Nova zvezda je rodjena

  • Začetnik teme Marko da Szabadka
  • Datum pokretanja
M

Marko da Szabadka

Gost
Pre tri dana sam instalirao Mozilla Firefox 0.8 - cisto da probam.
Rezultat: danas sam bacio Operu u djubre :)
Ne znam da li je ovo preuranjen potez ( nisam bacio i instalaciju Opere :) ), ali imam blagi osecaj da bi Firefox mogao biti browser koji ce preuzeti primat od mrskog nam Internet Explorera !
Da li je jos neko instalirao ovo cudo i kakvi su utisci?
 
Marko da Szabadka:
Pre tri dana sam instalirao Mozilla Firefox 0.8 - cisto da probam.
Rezultat: danas sam bacio Operu u djubre :)
Ne znam da li je ovo preuranjen potez ( nisam bacio i instalaciju Opere :) ), ali imam blagi osecaj da bi Firefox mogao biti browser koji ce preuzeti primat od mrskog nam Internet Explorera !
Da li je jos neko instalirao ovo cudo i kakvi su utisci?
Sta to pricas bre. Za mene bez Opere nema interneta!
 
DabaMAN:
Marko da Szabadka:
Pre tri dana sam instalirao Mozilla Firefox 0.8 - cisto da probam.
Rezultat: danas sam bacio Operu u djubre :)
Ne znam da li je ovo preuranjen potez ( nisam bacio i instalaciju Opere :) ), ali imam blagi osecaj da bi Firefox mogao biti browser koji ce preuzeti primat od mrskog nam Internet Explorera !
Da li je jos neko instalirao ovo cudo i kakvi su utisci?
Sta to pricas bre. Za mene bez Opere nema interneta!

I ja sam ziveo u slicnoj zabludi!
Srecom, progledao sam.
 
kako god da je Mozilla dobra nikako ne moze biti brza od Opere a brzina je za mene ipak pririoritet.
Znas ono: "Opera the fastes browser on the earth" - zvuci sasavo ali je istina. Skini najnoviju verziju (7.5) pa ces videti sta je Opera.
 
AxeZ:
Đenka:
I po čemu je to Firefox bolji od Opere? Navedi mi bar jedan konkretan primer.... :roll:

Nema reklama

Pa ti je crackuj ako ti toliko smeta! Meni ne smeta i nisam je crackovao.
Inace, ne znam kakva je mozilla, ali mi je ovo smesno! Pocelo je opet ko ranije, samo sto sada se ne ubedjuju ljudi da batale IE vec Operu... smesno...
Pored svega, PC World je dao Operi titulu "Best browser of 2004".
Jos uvek stoji ono Opera - the fastest browser on earth.
 
AxeZ:
Đenka:
I po čemu je to Firefox bolji od Opere? Navedi mi bar jedan konkretan primer.... :roll:

Nema reklama

Donekle si u pravu... Ne po pitanju reklama, lako se nađe serial ili crack, već... za ime Boga, ko još danas naplaćuje web browsere? Osim ljudi iz Opere, naravno :?
Ipak, Operetta je moj omiljenib browser, mada ne omalovažavam ni IE, ima on značajnih prednosti, posebno kad je CSS u pitanju. Posebno mi nije jasno zašto Opera ne uključi i podršku za CSS stilove na scroll baru? Meni je scroll bar na Operi prosto nekako ružnjikav :?
 
Đenka:
Ipak, Operetta je moj omiljenib browser, mada ne omalovažavam ni IE, ima on značajnih prednosti, posebno kad je CSS u pitanju. Posebno mi nije jasno zašto Opera ne uključi i podršku za CSS stilove na scroll baru? Meni je scroll bar na Operi prosto nekako ružnjikav :?


A to ti je toliko bitan feature da ne mozes bez njega.
Pa da, kako se nisam setio, scrollbar je najbitniji za uzitak tokom surfovanja..;)
 
Onda verovatno ne znaš ni da se kod Internet Explorera scrollbar može premestiti na levu stranu prozora (za one koji miš drže u levoj ruci)?
Pogledaj kako sam ja to izveo (klikni na slovo L u desnom gornjrm uglu stranice):
http://www.neobee.net/~algol/sf/
Naravno, ovo radi samo u Internet Exploreru.
Smešno izgleda, al je po malo i cool 8)
Inače, ovaj feature još nikad ni na jednom sajtu nisam video :) to je potpuno moj proizvod, zajedno sa kodom za šetanje levo-desno 8)
 

Back
Top