Nezadovoljstvo

U kojoj mjeri nezadovoljstvo utice na vasu vezu?

  • U velikoj mjeri!

  • Ne utice,skuliram se i krenem dalje!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Koliko se Vase licno nezadovoljstvo odrazava na vezu?
Ometa rad vaseg partnera ili jednostavno ne obracate paznju na njega?
Ovaj vid nezadovoljstva nema nikakve veze sa sexom ili vasim partnerom,jednostavno je to onaj tip,koji proizilazi iz vas jer ste nezadovoljni,sobom,svojim drustvenim zivotom,nacinom zivota ili cak poslovnim neuspjehom!
 
Uopsteno ne utice..ne mogu reci da sam nezadovoljan zivotom..sobom narocito..sa takvim sam osobama uglavnom koje imaju razumevanja i slicna iskustva sto se tice navedenih primera..prolaze kroz iste lavirinte zivota pa smo jedno drugom samo podrska..ako bi se opterecivali medjusobno nema sanse da bi dugo trajalo to nezadovoljstvo
 
Uopsteno ne utice..ne mogu reci da sam nezadovoljan zivotom..sobom narocito..sa takvim sam osobama uglavnom koje imaju razumevanja i slicna iskustva sto se tice navedenih primera..prolaze kroz iste lavirinte zivota pa smo jedno drugom samo podrska..ako bi se opterecivali medjusobno nema sanse da bi dugo trajalo to nezadovoljstvo

Fino je biti okruzen pozitivnim osobama :)! Ma nekada imam osjecaj da neki djelic nezadovoljstva utice na vezu,mada mozda tripujem,nije to nista veliko ali tako :)

lichno nezadovoljstvo ne moze opteretiti vezu,jer je veza utochishte za sve probleme.
ali zadovoljstvo sobom je moze poboljshati

Pa da jeste veza utociste,ali ne reaguju svi ljudi jednako :)
 
Koliko se Vase licno nezadovoljstvo odrazava na vezu?
Ometa rad vaseg partnera ili jednostavno ne obracate paznju na njega?
Ovaj vid nezadovoljstva nema nikakve veze sa sexom ili vasim partnerom,jednostavno je to onaj tip,koji proizilazi iz vas jer ste nezadovoljni,sobom,svojim drustvenim zivotom,nacinom zivota ili cak poslovnim neuspjehom!

Могу слободно да кажем да не утиче уопште.
Било је периода пуних проблема и незадовољства.
Чак није ни знао за већину.
Кад у четири сата закључам канцеларију, закључала сам и све мисли везане за посао. Не волим да ми се посао "шетка" по кући и одузима слободно време.

А знам људе (:neutral:) који се не понашају овако јер мисле да ни не треба... јер:
То су људи којима је посао једино место на којем су успели да се "докажу".
Људи који измишљају проблеме да би иницирали мало динамике.
Људи који желе да их остали виде као "много битне" на свом послу (и то углавном нису успешни пословни људи, већ шишмиши који сматрају да ништа без њих не може да се заврши).
Људи који своје комплексе лече на послу.
Људи који брзо ходају и гестикулирају док телефонирају.
Људи који вичу (и кад нису љути).
Људи који за себе кажу да су болесни, мршави, гладни, исцрпљени, нед.оебани, нервозни... због посла.
:roll::roll::roll:

Е сад, ово је прича о хроничним болесницима и њима нема помоћи, верујте.
Свако убеђивање може да се заврши врло непријатно. :neutral:
И сваки савет је чисто губљење времена.
 
Poslednja izmena:
Могу слободно да кажем да не утиче уопште.
Било је периода пуних проблема и незадовољства.
Чак није ни знао за већину.
Кад у четири сата закључам канцеларију, закључала сам и све мисли везане за посао. Не волим да ми се посао "шетка" по кући и одузима слободно време.

А знам људе (:neutral:) који се не понашају овако јер мисле да ни не треба... јер:
То су људи којима је посао једино место на којем су успели да се "докажу".
Људи који измишљају проблеме да би иницирали мало динамике.
Људи који желе да их остали виде као "много битне" на свом послу (и то углавном нису успешни пословни људи, већ шишмиши који сматрају да ништа без њих не може да се заврши).
Људи који своје комплексе лече на послу.
Људи који брзо ходају и гестикулирају док телефонирају.
Људи који вичу (и кад нису љути).
Људи који за себе кажу да су болесни, мршави, гладни, исцрпљени, нед.оебани, нервозни... због посла.
:roll::roll::roll:

Е сад, ово је прича о хроничним болесницима и њима нема помоћи, верујте.
Свако убеђивање може да се заврши врло непријатно. :neutral:
И сваки савет је чисто губљење времена.

I agree...Ma tako je..Mada trenutno to nisu neke velike stvari ali mislim da bi mogle da prerastu u ozbiljne,prevelika predanost poslu,slabo cijenjenje drugih stvari i tako....
Klasicna prica :)
 

Back
Top