Pandan temi Srbija ne može da pobedi.....ima nade da može..evo podsećanja
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Pandan temi Srbija ne može da pobedi.....ima nade da može..evo podsećanja

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Pandan temi Srbija ne može da pobedi.....ima nade da može..evo podsećanja

dakle tacno pre godinu dana svi smo citali ovo sto stavljam link....dakle to se nije otvarilo
    taci je imao lazna obecanja jer se radi ne o periodu od godinu dana vec o periodu posle porglasenja Kosova kao nezavisne drzave
    procitajte i malo se podsetite
    nije sve uvek tako kako kazu taci....a evo sad i Server

http://www.blic.rs/politika.php?id=29744

imate li komentar?

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Podrazumevano Re: pandan temi srbija ne moze da pobedi.....ima nade da moze..evo podsecanja

Ma ok Taci je kreten. Ali mi nista nemamo od toga sto ih nije priznalo 100 drzava.

Koliko ih je do sada?

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Podrazumevano Re: pandan temi srbija ne moze da pobedi.....ima nade da moze..evo podsecanja

Pa u pravu je bio Tači. Kosovo priznaje i više od 100 zemalja....kao sastavni deo Srbije. hehehehe

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Politika
    Tači: Kosovo će priznati 100 zemalja
    Autor: FoNet | 08.02.2008. - 18:02
    Premijer Kosova Hašim Tači izjavio je danas da kosovske vlasti imaju potvrdu od oko 100 zemalja da su spremne da priznaju nezavisnost Kosova odmah nakon proglašavanja.

"Imamo potvrdu oko stotinu zemalja sveta koje su spremne da priznaju nezavisnost odmah nakon njenog proglašavanja. Biće to snažna podrška našoj nezavisnosti", rekao je Tači.

Posle sastanka sa šefom UNMIK Joahimom Rikerom, Tači je rekao da su razgovarali o zajedničkim koracima međunarodne administracije i Vlade Kosova u periodu kada se donosi odluka o statusu.
    Kosovo je izvršilo sve pripreme za proglašavanje nezavisnosti, istakao je kosovski premijer, ali, kako prenosi radio Slobodna Evropa, ni danas nije rekao kada će se to tačno dogoditi.

Govoreći o bezbednosti na Kosovu, Riker je ocenio da paralelne srpske strukture šire svoju aktivnost i u oblasti obrazovanja i zdravstva.
    On je još jednom naglasio da jedine bezbednosne strukure na Kosovu ostaju KFOR, međunarodna i domaća policija.
    "Kada se radi o administrativnim strukturama, UNMIK je jedini autoritet i zajedno sa institucijama Kosova izbliza pratiti šta se događa u potencijalnoj mogućnosti stvaranja paralelnih administrativnih struktura", rekao je Riker.
    Tači je rekao da se očekuje da će odmah nakon proglašavanja nezavisnosti na Kosovo doći misija EU koja je dobrodošla.
    "Legitimne institucije Kosova će vršiti svoju dužnost, dok će uloga međunarodne misije biti da nadzire i savetuje", dodao je Tači.

Šef UNMIK je na istu temu razgovarao i sa predsednikom Kosova, Fatmirom Sejdiu, saopšteno je iz kabineta kosovskog predsednika.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma samo sam htela da skrenem paznju da nije uvek tako ako tako kazu..dakle....veoma jasno....nece biti tako lako ni sa medjunarodnim sudom pravde da bi neko izvukao zakljucak SRBIJA NE MOZE DA POBEDI.. ma je l ..a ko kaze Server? TaCI? pa evo ja citala tacija a bome i server je lupao ovih godina ne zna se broj njegovog lupetanja

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Полако и само без нервозе ,јер ми желимо да и Арбанаси грађани Србије буду сретни а наркотрафиканте ћемо у затвор.
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Ma vi ste bre besni. Da nemate leba da jedete Kosovo vam ne bi bilo ni na pameti.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Ma vi ste bre besni. Da nemate leba da jedete Kosovo vam ne bi bilo ni na pameti.
    metalac mozda bi ti bilo bolje da nesto sad izobjasnjavash a ne da nas kvalifikujesh kao besne..i mi smo kuleri heheheh

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Па де си познаниче немате целу вечност.
    Ајде кажи ти коју о наркотрафикантима који трују наше суграђане Арбанасе по Космету
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tako je konzab, to znači da DS, Tadić I Vuk jeremić rade odličan poso za Srbiju i Kosovo u sastavu Srbije...

