Obraz: Niko nas ne može zaustaviti

Treba li "Obraz" zabraniti

  • Da-hitno

    glasova: 42 46,2%
  • Ne nikako

    glasova: 49 53,8%

  • Ukupno glasova
    91
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Dok država Srbija najavljuje zabranu desničarskih organizacija zbog neprihvatljivih poruka mržnje i pretnji pojedinim zajednicama, iz pokreta Obraz poručuju da ih zabrana neće ni zaustaviti ni usporiti. Javnost je ohrabrena ovakvim potezima države, ali ipak postoji bojazan kako će se čitava namera okončati.
"Ratko Mladić..."

"Stradanje jevrejskog naroda koje se dogodilo u nacističkoj Nemačkoj nije i ne može biti opravdanje za pravljenje velikog mita o holokaustu."

"Ubi, ubi, ubi pedera..."



Ovo su samo neke od poruka koje šalju pripadnici Obraza, organizacije koja je prema klasifikaciji policije klerofašistička. Ministarstvo za ljudska i manjinska prava podneće sledeće nedelje tužilaštvu materijal o dosadašnjim akcijama, radu i ciljevima pokreta Obraz i očekuje da nakon toga Ustavni sud donese odluku o zabrani ove organizacije koja šalje poruke mržnje i predstavlja pretnju pojedinim nacionalnim zajednicama, rekao nam je Marko Karadžić, državni sekretar u ovom ministarstvu:


www.slobodnaevropa.org/content/pokret_obraz/1499965.html


Ja sam ostala zgranuta na ovo,koliko daleko idu ljudske slobode kada čak ni pretnje sankcijama nisu prepreka ostvarivanju rasističkih ciljeva.
 
Dok država Srbija najavljuje zabranu desničarskih organizacija zbog neprihvatljivih poruka mržnje i pretnji pojedinim zajednicama, iz pokreta Obraz poručuju da ih zabrana neće ni zaustaviti ni usporiti. Javnost je ohrabrena ovakvim potezima države, ali ipak postoji bojazan kako će se čitava namera okončati.
"Ratko Mladić..."

"Stradanje jevrejskog naroda koje se dogodilo u nacističkoj Nemačkoj nije i ne može biti opravdanje za pravljenje velikog mita o holokaustu."

"Ubi, ubi, ubi pedera..."



Ovo su samo neke od poruka koje šalju pripadnici Obraza, organizacije koja je prema klasifikaciji policije klerofašistička. Ministarstvo za ljudska i manjinska prava podneće sledeće nedelje tužilaštvu materijal o dosadašnjim akcijama, radu i ciljevima pokreta Obraz i očekuje da nakon toga Ustavni sud donese odluku o zabrani ove organizacije koja šalje poruke mržnje i predstavlja pretnju pojedinim nacionalnim zajednicama, rekao nam je Marko Karadžić, državni sekretar u ovom ministarstvu:


www.slobodnaevropa.org/content/pokret_obraz/1499965.html


Ja sam ostala zgranuta na ovo,koliko daleko idu ljudske slobode kada čak ni pretnje sankcijama nisu prepreka ostvarivanju rasističkih ciljeva.

Neka me neko ubije ili neka mi kaže kakve veze imaju tragedija ekonomije, politike i vlasti u Srbiji sa Holokaustom!?
Mislim koji moron od čoveka može da povezuje našu situaciju sa tvrdnjom da holokaust nije postojao?
To ti je kao u crtaću sa Duškom Dugouškom kada tuško pokaže znak "Šraf sa teniskom lopticom"... ScrewBall

Obraz je plod DB a
 
Neka me neko ubije ili neka mi kaže kakve veze imaju tragedija ekonomije, politike i vlasti u Srbiji sa Holokaustom!?
Mislim koji moron od čoveka može da povezuje našu situaciju sa tvrdnjom da holokaust nije postojao?

kako nema .....samo moron i imbecil ne moze da skonta uticaj jevreja odnosno cionista na zbivanja u srbiji i svijetu

P.S ajd sad nadi na webu protokole cionista i uporedi ih sa danasnjom situacijom ...mozda skontas
 
ja bi sve te naciste i slican sljam eliminisao sa lica zemlje,to je samo lecenje kompleksa jer ne mogu sebe da pronadju u normalnom drustvu pa pribegavaju nekim sablonima da bi bili razliciti i nabijali svima na nos.

Nesto kao ti bi se borio protiv fasizma fasistickim metodama? :eek:
U cemu je razlika izmedju vas? Oni bi eliminisali drugacije od sebe i ti bi eliminisao drugacije od sebe.
 
Obraz,tvorevina koja se pretstavlja kao organizacija,osnovana za potrebe stvaranja nemira,destrukcije i unazađivanja Srbije,sastavljenih od vrbovanih sa fakulteta,crkve,navijačkih grupa,neradnika i nerazmišljajućih ljudi,a sve to pod političkom podrškom DSS-a.

Ako se poveže moja tvrdnja da je DSS deo strategije destrukcije Srbije, onda se razume i njihova podrška Obrazu.

To jest.
Kako da DSS koji je poslao sve Srbe u Hag, slomio Srpsku vojsku, Razbijo SR Jugoslvaiju- podržava OBRAZ koji ocrnjuje Srbe?

Zaključak je da su DS, DSS i Obraz deo istog kola.
 
*** те Вучић..како само млатиш!
Па извињавам се и признајем да С.ерем ако су резултати власти ДСС:

- Останак свих оптужених пред Хагом у Србији
- Останак Црне Горе у Заједничкој држави
- Јачање војске

У супротном....
 
Па извињавам се и признајем да С.ерем ако су резултати власти ДСС:

- Останак свих оптужених пред Хагом у Србији
- Останак Црне Горе у Заједничкој држави
- Јачање војске

У супротном....

Што се мене тиче, добро је што Црна Гора више није у истом саставу са Србијом. Сада су Срби видели ко им је највећи непријатељ после Хрвата.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top