NAJBOLJA SMS PORUKA!!!

cLick - OR - Die:
Koja dva ili vi$e SMSa chuvate u telefonu kao posebno draga???
prva:"ptice to rade, pcele to rade, cak i leptiri to rade...zelis li da i mi to radimo?zaboravi ni jedan covek ne zna da leti"
eee i druga kao parodija na ovu:"ptice to radu,pcela jeste osa nije to radu,leptire to radu,ajde i mi to da radimo.Zaboravi mi nismo larve koje nose jaja dok skupljaju polen.mi smo ROMI!!!"
pa onda serijal poruka MUNEM od mog druga:
Mile munem sa osvetom
Miki munem muski
Mile munem tri pa jednu
Mile munem od micubisi trium
Mile munem iz vise puta
i najomiljenija
Mile pojedes mi mooda na maslinovom ulju, da se ne ugojis!
pa onda filozofsko nebulozne:Hiljadu mi pakla-paka'a,kako li je provalio tvoj potskup sivih celija moj nadskup istih na kub?!To je uvreda Mafistofela mi vraga.Odgovori kvazi-insomnichare!!!
pa sledeca:Ne lazi vraze, nego lego sam u postelju belu, pa rebam da izvrsim rad kome pesnik nije vichan.On se s munjom druzi, burom vadi ochi!!!!
 
Every night's is getting longer, and this fire is getting stronger...
Did you hear my call, I surrender all...



I can't get through the night.., :D

You took my kisses and all my love,
You taught me how to care...
Why not take all of me?
Can't you see
I'm no good without you... :wink:

Volim te,to je normalno:)
Kako , zasto da ne kazem volim te!? Nemoj da se bunis;).
Te dve reci izlaze iz mojih usta jednom u 1oo godina.
Kiss :wink:

:-)
Idem da te sanjam

Bye
Sweet kisses
Sweet dreams :D

There U go again when U rub up my skin, I have to catch my breathe, I began to sweat, oh..
Lips tracing down my neck..
Damn, U kill when U hold me, like Im your world, like this wont hurt, I'm fightin and I'm losing it, damn
Baby I give in, damn.
French, please:) :D

Sexy noises turn me on and on
Talk to me and you can't go wrong
I love the sound of your voice when you make love to me
And you caress my lips with your tongue
Love it when u whisper down my ears,ooo baby
Love it when u breathin' down my face,ooo baby
Love it when u rub down my spine,
Love it when we drink red wine..
Do anything u like and do it just how u like it
but when U feel you wanna scream, baby dont fight it
cuz everytime I hear the noise comin from your lips, you're
gonna feel the rotation of mY hips
mmm,
u know u gotta wear a condom, right?

Ovo mi je najduza poruka , nista licno crazy sexy song(ma shit al' you'll Survive.*
what the f.
ne kapiram koji je dzavo telefonu-kad mu se .nevermind
eh zayebAla am celu rbiju sa ovolikim glup..
kiss
kisS :lol: :lol: :lol:

i definitivno najomiljenija>>>
Miss u:-( :cry:
 
UrBaNiYaK:
cLick - OR - Die:
Koja dva ili vi$e SMSa chuvate u telefonu kao posebno draga???

eee i druga kao parodija na ovu:"ptice to radu,pcela jeste osa nije to radu,leptire to radu,ajde i mi to da radimo.Zaboravi mi nismo larve koje nose jaja dok skupljaju polen.mi smo ROMI!!!"
pa onda serijal poruka MUNEM od mog druga:
Mile munem sa osvetom


dobre su ti porukiTZe.. boles' mozga totalna :D

samo da skrenem pazhnju po$to sam autor ove teme da ne zhelim da vidim svadju, a ko ne zeli da ostavi svoje omiljene poruke ne mora da postuje. . u prilog tome . .

[prve tri su od nezne devojke :) ]
Kako si to divno srocio. Zaspacu misleci na tebe tvoje dodire,
poljupce i slatke neznosti. Kako bih volela da me sad uspavas...

Kako samo divno pises... Prija... Srodna duso, zajedno cemo
prizivati kisu... Kapi ce nam milovati lica dok se budemo ljubili...
Dugo i nezno... Laku noc. Pusa

Hvala ti sto postojis! Nemas poja koliko mi sve ovo znaci... Ljubim
te nezno, dugo, vlazno... Laku noc.




[pa ona gde hvale moje muzichke domete :D ]
Samo da znas jedina muzika koju slusam je tvoja :) pregrejao se
monitor, a tvoj cd je jedini u kuci ...

