Хајде да причао о...

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Приметио сам да овде европејци говоре само о злочинима које су починили Срби, као и о неким тамо фашистима, које никад нису видели, али ето чули на Б92 да их тако зову па ето и они ће.

Циљ ове теме је други. Хајде да причамо мало о геноциду над Србима. Хајде да поменемо злочине над Србима у Хрватској, Босни и Херцеговини, на КиМ, у Словенији. Хајде да мало причамо о томе колико је Срба побијено за време Другог св. рата (видим да су европејцима за срце прирасли јевреји, а зна се да је најмање јевреја убијено у Др. св. рату).

Па ко има шта да каже на ову тему, нека каже. Ко жели да лупета по теми, нека се уздржи коментара.
 
Вероватно сада црвени мисле да је крив СПС за ово горе, али не смеју то да пишу овде. Док су се оваква зверства дешавала, лидер црвених Зоран Ђинђић је шетао по Америкама
 
Приметио сам да овде европејци говоре само о злочинима које су починили Срби, као и о неким тамо фашистима, које никад нису видели, али ето чули на Б92 да их тако зову па ето и они ће.

Циљ ове теме је други. Хајде да причамо мало о геноциду над Србима. Хајде да поменемо злочине над Србима у Хрватској, Босни и Херцеговини, на КиМ, у Словенији. Хајде да мало причамо о томе колико је Срба побијено за време Другог св. рата (видим да су европејцима за срце прирасли јевреји, а зна се да је најмање јевреја убијено у Др. св. рату).

Па ко има шта да каже на ову тему, нека каже. Ко жели да лупета по теми, нека се уздржи коментара.

Zasto odvajati genocid na njihov i nas. Ajmo da pricamo o genocodu ma cij on bio i da osudimo svakog zlikovca a nacionalnu pripadnost da stavimo u drugi plan.
 
Zasto odvajati genocid na njihov i nas. Ajmo da pricamo o genocodu ma cij on bio i da osudimo svakog zlikovca a nacionalnu pripadnost da stavimo u drugi plan.

Ja ću ti reći zašto... Zato što su naši bivši i sadašnji neprijatelji rešili da pričaju samo o srpskim zločinima. Pošto su se tako usko specijalizovali, mislim da i mi treba da se specijalizujemo na zločine koji su izvršeni nad Srbima...

Naravno, ja nisam nacionalista i svejedno mi je koje je žrtva nacionalnosti. Ipak, nije dobro za rejting naše nacije da se konstantno pominjemo kao koljači. Nek se čuje i da smo žrtve...
 
Причамо наравно о Србима као жртвама ... О муслиманским злочинима, шиптарским, усташким ... е о томе се прича ,,, Причамо оно шђто ЛДП пориче.... Оно што НВО не жели да призна ... А то је да су у Хрватској, БиХ и на Косову страдали и Срби и то су зверски убијани, силовани, клани, поливани киселином ... е о томе причамо
 
Хајде да причамо мало о геноциду над Србима. Хајде да поменемо злочине над Србима у Хрватској, Босни и Херцеговини, на КиМ, у Словенији. .

Убијати Србе није злочин, тако каже ЕУ, САД и Хашки трибунал..
Немој да нас замараш
''Ми градимо ЕUропенис, ЕUропенис гради нас.''.
 

Back
Top