Da li je Legija to zaslužio ?

mislite li da treba biti postedjen?

  • Da ,on je veliki Srbin

  • Ne, svi su isti pred zakonom


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Homoljac

Domaćin
Poruka
3.155
Sva imovina Milorada Ulemeka Legije, pripadnika zemunskog klana, ali i njihovih pokojnih vođa Dušana Spasojevića Šiptara i Mileta Lukovića Kuma, prva će se naći na udaru novog Zakona o oduzimanju imovine stečene kriminalom, koji na snagu stupa 1. marta, ekskluzivno saznaje „Blic”.

dali je Legija to zasluzio?
po meni ne borio se na nasoj strani u ratu 90-ih.
Dali je to dovoljno ga zako ovog puta postedi?
 
Sva imovina Milorada Ulemeka Legije, pripadnika zemunskog klana, ali i njihovih pokojnih vođa Dušana Spasojevića Šiptara i Mileta Lukovića Kuma, prva će se naći na udaru novog Zakona o oduzimanju imovine stečene kriminalom, koji na snagu stupa 1. marta, ekskluzivno saznaje „Blic”.

dali je Legija to zasluzio?
po meni ne borio se na nasoj strani u ratu 90-ih.
Dali je to dovoljno ga zako ovog puta postedi?

Prvo Te molim da se malo opismeniš, jer sam jedva shvatio šta uopšte hoćeš da kažeš. A, što se uzimanja tiče, treba sve da mu uzmu. Svaki njegov dinar je krvav i sramota je da se uopšte vode polemike o njegovom navodnom junaštvu i zaslugama za Srbiju i srpske interese.:)
 
legija ovo nije zasluzio jer zakon je tek donet i ja koliko znam zakoni u pravnoj praksi ne mogu da se primenjuju retroaktivno

bez obzira sta je ucinio , on za to robija i vlast nema pravo da oduzima imovinu za krivicna dela koja su se desila pre donosenja ovog zakona o oduzimanju imovine
 
ne mislim da legija treba da bude postedjen posto je veliki srb in vec mislim da treba da bude postedjen zato sto se imovina ne moze oduzimati retroaktivno .

ako budu oduzimali imovinu retroaktivno to je svojevrstan pravni skandal i predstavlja vec ogoljenu diktaturu rezima demokratske stranke
 
legija ovo nije zasluzio jer zakon je tek donet i ja koliko znam zakoni u pravnoj praksi ne mogu da se primenjuju retroaktivno

bez obzira sta je ucinio , on za to robija i vlast nema pravo da oduzima imovinu za krivicna dela koja su se desila pre donosenja ovog zakona o oduzimanju imovine

Mozemo sada da pricamo o nekom moralu ili o pravu. Moralnu imaju pravo da oduzmu sve te kucerine koje je nastancovao i dodele nekim izbeglicama koje zive kao zivotinje. U jednu od njih moze sigurno 10 porodica da stane:lol:. A sto se tice zakona tacno je da ne bi smeo da se retroaktivno primenjuje.
 
pisao sam vec, negde sam cuo...

u selu na kosmetu sipterski teroristi deluju, milicijane moze ni da mrdne, samo lete snajperski i drugi meci.

predvece stize helikopter, legija i jos mozda cetvoro specijalaca, lagano opremljeni. i krenuse....

sutradan je moglo da se seta po centru sela, paljbe nigde.

ako to nije uvodjenje javnog reda i mira, ja ne znam sta je.
 
legija ovo nije zasluzio jer zakon je tek donet i ja koliko znam zakoni u pravnoj praksi ne mogu da se primenjuju retroaktivno

bez obzira sta je ucinio , on za to robija i vlast nema pravo da oduzima imovinu za krivicna dela koja su se desila pre donosenja ovog zakona o oduzimanju imovine

Retroaktivnost je jedino moguca ako su novi propisi blazi za pocinioca krivicnog djela.
 
pisao sam vec, negde sam cuo...

u selu na kosmetu sipterski teroristi deluju, milicijane moze ni da mrdne, samo lete snajperski i drugi meci.

predvece stize helikopter, legija i jos mozda cetvoro specijalaca, lagano opremljeni. i krenuse....

sutradan je moglo da se seta po centru sela, paljbe nigde.

ako to nije uvodjenje javnog reda i mira, ja ne znam sta je.

Ja bih ga pustio da "pobegne",obecao mu da necemo traziti,ali da vise nikada ne vidim ili cujem za Tacija i Haradinaja
 

Back
Top