[simpatichna porukica gde mi pominju motorolu, a ja sam na to vrlo osetljiv]
Bice potrebno mnogo vise od osmeha i poljupca da prestanem da se
ljutim na bateriju tvoje motorole

Kada ostanem sama sve utihne i sva deca vec sanjaju ostajes ti u mojim
mislima i onaj sjajan osecaj svuda po mom telu opijenom od vina i tvog glasa
:* :* :*



das ist iT za sada... mrzi me da prekucavam :)
 
"Ti si osetila pravu ljubav koja nikad nije zbunjena, nikad ne kvalifikuje, nikad ne odbacuje, nikad ne zahteva. Ona dopunjuje, ona sagoreva jer zna pravo znacenje zrtve, ona je prosvetljeni zivot. To si ti, srecan ti rodjendan."

Lepsu cestitku u zivotu nisam dobila...
 
REMEMBER !!! If you need F.UCK, you can always count on me, because F.U.C.K. stands for: Friend U Can Keep,and I hope we'll stay F.UCKERS forever!!!



Ne znam sta novi donosi dan, al zelim da trcis u korak sa njim, zelim da svu lepotu zivota u svom srcu osetis.Neka ti ovaj mali dar bude poklon za rodjendan!


Znaj:sad idem da se udavim u wc solji,jer bez tebe zivot u g***ima je bolji!Mozda cu u kanalizaciji naci srecu,ali ni jedno g****,kao sto si ti,voleti necu!
 
UH... lenjivci mrzovoljni.. opet moram ja da vuchem.. evo jo$ neki porukica (upoDozrenje.. mozhda neke nisu sa mog moba... xe xe xe)



Evo opet onog dosadnog zeke koji bi opet da jubi i grli i jubi i grli i jubi i grli i jubi i grli i jubi iii tako zeka opet jubi i grli :-))) zeku..uzivaj


Kad legnes sam u krevet i kad ti bude hladno po celom telu, ti se seti mene jer ja svercujem cebad iz turske u pola cene!


Znas li da sam sada pozelela da osetim tvoj dodir, Da vrhom prsta ispratim liniju tvoga osmeha, i zatvorim oci u iscekivanju poljupca, prvog, kao ukus proleca..



...Nikada u zivotu nisam dobila nista neznije od onoga sto si mi napisao. Mogu da te osetim tako jako da ova daljina pocinje da boli. Ljubim te sa ceznjom



TOLIKO CRVENIM DA JE TASI NEPRIJATNO. HVALAAAAAAAAA...POSTOJIS... SAVRSENO DOVOLJNO...LUDO...NAJLUDJE...VOLIM..



i tako... dajte neke zayebanTZke smsitje das smeyemo zaYno.. heh
 
Citav zivot za noc kraj tebe
ceo svet na dlanu za tvoje dodire
sve zlato i kamenje sto blista za samo jednu iskru tvog pogleda meni.Kako da znas da TE VOLIM?Tako sto su uciniti SVE da ispunim svaku tvoju zelju.

Sta je to u tebi tako mocno,razdiruce,opojno,magnetski privlacno?Mozda to sto te svoje privlacnosti nisi ni svesna...
 
apotekarka:
Stara fora, ali čuvam:
Ako želiš lagani peting okreni broj 1
Ako želiš klasični sex okreni broj 2
Ako želiš oralni broj 3
Za pozu 69 broj 4
Za analni broj 5
A za kompletan tretman okreni moj broj.... :wink:



...1...2...3...4...5... :roll:
p.s.A sta ono bi "kompletan tretman"?! :shock:
:) :wink:


:arrow:
-Napete mi dojke, k'o da će da doje
Ispucale usne, ljubičaste tvoje.

-Bedra su mi vlažna i krvava.
O razotkrivanje, bestidno i divlje!

-Na mom mesu tvoje, iza-skelet žarki,
više nego gvoždje rebra tvoja,
silno razgolićuješ me, istinit jedino.

