Zagreb:Nacisti najavili čistku nehrvata i nekršćana

http://www.slobodnaevropa.org/content/skinheadsi_zagreb_nasilje/1499344.html U Zagrebu novi val nasilja na ulicama. U posljednjih mjesec dana, iz čista mira, teško su pretučena trojica maloljetnika, a najopasnija nasilnička skupina - skinheadsi, grafitima i izjavama najavljuju čistku grada od „nehrvata i nekršćana“.
Kakvi idioti,hoće da protjeruju nehrvate iz Zagreba a takvih je velika većina.Ovi što bi da "čiste" su sigurno neki kroatizirani Srbi ili Mađari.
 
Pa onda idi u Hrvatsku i pridruži se njihovim skinhedsima,pružiće ti zaštitu.Ili idi malo na Hr forume pa pričaj ove gluposti koje prosipaš ovde.Imaćeš verne slušaoce,logističku podršku i braću po krvi.

??? A šta ja to prosipam ovde? ???

Da se razumemo prijatelju. Dakako mi godi moja nacionalna pripadnost. Svidja mi se što mogu da kažem da sam Srbin. I dopada mi što mi je najbolji prijatelj Hrvat. Ni on ni ja nešto ne volimo one sa šahovnicom i obojica smo jednako jeli balegu 90ih ove zemlje.

Ali ono što sve volim jesu ljudi koje pokreće fantomska mržnja. "Ili si samnom ili si protiv mene". Nije bitno da li su to hrvatski skinsi koji su eto rešili da tamane "nehrvate i nehrišćane" ili su loodi mudžahedini, ili pak ovi domaći obrazovci i ostala fa. ekipa. Muka mi je od toga. Zapravo, sa velikim zadovoljstvom ih popakovao da tucaju kamen.

A ti druže, uključi tu inertnu masu u glavi pre no što me proglasiš za narodnog neprijatelja posle pročitanog nadimaka.
 
??? A šta ja to prosipam ovde? ???

Da se razumemo prijatelju. Dakako mi godi moja nacionalna pripadnost. Svidja mi se što mogu da kažem da sam Srbin. I dopada mi što mi je najbolji prijatelj Hrvat. Ni on ni ja nešto ne volimo one sa šahovnicom i obojica smo jednako jeli balegu 90ih ove zemlje.

Ali ono što sve volim jesu ljudi koje pokreće fantomska mržnja. "Ili si samnom ili si protiv mene". Nije bitno da li su to hrvatski skinsi koji su eto rešili da tamane "nehrvate i nehrišćane" ili su loodi mudžahedini, ili pak ovi domaći obrazovci i ostala fa. ekipa. Muka mi je od toga. Zapravo, sa velikim zadovoljstvom ih popakovao da tucaju kamen.

A ti druže, uključi tu inertnu masu u glavi pre no što me proglasiš za narodnog neprijatelja posle pročitanog nadimaka.
Pa znaš kako,sa tim glupostima tipa ''mi smo šovinisti,mrzimo nesrbe i nepravoslavce'' idi u Hrvatsku,oni ponekad vole da slušaju poltrone dok ne zaključe da su previše ponizni i dosadni.Savršeno me nije briga ko ti je ni šta ti je prijatelj,a tebi je verovatno u krugu porodice zanimljivo da ponavljaš da si kao Srbin(ako jesi) ratni zločinac,šovinista ili šta god hoćeš da budeš.
Meni cela ta kakofonija nije zanimljiva,već dosadna pošto asocira na glagol kakiti.A što se tiče neprijatelja,izdajnika i sličnih imenica slobodno izaberi šta te se sviđa,pa proglasi sam sebe time.:thumbdown:
 
??? A šta ja to prosipam ovde? ???

Da se razumemo prijatelju. Dakako mi godi moja nacionalna pripadnost. Svidja mi se što mogu da kažem da sam Srbin. I dopada mi što mi je najbolji prijatelj Hrvat. Ni on ni ja nešto ne volimo one sa šahovnicom i obojica smo jednako jeli balegu 90ih ove zemlje.

Ali ono što sve volim jesu ljudi koje pokreće fantomska mržnja. "Ili si samnom ili si protiv mene". Nije bitno da li su to hrvatski skinsi koji su eto rešili da tamane "nehrvate i nehrišćane" ili su loodi mudžahedini, ili pak ovi domaći obrazovci i ostala fa. ekipa. Muka mi je od toga. Zapravo, sa velikim zadovoljstvom ih popakovao da tucaju kamen.

A ti druže, uključi tu inertnu masu u glavi pre no što me proglasiš za narodnog neprijatelja posle pročitanog nadimaka.

Поганко...ник говори све о теби..немам коментара на ове твоје баљезгарије!
 
gadovibw0.jpg
[/URL]


..:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:....

..zanimljiva je dob...podmladak....
 
Takvih kretena ima svuda, ali ono što je simptomatično je da hrvatska policija nije ni blizu profesionalnosti i oslobođena političkog uticaja.
Kod nas je to isto pitanje ipak u malo boljem stanju ...

Slažem se. I ne samo to, već je i javnost kod nas puno osetljivija na ovakve stvari.

Ovakvi događaji kod nas uvek pokreću široku javnu diskusiju i primaju kritike od velikog broja organizacija, medija i funkcionera.
 
@Iwo Jima

Kad ti je već Nacionalni Srtoj argument reci šta je država uradila sa njih??

..ja sam samo zelio naznaciti..da budala ima svuda..samo pod razlicitim...nazivima ili imenima...
....da li si misljenja..da je "Zvijezda" kao znak.politickog opredjeljenja..ili KPJ.kao politicka organizacija...da su pod tim istim..znakom.ili politickom oprganizacijom..vrsena..isto nedjela koj a bi se mogla nazvati...zlocinom...a ima dokaza...
 

Back
Top