"Ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se.&quo
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: "Ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se.&quo

Dilema
    Guest

Podrazumevano "Ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se.&quo

E ovako, ja cu vas sada pitati, a vi mi, molim vas odgovorite. Kao savremen muskarac, sta bi ste uradili na mom mestu. Dakle. Upoznao sam devojku o kojoj oduvek sanjam. Ona je tam sto bi se reklo, ali ona je u kolicima. Razume me, prelepo se smeje, ni jedna sitnica na i u njoj nije nesto ne bih obozavao, ona nije paralizovana ili tako nesto. Apsolutno je pokretna, pokrece i oseca svaki deo svog tela, sve udova, ali su joj misici slabi. E sad, sta ja da radim. Ne bih da ni ne pokusam da budem sa njom, jer iako ona trenutno ima nekoga, mozda bi i pristala, ali bojim se, sta ako to preraste u nesto ozbiljno, a buducnosti neke ne moze da bude, zar ne? Ona cak moze i da radja, ma kad bi ste samo znali kakva je. Mnogi su je voleli i vole je, pa nije cudo sto se bojim da postanem jedan od njih.

P. S. Imala je jos momaka do sad, a i sexualnog iskustva.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Odgovor samo ti u sebi mozes da nadjes...

Dilema
    Guest

Podrazumevano

Da, zaboravio sam da napomenem da ona mnogo dobro izgleda! Hvala ti na odgovoru i voleo bih da cujem ako je neko imao slicno iskustvo i naravno, misljenja muskaraca: sta bi i kako uradili da vam se toliko dopada takva devojka?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ako ti se toliko svidja nemoj da se plasis njenog hendikepa.Vazna je i unutrasnja lepota,a nju mnoge "normalne" devojke nemaju.Mozda je ona "prava"

anakin
    Guest

Podrazumevano

joj prijatelju, a cega se ti zapravo bojis?
    da li je volis? ako da...pa zaboravi na kolica i ponasaj se prema njoj kao prema devojci koju volis.
    hendikepirani ljudi najvise cene kad se ne pravi razlika izmedju njih i "nas".
    oda li je ona distroficar?

Dilema
    Guest

Podrazumevano

Jeste, sto? :?

Obećava
    Učlanjen
    16.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano ne sali se

abortiraj ribu na vreme
    to da je ona bas za tebe je cist trip , to mozes da istripujes za svaku zato brate saseci to u korenu i ne nevlaci sebi bedu na vrat

books
    Guest

Podrazumevano

ako ti se toliko svidja, ne znam cega se onda plasis? i ako preraste u nesto ozbiljnije zar to nije lepo?ako imas iskrena osecanja prema njoj onda tu nema dileme.a i da raskinete ubrzo-nista strasno-veza kao i svaka druga!!!kolica nista ne manjaju!!!

profa033
    Guest

Podrazumevano

Ja bih ti savetovao da budes oprezan. Sa tom devojkom mozes imati lepu emotivnu vezu i nista vise od toga. Mlad si i treba da znas da veze prerastaju cesto u brak a brak je jedno a PORODICA drugo. I u dobrim, jakim i stabilnim brakovima ima trzavica ponekad a u takvim brakovima to posle kratkog vremena dobija dimenzije katastrofe. Bez obizira da li devojka ima hendikep ili ne na pocetku veze je posmatraj kao da ces ces sa njom provesti ceo zivot.I onda proceni, iskreno i prema sebi i prema njoj.
    Pozdrav i sve najbolje ti zelim

Početnik
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NE PANICI

Ja sam zena ali moj ti je savet da je volis kolio mislis da umes.Bice ona bolja od mora ne hendikep.Imam drugaricu koja ima slican problem-udala se rodila 3 klinca i ima divan brak.Ne bij se samo napred i oni su ljudi kao i mi

Guest

Podrazumevano Re: "Ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se.

Citat Original postavio Dilema
    E ovako, ja cu vas sada pitati, a vi mi, molim vas odgovorite. Kao savremen muskarac, sta bi ste uradili na mom mestu. Dakle. Upoznao sam devojku o kojoj oduvek sanjam. Ona je tam sto bi se reklo, ali ona je u kolicima. Razume me, prelepo se smeje, ni jedna sitnica na i u njoj nije nesto ne bih obozavao, ona nije paralizovana ili tako nesto. Apsolutno je pokretna, pokrece i oseca svaki deo svog tela, sve udova, ali su joj misici slabi. E sad, sta ja da radim. Ne bih da ni ne pokusam da budem sa njom, jer iako ona trenutno ima nekoga, mozda bi i pristala, ali bojim se, sta ako to preraste u nesto ozbiljno, a buducnosti neke ne moze da bude, zar ne? Ona cak moze i da radja, ma kad bi ste samo znali kakva je. Mnogi su je voleli i vole je, pa nije cudo sto se bojim da postanem jedan od njih.

pa je l moze da bude sexa tu

Guest

Podrazumevano Re: "Ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se.

Citat Original postavio Dilema

pa ako ima sexa shta je problem

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  2. "Kajaćeš se, kajaćeš se!..." : ))))))
    Autor Fantina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 18.10.2005., 01:58
  3. Aku uzmes kajaces se, a ako ne uzmes kajaces se...
    Autor snoshaj efendija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 01.09.2004., 02:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •