Суђење Шешељу - пајац да увесељава Србе

Шта мислите?


  • Ukupno glasova
    43
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Једном сам већ рекао да је пренос су
ђења Шешељу једна фарса која је имала за циљ да замаже Србим аочи док им Хашки суд осуди све генерала на дугогодишње казне.
Никако се није могло десити да Хашки суд пусти неког значајног Србина и то је сада доказао.
Лично сматрам и уверен сам да је свакодневно пренпшење суђења Шешељу имало за циљ да одвуче пажњу од суђења правим и истинским српским вођама и самој Србији- на суђењу генералима и функционерима који су данас, очекивано добили строге затвроске казне.

Осатје да се види који то суд пушта Шешеља да иде кући а у затвору оставља све српске генерале.

И ђта за задатак који је добио од својих америчких налогодаваца има да одраду Шешељ након повратка у Србију.
 
Evo ga...ogledalo Nikolića grobara i Vučića ljigavca...prpa pre svega , a sa druge strane pokazatelj kako se neSrbi suočavaju sa tragedijom kako je danas shvatiše SVI Srbi u ovoj zemlji...ma koliko nas ostalo.

Ili da budem preciznija :

" Nekada se govorilo da pazimo na nacionalne manjine, a danas se kaže da SE PAZIMO OD nacionalnih manjina"!

Svoje mišljenje o samoj temi , a ponajpre o postavljaču...bolje da ne pišem.
 
Мислим да је тема непримерена. Заиста, не могу да поверујем да би тако нешто могло да се догоди, мада сам склон веровању да се он лично нагодио са властима у БГ и Трибуналом да буде пуштен из Хага, а да за узврат растури СРС.
 
Uvek ostro i uvek sa mrznjom. Niko nikome nije protivnik svi smo jedni drugima neprijatelji...Bez veze!
Zao mi generala, nepravda me nije iznenadila ali mi je opet tesko pala kao da je prva ali ne mogu ni u najludjim mislima da povezem Seselja sa njihovom presudom a jos manje da ga zamislim kao bilo cijeg placenika, americkog posebno.
I zasto da nam skrece paznju sa generala i presude, kao da ne bi dizali ustanak zbog nepravedne osude?
 
Мислим да је тема непримерена. Заиста, не могу да поверујем да би тако нешто могло да се догоди, мада сам склон веровању да се он лично нагодио са властима у БГ и Трибуналом да буде пуштен из Хага, а да за узврат растури СРС.


јели Ђука јел је "Шешељ је фантастичан!"
 
Прво, ту тему нисам ја покренуо, него су ме ставили испод теме као аутора када су ме бановали. Ружно са њихове стране. Но, није ни важно. Да, бранио се одлично, било је лепо гледати шта је све тамо чинио, драго ми је што сам колико толико помогао његовој одрбани, ако ништа а оно медијски, јер је Јадранка у више наврата била гост у мојим емисијама, урадили смо једно десетак интервјуа, организовао сам и трибину на Правном везану за његово суђење... На све то сам поносан!
 
Једном сам већ рекао да је пренос су
ђења Шешељу једна фарса која је имала за циљ да замаже Србим аочи док им Хашки суд осуди све генерала на дугогодишње казне.

Шешељ је стари удбашки провокатор, кога неки јадници још сматрају за националисту
 
Једном сам већ рекао да је пренос су
ђења Шешељу једна фарса која је имала за циљ да замаже Србим аочи док им Хашки суд осуди све генерала на дугогодишње казне.
Никако се није могло десити да Хашки суд пусти неког значајног Србина и то је сада доказао.
Лично сматрам и уверен сам да је свакодневно пренпшење суђења Шешељу имало за циљ да одвуче пажњу од суђења правим и истинским српским вођама и самој Србији- на суђењу генералима и функционерима који су данас, очекивано добили строге затвроске казне.

Осатје да се види који то суд пушта Шешеља да иде кући а у затвору оставља све српске генерале.

И ђта за задатак који је добио од својих америчких налогодаваца има да одраду Шешељ након повратка у Србију.