Nadam se da si to htela da kažeš?

Ili ne?

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    nije on metalac vec mentalac

Jagodinka samo ti vredjaj ako to tvom intelektu pricinjava zadovoljstvo. Ima nas raznih.

Ali upravo zbog takve agresije koja je sad jelte prisutna kod Jagodinke su se Siptari i odcepili. A sad umesto da imamo jaku i lepu Srbiju mi prebrojvamo koliko je drzava priznalo Kosovo.

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jagodinka samo ti vredjaj ako to tvom intelektu pricinjava zadovoljstvo. Ima nas raznih.

Ali upravo zbog takve agresije koja je sad jelte prisutna kod Jagodinke su se Siptari i odcepili. A sad umesto da imamo jaku i lepu Srbiju mi prebrojvamo koliko je drzava priznalo Kosovo.
    Dobro. ajde jagodinac, nemoj više da provociraš, a vi šiptari vrartite se pod suverenitet Srbije!!!

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

i eu i kosovo

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Tako je konzab, to znači da DS, Tadić I Vuk jeremić rade odličan poso za Srbiju i Kosovo u sastavu Srbije...

Nadam se da si to htela da kažeš?

Ili ne?
    без унутар Србског препуцавања на темама за које су заинтересовани непријатељи,хвала свој Браћи и Сестрама,Друговима и Другарицама ,левим и десним
    Живела Србија

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

i eu i kosovo
    Kako ces u EU kad si agresivna Jagodinka. A to sto si probala da zamazes i da obrises post pun agresije .. pogledaj capio sam ga u quote pa neka se zna zasto su Siptari pobegli.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa ja stvarno mislim da je ova vlast vise nego sigurno odradila par odlicnih diplomatskih poteza.....

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    pa ja stvarno mislim da je ova vlast vise nego sigurno odradila par odlicnih diplomatskih poteza.....
    Aaaa, konzo ...Žutajko!!!!

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Citat Original postavio pinki borac Pogledaj poruku
    Полако и само без нервозе ,јер ми желимо да и Арбанаси грађани Србије буду сретни а наркотрафиканте ћемо у затвор.
    A za to se pitate vi izbeglice iz hrvatske?

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    ma samo sam htela da skrenem paznju da nije uvek tako ako tako kazu..dakle....veoma jasno....nece biti tako lako ni sa medjunarodnim sudom pravde da bi neko izvukao zakljucak SRBIJA NE MOZE DA POBEDI.. ma je l ..a ko kaze Server? TaCI? pa evo ja citala tacija a bome i server je lupao ovih godina ne zna se broj njegovog lupetanja
    Bože, pa jesi ti nekada čula za pojam propaganda,lobiranje i sl?!
    Čedina Zebra

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Ma ok Taci je kreten. Ali mi nista nemamo od toga sto ih nije priznalo 100 drzava.

Koliko ih je do sada?
    Čista zamena teza. A šta Šiptari imaju od proglašenja nerealne nezavisnosti Kosova kad i dalje crkavaju gladni, nemaju čime da hahrane decu i zbog tog siromaštva Srbi na Kosmetu sad imaju veći natalitet od Šiptara ?

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Kako ces u EU kad si agresivna Jagodinka. A to sto si probala da zamazes i da obrises post pun agresije .. pogledaj capio sam ga u quote pa neka se zna zasto su Siptari pobegli.
    ja dsam rekao sta mislim druidice

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

ja dsam rekao sta mislim druidice
    Druid je glaski vrac..

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Ej, vrati mi turpiju!
    Čedina Zebra

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    pa ja stvarno ne znam sta si ti umislila ja sma i rekla da neke stvari nisu ispale kako su hteli uz sve lobiranje i pare koje su u to ulozene
    pa zar se za ovih godinu dana lobiranje srbije nije videlo
    pa jeste
    lobiranje srbije je obezbedilo da ih ne bude 100
    da prodje rezolucija
    da razmisljaju i povalce poteze za medjunarodni sud
    zasto moram sve to sad da ponavljam kada je to i malom detetu jasno

Slične teme

1. Srbija ne može u EU bez dobrih odnosa sa KiM
    Autor Vanja R. u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 10:48
  2. Srbija ne može da pobedi