-Nezaštićena sam.Tvoje usne more prostori tišine,
isušena, žedna k'o sunce što prži-m'
u besanu noć te na grudima držim.
 
kojote:
-Opažam, srećnija sam
vodim ljubav s tobom
Znam, zadovoljena sam
k'o snazna, debela krava!
p.s.Imam jos dosta porukica slične sadržine, ali su
mnooogo vulgarne...Izdvojio sam ove NORMALNE...
:wink:

E, fino, samo i ove NORMALNE, izbegavaj da saljes, pogotovo ako imas nekog poznanika, sa identifikatorom poziva, jer moze dobiti, potpuno neopravdanu, predstavu o tvom dusevnom zdravlju, a koja ti bas i ne bi isla u prilog !!! :shock: :shock: :shock:
 
krvolok:
kojote:
-Opažam, srećnija sam
vodim ljubav s tobom
Znam, zadovoljena sam
k'o snazna, debela krava!
p.s.Imam jos dosta porukica slične sadržine, ali su
mnooogo vulgarne...Izdvojio sam ove NORMALNE...
:wink:

E, fino, samo i ove NORMALNE, izbegavaj da saljes, pogotovo ako imas nekog poznanika, sa identifikatorom poziva, jer moze dobiti, potpuno neopravdanu, predstavu o tvom dusevnom zdravlju, a koja ti bas i ne bi isla u prilog !!! :shock: :shock: :shock:

...Dusevnog ti zdravlja :? , nisu ovo poruke koje ja
saljem.Da ti nisu toliko krvava (i buljava) ta tvoja dva oka, primetio bi da ih je poslala zenkica 8)
(meni naravno :) ).
'Oces da ti je nabacim?
Mnogo je slatka.
I blesava skroz, ma toliko je siznuta
da ces cak i ti da odlepis pored nje, blesane jedan!
 
kojote:
krvolok:
kojote:
-Opažam, srećnija sam
vodim ljubav s tobom
Znam, zadovoljena sam
k'o snazna, debela krava!
p.s.Imam jos dosta porukica slične sadržine, ali su
mnooogo vulgarne...Izdvojio sam ove NORMALNE...
:wink:

E, fino, samo i ove NORMALNE, izbegavaj da saljes, pogotovo ako imas nekog poznanika, sa identifikatorom poziva, jer moze dobiti, potpuno neopravdanu, predstavu o tvom dusevnom zdravlju, a koja ti bas i ne bi isla u prilog !!! :shock: :shock: :shock:

...Dusevnog ti zdravlja :? , nisu ovo poruke koje ja
saljem.Da ti nisu toliko krvava (i buljava) ta tvoja dva oka, primetio bi da ih je poslala zenkica 8)
(meni naravno :) ).
'Oces da ti je nabacim?
Mnogo je slatka.
I blesava skroz, ma toliko je siznuta
da ces cak i ti da odlepis pored nje, blesane jedan!


E, sad si se skroz " izvadio ", posto TI ne saljes, vec primas takve ljupke poruke ! Jedina je mana sto posiljaoci, verovatno, znaju sa kim imaju posla, pa mu, u skladu sa mentalnim dometom, i salju takve poruke ! A, da ja sad tebi kazem BLESANE, nema ni smisla, jer u svojoj realnosti, ti to, sigurno, i ne dozivljavas tako !!! :lol: :lol: :lol:
 
krvolok:
E, sad si se skroz " izvadio ", posto TI ne saljes, vec primas takve ljupke poruke ! Jedina je mana sto posiljaoci, verovatno, znaju sa kim imaju posla, pa mu, u skladu sa mentalnim dometom, i salju takve poruke ! A, da ja sad tebi kazem BLESANE, nema ni smisla, jer u svojoj realnosti, ti to, sigurno, i ne dozivljavas tako !!! :lol: :lol: :lol:


Alo bre, ej, probudi se.Pa sada si -krvolok-
a ne VIZITARKA.Sta si se u'vatio za to "mentalno"
k'o...baci to iz ruke, MENTOLU jedan! :)
 
kojote:
krvolok:
E, sad si se skroz " izvadio ", posto TI ne saljes, vec primas takve ljupke poruke ! Jedina je mana sto posiljaoci, verovatno, znaju sa kim imaju posla, pa mu, u skladu sa mentalnim dometom, i salju takve poruke ! A, da ja sad tebi kazem BLESANE, nema ni smisla, jer u svojoj realnosti, ti to, sigurno, i ne dozivljavas tako !!! :lol: :lol: :lol:


Alo bre, ej, probudi se.Pa sada si -krvolok-
a ne VIZITARKA.Sta si se u'vatio za to "mentalno"
k'o...baci to iz ruke, MENTOLU jedan! :


Budan sam ja, i svestan sta sam ! Ali se pribojavam, kad se ti PROBUDIS, da to ne bude uz neku ovakvu, poetsku poruku, kakve navodis, jer pricaju da te trazi vizita u ludnici, a, kazu da za vas, odbegle, imaju poseban tretman i da TAMO, ne razbudjuju bas nezno ! Za tebe cu uvek biti MENTOL, posto te, SISANJE istog, osvezava, a ja sam nesebican, pa se posluzi.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top