Nije tebi lako prijatelju !!!!
P.S
Kada se vrati Voja promenices ti misljenje :per:
I ne samo ti :mrgreen:
 
Прво, ту тему нисам ја покренуо, него су ме ставили испод теме као аутора када су ме бановали. Ружно са њихове стране. Но, није ни важно. Да, бранио се одлично, било је лепо гледати шта је све тамо чинио, драго ми је што сам колико толико помогао његовој одрбани, ако ништа а оно медијски, јер је Јадранка у више наврата била гост у мојим емисијама, урадили смо једно десетак интервјуа, организовао сам и трибину на Правном везану за његово суђење... На све то сам поносан!


то ме и зачудило јел знам да обожаваш Шешеља и да си помагао њему при одбрани како у хагу тако и од ових жутих јањичара и њихових поткупљивих лидера нових партија
 
Булава, обожавам само Бога, а Шешеља ценим као интелектуалца и то је то. Не слажем се више са начином како данас води политику, мислим да је то лоше за националну опцију, а желим му све најбоље и волео бих да га што пре видим у Србији.
 
Булава, обожавам само Бога, а Шешеља ценим као интелектуалца и то је то. Не слажем се више са начином како данас води политику, мислим да је то лоше за националну опцију, а желим му све најбоље и волео бих да га што пре видим у Србији.


ок,то је твоје мишљење
 
Ацо сине ја за напредњаке нећу гласати само због ваше боести која је превазишла радикалску.

Po meni nije. Da, oni žele da se afirmišu i da se odvoje od stare matice, a to je uvek teško i zbog toga napadaju kako i gde ne trebaju. Radikali sa druge strane žele po svaku cenu da im ospore nezavisnost i da akcentuju njihovu 'izdaju'.

Ipak, ovo što je Aleksandar napisao ima smisla. Možda je sve to nenamerno, ali činjenica je da je skoro sav medijski prostor zauzeo Šešelj sa svojim prepucavanjem sa tužiocima i da su drugi jednostavno bačeni u senku. Jedini prostor koji dobiju je čestitka za višedecenijski odmor u Švedskoj ili Holandiji nakon presude...
 
Једном сам већ рекао да је пренос су
ђења
Шешељу једна фарса која је имала за циљ да замаже Србим аочи док им Хашки суд осуди све генерала на дугогодишње казне.
Никако се није могло десити да Хашки суд пусти неког значајног Србина и то је сада доказао.
Лично сматрам и уверен сам да је свакодневно пренпшење суђења Шешељу имало за циљ да одвуче пажњу од суђења правим и истинским српским вођама и самој Србији- на суђењу генералима и функционерима који су данас, очекивано добили строге затвроске казне.

Осатје да се види који то суд пушта Шешеља да иде кући а у затвору оставља све српске генерале.

И ђта за задатак који је добио од својих америчких налогодаваца има да одраду Шешељ након повратка у Србију.
Ne samo da previse jedes... eurokrem... nego i previse pijes, cim mozes da napises ovakvu gomilu gluposti odjednom :thumbdown:

Kakve veze ima prenos sudjenja Seselju sa ovom sramotom danas to je samo tebi jasno... valjda da nije prenoseno sudjenje Seselju ovi danas ne bi dobili tolike kazne??? Mogao si da kazes i da bi Milosevic bio ziv, isto toliko bilo 'smisleno' :roll:

A koliko je tek glupavo reci da "sud pusta Seselja da ide kuci" dovoljno govori podatak da je Seki tamo vise od sest godina, i da mu je proces nedavno skandalozno prekinut. Je l pratis ti vesti, ili samo jedes... g... eurokrem?

Inace upravo je prenos procesa protiv Seselja najbolje pokazao sta je Haski tribunal, najgora sprdacina i cirkus, ruglo i sramota medjunarodnog prava.
 
Naprednjaci su po mom mišljenju deset puta bolesniji od radikala. Od kako su se otcepili radikali nisu pravili incidente a ovi usta ne zatvaraju i samo pljuju.


Slazem se...to im je i jedini politicki program koji iznesose do sada....pljuvanje dojucerasnjih prijatelja, kumova ili sta su vec jedni drugima dolazili ili odlazili...svejedno.
 

Back
Top