POMOĆ!!!

tedy5

Ističe se
Poruka
2.042
Ovo pitanje sam postavila jedno milion puta:Kako da postavim animirani avatar?!Kako ne dobijam odgovor mislim da ili niko neće ili niko ne zna da mi odgovori!!!
Hvala unapred!!!
P.S.:Nadam se da ova tema neće biti locknuta pre vremena!:(:sad2::dash::besna::eek::evil::rumenko:
 
Ne razumem u cemu je problem.

Postavis ga kao ovaj obican..

Sa sajta prekopiras link na mesto za avatar.

dancedancedance-1.gif
 
Poslednja izmena:
Ne razumem u cemu je problem.

Postavis ga kao ovaj obican..

Sa sajta prekopiras link na mesto za avatar.

dancedancedance-1.gif

Problem je u tome što stalno piše invalid file.A kada je toliko lako zašto ti ne staviš animirani avatar??? Samo se to pitam.:think: I ja znam da okačim animirau sliku na post!!!Ja sam samo tražila pomoć,a ne pametovanje.Tako da Pozdrav za tebe!!!
P.S.: Ako neko od modova može da pomogne?!Bila bih zahvalna.A nadam se i oni koji imaju isti problem!
 
Poslednja izmena:
E, dete,
ja necu animirani avatar, kapiras? Ne znam sta je tu tako cudno.

Ja hocu da ti pomognem, a ti lupetas...

Svasta...

Ja sam otvorila temu zato što mi treba pomoć,a ne da bih se prepirala!!!Kao prvo je ne lupetam to možeš da kažeš nekom drugom. Kao drugo pa šta što sam dete,jer zbog toga nemam pravo da postavim pitanje?!Ova tema je krenula debelo u off.Tako da ako ne možeš da pomogneš nemoj da otežavaš glupim upadicama i vredjanjem!!!! Pozdrav:roll::roll:
 
Ja sam otvorila temu zato što mi treba pomoć,a ne da bih se prepirala!!!Kao prvo je ne lupetam to možeš da kažeš nekom drugom. Kao drugo pa šta što sam dete,jer zbog toga nemam pravo da postavim pitanje?!Ova tema je krenula debelo u off.Tako da ako ne možeš da pomogneš nemoj da otežavaš glupim upadicama i vredjanjem!!!! Pozdrav:roll::roll:

Pa ti ides u off.

Pitas mene sto ja ne postavim animirani avatar.
pa zar mora svako da ima ili svako voli animirani avat.?!

Niko ti nije rekao da nemas prava da postavis pitanje, ali mislim da je malo bzvz
da me pitas-ako je tako lako da se postavi sto ja ne postavim.

Ja sam pokusala da ti pomognem iskreno...a ti kako hoces..
 
Ne razumem u cemu je problem.

Postavis ga kao ovaj obican..

Sa sajta prekopiras link na mesto za avatar.

dancedancedance-2.gif

Pa ti ides u off.

Pitas mene sto ja ne postavim animirani avatar.
pa zar mora svako da ima ili svako voli animirani avat.?!

Niko ti nije rekao da nemas prava da postavis pitanje, ali mislim da je malo bzvz
da me pitas-ako je tako lako da se postavi sto ja ne postavim.

Ja sam pokusala da ti pomognem iskreno...a ti kako hoces..

Pogrešno si sve shvatila!Ali nema veze! Svakako hvala!!!!:D :) :lol:
 

Back
Top