Procena presude Kosovskoj grupi

Kakva će biti haška presuda srpskom državnom vrhu povodom zločina protiv Kos. Alb.?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema može da bude lepljiva.

Dakle, procene nema. Zato otvaram anketu da to forumaši učine.

Naglasite i koji će biti proglašeni krivima, a koji ne, ako ne mislite na sve.

Za krive, mogli bismo i da licitiramo godine.

Ајде одјб у скоковима,они су бирани од народа и водили ову земљу а ти такав какав си не би био изабран ни у кућни савет
 
Milutinović po mojoj proceni ne dobija više od 10 godina. Kad oduzmemo koliko je tamo to uopšte nije loše i još da ga puste ranije zbog lepog ponašanja. Šainoviću prognoziram da je puk'o ali nisam merodavna pošto ne pratim proces nešto pomno, a i zna se u kojoj stranci sede vidovnjaci i proroci :D
 
Milutinović po mojoj proceni ne dobija više od 10 godina. Kad oduzmemo koliko je tamo to uopšte nije loše i još da ga puste ranije zbog lepog ponašanja. Šainoviću prognoziram da je puk'o ali nisam merodavna pošto ne pratim proces nešto pomno, a i zna se u kojoj stranci sede vidovnjaci i proroci :D

Enchanted, ako ga osude na do 10 godina, on može da traži da ga puste, jer je odslužio već 7 godina u pritvoru. A do sada je to praktično svima odobravano.

Tako da 3 godine i nije ništa, i ne verujem da bi ga poslali na toliku robiju.

Osim toga, ako si slušao prenos, znao bi da sigurno neće dobiti 10 godina...
 
Enchanted, ako ga osude na do 10 godina, on može da traži da ga puste, jer je odslužio već 7 godina u pritvoru. A do sada je to praktično svima odobravano.

Tako da 3 godine i nije ništa, i ne verujem da bi ga poslali na toliku robiju.

Osim toga, ako si slušao prenos, znao bi da sigurno neće dobiti 10 godina...

Sad sam se uključila. Nisam čula njegovu optužnicu, pratila sam malo ranije ali mora da su od tada dodali još svašta nešto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top