Mmmmmmmmmmmuskarci volim vas!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lilu

Elita
Poruka
16.671


Dakle, zene cesto kazu: nisi moj tip... Kakav ste vi tip? Missim ono, plav, visok, sarmantan, siroka ramena, malo dupe, veliko dupe i tako to... :per: romantican, emotivan, sa cvrstim stavom, neosvojiv, osvojiv...

Ja samo da napomenem, da ja nemam svoj tip muskarca, ja vas jednostavno volim, plavi, crni, niski, visoki, mladi, stari (ne preterano), romanticni, surovi, lepi, ruzni, duhoviti, ozbiljni...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Dakle, zene cesto kazu: nisi moj tip... Kakav ste vi tip? Missim ono, plav, visok, sarmantan, siroka ramena, malo dupe, veliko dupe i tako to... :per: romantican, emotivan, sa cvrstim stavom, neosvojiv, osvojiv...

Ja samo da napomenem, da ja nemam svoj tip muskarca, ja vas jednostavno volim, plavi, crni, niski, visoki, mladi, stari (ne preterano), romanticni, surovi, lepi, ruzni, duhoviti, ozbiljni...[/B]

Volimo i mi tebe :cmok:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Dakle, zene cesto kazu: nisi moj tip... Kakav ste vi tip? Missim ono, plav, visok, sarmantan, siroka ramena, malo dupe, veliko dupe i tako to... :per: romantican, emotivan, sa cvrstim stavom, neosvojiv, osvojiv...[/B]
Da li misliš da ćeš dobiti iskren odgovor i to još na forumu?
A i mislim da forumašima introspekcija nije jača strana tako da iako odgovor bude iskren pitanje je koliko će biti u vezi sa realnim stanjem :)

Ja samo da napomenem, da ja nemam svoj tip muskarca, ja vas jednostavno volim, plavi, crni, niski, visoki, mladi, stari (ne preterano), romanticni, surovi, lepi, ruzni, duhoviti, ozbiljni...
Volimo i mi vas :gace:
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja sam dlakav od glave do pete
mali sam volim da jedem banane
i imam pistolj

party2.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top