COLLEGE STAR

petar17

Početnik
Poruka
12
Svako ko zeli da studira u USA i dobije sportsku stipendiju, treba da se obrati College Star, nudi veliki broj stipendija za zensku i musku kosarku, fudbal, odbojku i tenis
Ja sam isao preko njih i 100 posto su provereni, treba da ih nazovete i raspitate se oko uslova, popgledaj te sajt www.college-star.com
 
Petre za koji si ti sport dobio stipendiju i je si li dobio 100%(punu) stipendiju? Stvarno sam zainteresovan za sportske stipendije(igram kosarku) samo ne znam koliko to otprilike kosta...
 
Dobio sam za tenis, 100 posto stipendiju na jako jakom fakultetu koji je akademski rangiran na 295 mestu na celom svetu a teniska ekipa je u prvih 25 u celoj Americi, znaci jako dobra stvar.. Platio sam 1950e oni su sve uradili od prijave za ispite, pronalazenja fakulteta, moram da ti kazem da sam dobio 5,6 ponuda i da sam ja izabrao sta sam hteo, pomogli su mi oko spremanja ispita, dali su mi knjige za ispit ( sat i toefl ) i nasli profesora i pomogli oko nalazenja najpovoljnijih avio karata..
Neke trenere sto sam sad upoznao u Americi znam da im pomazu u pronalazenju fakulteta tako da imaju odlicne varijanta za sve sportove...
Pozdrav...
 
Wow, ti si se stvarno odlicno snasao, svaka cast :-) . Meni je cilj da pronadjem stipendiju na nekom od fakulteta u NCAA I diviziji, pretragom po netu sam video da ih ima bas dosta, tako da...Ali ja imam jos 2 godine do toga tako da imam jos vremena da se usavrsavam i postanem sto bolji :-) . A da li ti 100% stipendija vazi za sve 4 godine ili...? Posto sam nesto video da npr. mora da se dokazes, da bi ti stipendija vazila i za sledecu godinu?
Pozdrav
 
U zavisnosti od faksa do faksa, potpisivanje ugovora je ili po semestru ili za godinu, pa nisu ni oni ludi da ti daju na nevidjeno stipendiju za celo skolovanje ... znaci moras da budes na nivou, otprilike studije ce ti trajati 5 godina , stime sto zadnju ako odes na veliki faks imas 100 posto zagarantovanu stipendiju a nemas pavo da igras za ekipu nego samo da zavrsis faks, zbog svega toga, ludo je traziti nesto sam bolje platiti pa imati pavu varijantu, prema tvom igrackom kvalitetu i akademskim mogucnostima..
Obrati se ovima i reci sta hoces, sad ti je i vreme, mozes i na rate da im platis, da oni imaju vremena da ti nadju sto bolji faks...
Pozdrav druze i srecno!!!
 
Agencija College Star, koja se bavi obezbeđivanjem sportskih stipendija za studiranje na univerzitetima u USA, organizuje besplatni regionalni teniski turnir za devojke koje završavaju srednju školu 2009 ili 2010 godine.( ’90. ’91. i ’92. godište. )

Devojci koja osvoji turnir biće obezbeđena 100% stipendija za studiranje na nekom od prestižnih američkih univerziteta.
 
Dobio sam za tenis, 100 posto stipendiju na jako jakom fakultetu koji je akademski rangiran na 295 mestu na celom svetu a teniska ekipa je u prvih 25 u celoj Americi, znaci jako dobra stvar.. Platio sam 1950e oni su sve uradili od prijave za ispite, pronalazenja fakulteta, moram da ti kazem da sam dobio 5,6 ponuda i da sam ja izabrao sta sam hteo, pomogli su mi oko spremanja ispita, dali su mi knjige za ispit ( sat i toefl ) i nasli profesora i pomogli oko nalazenja najpovoljnijih avio karata..
Neke trenere sto sam sad upoznao u Americi znam da im pomazu u pronalazenju fakulteta tako da imaju odlicne varijanta za sve sportove...
Pozdrav...

Koji je tvoj kvalitet igre,odnosno kakve si uspehe imao na takmicenje,rang na drzavnoj listi, i jesi li imao koje ITF/ATP bodove?
Zanima me jer planiram da takodje konkurisem za sportsku stipendiju,takodje tenis.Naravno,znam da je devojkama mnogo lakse,ali me zanima i stvar sa tvoje strane(:
 
COLLEGE STAR agencija za sportske stipendije od 1. marta vrsi konsultacije za pripremu SAT i TOEFL testova u svojim prostorijama u Novom Sadu...
Vrhunska priprema po pristupacnim cenama..
Rad u grupama ili individualno, obezbedjena nastava na kompjuteru...
Svi zainteresovani nek se prijave putem maila ili telefona...
www.college-star.com
e.mail: collegestarinfo@aol.com
 
Poslednja izmena:

Back
Top