Sve za ljubav u Hrvatskoj

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Upravo u "cuvenoj" emisiji na TV Pink prikazase babu iz Gruze koja je preko emisije trazila svog unuka. Inace kcerka doticne je nacinila kobnu gresku udavsi se za Hrvata koji ju je ubio zato sto je Srpkinja i tako je dete ostalo bez majke.
Zaista cuo sam za X slucajeva da su komsije jedni druge ubijali ali da muz ubije zenu to sam sada prvi put cuo...ubio zenu zato sto je Srpkinja. Ajte sad na more u Hrvatsku.

Ko ne veruje imace priliku sledece nedelje da pogleda reprizu ..mislim da ide sredom.
 
Zaista cuo sam za X slucajeva da su komsije jedni druge ubijali ali da muz ubije zenu to sam sada prvi put cuo...ubio zenu zato sto je Srpkinja sam sada prvi put cuo....

Па било човека стид...
Зар није и њихов тадашњи вођа рекао да је поносан што му жена није ни Српкњина ни Јеврејка...
 
Pa imamo ove sto su za ZES glasali oni su gradjani prve vrste kako rece Tadic ....verovatno su oni vec u EU samo mozda nisu informisani..trebalo bi da provere i da sa licnom kartom krenu ka granici od neke EU clanice.....e sad SNS da li su oni sad neka visa rasa ne znamo jos....
 
Upravo u "cuvenoj" emisiji na TV Pink prikazase babu iz Gruze koja je preko emisije trazila svog unuka. Inace kcerka doticne je nacinila kobnu gresku udavsi se za Hrvata koji ju je ubio zato sto je Srpkinja i tako je dete ostalo bez majke.
Zaista cuo sam za X slucajeva da su komsije jedni druge ubijali ali da muz ubije zenu to sam sada prvi put cuo...ubio zenu zato sto je Srpkinja. Ajte sad na more u Hrvatsku.

Ko ne veruje imace priliku sledece nedelje da pogleda reprizu ..mislim da ide sredom.
a ko je ovo boldano izjavio?taj ubica??
 

Back
Top