Koje trpanje Dinkica u skupstini

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sad ova jorgovanka trpa dianu dragutinovic koja muti i mulja i laze

znaci nece da kaze koliki je spoljni dug koliki javni dug i slicno kolika je zaduzenost srbije nego govori u nekakvim procentima BDP-a . A ti procenti su nerealni zato sto je kurs dinara precenjen tj kad bi kurs dosao na realan nivo srbija bi bila izuzetno zaduzena zemlja

bas mi zao sto nisam u skupstini pa da je pitam , ako nismo prezaduzeni zasto su nam Mudis i ostale finansijske institucije za ocenu kreditnog rejtinga - dale negativan kreditni rejting.

puka teoreticarka, knjiski moljac zaduzen da ekonomski pokrije pljackaski model ekonomije koji sprovode lopovi iz demokratske stranke.

jos prica kao da nismo strancima prepustili bankarski sektor kao ne bi bilo priliva kapitala - kakva smejurija.
 
Ovako......posle izlaganja Tomislava Nikolica za rec se javio lopov Mladjan Dinkic.
Svako ko je gledao mogao je da cuje price tipa da ce se malo odgoditi proizvodnja novog modela ali da ce to biti i jos razne price a medju njima i tu da se ovaj Fiat Punto koji ce se eto praviti u Zastavi i koji gradjani sada mogu da pazare za onih 7000evra uz "povoljan " kredit pravi i u glavnoj FIAT-ovoj fabrici Mirafiori.

E sad evo ovde moze da se vidi da taj Fiat Punto ne da se ne pravi u fabrici Mirafiori vec je to zastareo model koji je Fiat odavno prestao da pravi u Evropi i sada se jos pravi u J.Americi a inace Nikolic je i rekao da se ti Punto dovlace iz Argentine i sl na sta je Mladja rekao da je to laz i da se taj model pravi i u glavnoj fabrici u Torinu ali kao sto vidimo Mladja opet laze..
http://www.glass.co.uk/SP/CAR/FIAT.html
 
Poslednja izmena:
ja i moji zemunci:mrgreen:
zemunci, jadan ja :sad2:
skriven.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top