj stranci na 30 godina, za manje od pola para koliko je u nju uloženo.
Toje radikalsko poštenje, to vam se svidja, za to navijate:ok:
 
Ipak da stavimo tačku i da utvrdimo da su novinari "Danas"-a polupismeni ljudi, a da je, na žalost, todorović ovog puta bio u pravu.

Magistrat ostaje radikalima

27. februar 2009. | 19:53 | Izvor: Beta Beograd -- Radikali ostaju u zgradi Magistrata u Zemunu do 2028. godine, iako je prostor zakupljn po simboličnoj ceni u vreme kad je SRS bio na vlasti.

Naime, odbijen je zahtev za reviziju pravosnažne presude kojom je potvrđena valjanost ugovora o zakupu. Dok su bili na vlasti u Zemunu, radikali su od Zemunskog informativno-poslovnog sistema (nekadašnjeg Poslovnog prostora) zakupili zgradu na period od 30 godina po simboličnoj ceni.

A ti si skroz nepismen kad im veruješ. Džabe te postavili za moderatora kad se još nisi opametio. :lol:

E sad lepo da uzmeš pa da promeniš naslov teme u: "Radikali NE moraju da napuste Magistrat".

I zapamti sine Dellboye, NIKAD ne veruj novinarima koji lažu !!!
 
Beograd - Odlukom Vrhovnog suda Srbije Srpska radikalna stranka moraće da napusti prostorije Magistrata u Zemunu. Pet godina nakon što je Četvrti opštinski sud u Beogradu doneo rešenje o iseljenju radikala iz ovih prostorija, i gomile problema, kočenja slučaja od sudija, ali i sprečavanja policije da ih iseli, radikali će morati da pronađu novi prostor u koji će smestiti Centralnu otadžbinsku upravu.

Slučaj Magistrat je u beogradskom pravosuđu od 1998. Zgrada Magistrata sa 2.153 kvadrata poslovnog prostora izdata je tada u zakup radikalima na 30 godina po ceni od 1,57 dinara za metar kvadratni mesečno. U ime radikala ugovor o zakupu je potpisao lider radikala Vojislav Šešelj, a u ime Zemunskog informativno-poslovnog sistema (ZIPS), nekadašnjeg Poslovnog prostora, član radikala, narodni poslanik i tadašnji direktor ZIPS Miomir Marković. Advokat Đorđe Nedeljkovići gradski pravobranilac pokrenuli su parnični postupak za iseljenje radikala, pošto je ta zgrada pod zaštitom države kao kulturno dobro i ne može joj se menjati namena, ali ni spoljni izgled, što su radikali uradili imenovanjem zgrade Magistrata sedištem Srpske radikalne stranke.
http://www.danas.rs/vesti/politika/radikali_moraju_da_napuste_magistrat_.56.html?news_id=154487

:bye:
Meni ovo deluje neverovatno, nemoguće. Mis'im... Ako ja znam da ti lažeš i kradeš, prozivam te godinama da si ovakav ili onakav, na šta bi ličilo da i ja radim iste stvari? :sad2:
Mora da je neka greška ili zavera u pitanju. Radikali ne bi sebi dopustili ovako nešto. Zna se ko su patriote i rodoljubi, a ko izdajnik i lopov i ko radi protiv interesa države!
 
Meni ovo deluje neverovatno, nemoguće. Mis'im... Ako ja znam da ti lažeš i kradeš, prozivam te godinama da si ovakav ili onakav, na šta bi ličilo da i ja radim iste stvari? :sad2:
Mora da je neka greška ili zavera u pitanju. Radikali ne bi sebi dopustili ovako nešto. Zna se ko su patriote i rodoljubi, a ko izdajnik i lopov i ko radi protiv interesa države!

pa takvu su cenu postigli, kad su pregovarali sami sa sobom:mrgreen:
 
Ponavljam: Ova tema je čista dezinformacija,
dovodi članove foruma u zabludu i
naslov teme treba da glasi
"Radikali NE moraju da napuste Magistrat" ili "SRS ostaje u zgradi Magistrata"
jer je sadašnji naslov teme LAŽAN !

А шта се друго и може очекивати од Жутог ???

Лажи, подвале, сензационализам, замагљивање реалности ...
 
Opet čitamo samo naslov? :lol:

DellBoy-011
Moderator

DellBoy-011 (avatar)

Učlanjen: 20.11.2003.
Pol: muški
Lokacija: Zemun
Poruke: 17.805
DellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnikDellBoy-011 je guru pripravnik

Podrazumevano Radikali moraju da napuste Magistrat
Beograd - Odlukom Vrhovnog suda Srbije Srpska radikalna stranka moraće da napusti prostorije Magistrata u Zemunu. Pet godina nakon što je Četvrti opštinski sud u Beogradu doneo rešenje o iseljenju radikala iz ovih prostorija, i gomile problema, kočenja slučaja od sudija, ali i sprečavanja policije da ih iseli, radikali će morati da pronađu novi prostor u koji će smestiti Centralnu otadžbinsku upravu.

Slučaj Magistrat je u beogradskom pravosuđu od 1998. Zgrada Magistrata sa 2.153 kvadrata poslovnog prostora izdata je tada u zakup radikalima na 30 godina po ceni od 1,57 dinara za metar kvadratni mesečno. U ime radikala ugovor o zakupu je potpisao lider radikala Vojislav Šešelj, a u ime Zemunskog informativno-poslovnog sistema (ZIPS), nekadašnjeg Poslovnog prostora, član radikala, narodni poslanik i tadašnji direktor ZIPS Miomir Marković. Advokat Đorđe Nedeljkovići gradski pravobranilac pokrenuli su parnični postupak za iseljenje radikala, pošto je ta zgrada pod zaštitom države kao kulturno dobro i ne može joj se menjati namena, ali ni spoljni izgled, što su radikali uradili imenovanjem zgrade Magistrata sedištem Srpske radikalne stranke.
http://www.danas.rs/vesti/politika/r...news_id=154487

__________________
DIVAN GRUPA

Да, на жалост неки ни то не прочитају ....

Заслепљени Жутим не прочитају први пост него ајд' да испуне норму за данас ....
 
Да, на жалост неки ни то не прочитају ....

Заслепљени Жутим не прочитају први пост него ајд' да испуне норму за данас ....

Lepo od tebe što si iskren...

Ipak da stavimo tačku i da utvrdimo da su novinari "Danas"-a polupismeni ljudi, a da je, na žalost, todorović ovog puta bio u pravu.

Magistrat ostaje radikalima

27. februar 2009. | 19:53 | Izvor: Beta Beograd -- Radikali ostaju u zgradi Magistrata u Zemunu do 2028. godine, iako je prostor zakupljn po simboličnoj ceni u vreme kad je SRS bio na vlasti.

Naime, odbijen je zahtev za reviziju pravosnažne presude kojom je potvrđena valjanost ugovora o zakupu. Dok su bili na vlasti u Zemunu, radikali su od Zemunskog informativno-poslovnog sistema (nekadašnjeg Poslovnog prostora) zakupili zgradu na period od 30 godina po simboličnoj ceni.
 

Back
Top