Kako preboleti osobu koju volis?

:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?

ne...:(
ja imam sa ovim velikih problema....ako zavolim,onda sam u stanju { i neka ispadnem ''pacenica'' jer govorim istinu,ne interesuje me } mesecima da se u mislima vracam toj osobi....Ne mislim da lamentujem sad,ali se vracam,mislim..nisam od onih koji,ako raskinu,za mesec dana i manje nadju novog...jednostavno,ne znam da volim,mislim da sam bezosecajna :(
jer dosad u zivotu sam samo jednu osobu volela,a imam 19 godina..nikad se nisam ni zaljubila do sad,ili da poludim za nekom osobom,nikad...imala sam ja mnogo kratkih veza ali,ne mogu da objasnim..shto je cudno,jer,skoro svi sa 19 su vec do sad imale teen age love,patili,voleli..ja ne.
 
Poslednja izmena:
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?



Prvi recept: Samo sebi nabijas u glavu da je djubre bezvredno. Kad god je pozelis, setis se necega zbog cega zasluzuje da je mrzis...


Drugi recept: Dva promazepama i jedan vinjak na svakih sest sati, tako dve nedelje. Ako nije pomoglo, onda dva vinjaka i jedan promazepam na svaka dva sata, za petnaest godina bi trebalo da ti bude bolje... :D
 
Poslednja izmena:
Prvi recept: Samo sebi nabijas u glavu da je djubre bezvredno. Kad god je pozelis, setis se necega zbog cega zasluzuje da je mrzis...


Drugi recept: Dva promazepama i jedan vinjak na svakih sest sati, tako dve nedelje. Ako nije pomoglo, onda dva vinjaka i jedan promazepam na svaka dva sata, za petnaest godina bi trebalo da ti bude bolje... :D

Ako bude svestan svog postojanja posle tvoje recepture:lol:
 
Ah ne postoji recept...jednostavno patis koliko moras...kako vreme prolazi poceces da mislis na nju sve manje sve dok ne prodje jedan ceo dan a da nisi ni pomislio na nju...ja sam uvek patila dugo bez obzira kako se veza zavrsila i mislim da nisam emotivno okrnjena...sve prolazi pa ce i to proci...:heart::heart::heart:
 
ne...:(
ja imam sa ovim velikih problema....ako zavolim,onda sam u stanju { i neka ispadnem ''pacenica'' jer govorim istinu,ne interesuje me } mesecima da se u mislima vracam toj osobi....Ne mislim da lamentujem sad,ali se vracam,mislim..nisam od onih koji,ako raskinu,za mesec dana i manje nadju novog...jednostavno,ne znam da volim,mislim da sam bezosecajna :(
jer dosad u zivotu sam samo jednu osobu volela,a imam 19 godina..nikad se nisam ni zaljubila do sad,ili da poludim za nekom osobom,nikad...imala sam ja mnogo kratkih veza ali,ne mogu da objasnim..shto je cudno,jer,skoro svi sa 19 su vec do sad imale teen age love,patili,voleli..ja ne.
Деветнаест и већ си волела?
Свака част.
А ти који су имали те "тин љубави", то нису љубави већ симпатије и жеља за неким. ;)
 
:( Postoji li pravi i najbolji nacin za tako nesto?Kako je najbezbolnije?

Po meni je najbezbolnije da odbulujes tako sto neces biti sa svakim protiv svoje volje , tako sto se neces ponizavati bilo gde i pred bilo kim , tako sto se neces odati porocima (alkohol, droga i sl.) ,...sve ostalo je stvar izbora kako ce ti biti najlakse da se pomiris sa tim.

Ja mogu da kazem da vreme sve leci, kao i da posle izvesnog vremena ta ljubav u 99,9% slucajeva izgleda drugacije , negde toliko da je tesko da se uopste veruje da upravo to i bila
 

Back
Top