Да ли су Црногорци били бољи?

Да ли су Црногорци били бољи Срби од ових на власти?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Parsifal

Aktivan član
Poruka
1.008
Једна од великих замерки Милошевићу била је та, што су се за време његове владавине на одговорним и директорским местима налазили Црногорци, а сећам се да је један мој бивши другар озбиљно био озлојеђен због тога.

После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби, чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.
 
Poslednja izmena:
После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби, чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.

Lopov nema naciju. To da su Crnogorci bili uspesni privrednici bas mi i ne verujem. Jedini izuzetak je Ratko Buturovic.
 
wujaymarkoff
Lopov nema naciju. To da su Crnogorci bili uspesni privrednici bas mi i ne verujem. Jedini izuzetak je Ratko Buturovic.
Уф, немој бре Ратка да мешаш са привредницима, јер једини разлог што не носи хеклер кад иде код фризера, јесте што му се не слаже са белим оделом и лакираним ципелама.
 
Једна од великих замерки Милошевићу била је та, што су се за време његове владавине на одговорним и директорским местима налазили Црногорци, а сећам се да је један мој бивши другар озбиљно био озлојеђен због тога.

После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби,чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.


:think:pa ja sam izgleda corav ja te rezultate bas i nevidim,
 
[/SIZE]

:think:pa ja sam izgleda corav ja te rezultate bas i nevidim,

Ne nego rezultati su takvi da moras izvesna pomagala da koristis da bi ih video

1zew3uw.jpg
 
После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби, чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.

Који Црногорци...У мом крају ниједан Црногорац није био директор....
Што се тиче управљања фирмама то је трагично..Они Милошевићеви су крали, али су нешто и знали, па се радило како тако, ови краду, ал' ништа не знаду...
Мислим на државна предузећа и фирме
 
nikola pajic
pa ja sam izgleda corav ja te rezultate bas i nevidim,
Не гледаш у правом смеру, јер уместо нагоре - с обзиром да пропадамо, њихови резултати иду надоле.

Него, можда би требали да замолимо Мила да нам пошаље нешто кадрова из 2-3 села, јер су по образовању и памети сигурно испред ових који су на власти код нас, а и Србију воле више од њих.



ДЈ Стојко
Они Милошевићеви су крали, али су нешто и знали, па се радило како тако, ови краду, ал' ништа не знаду...
Управо сам на то и мислио, а на страну што се под термином "крали" подразумевало добијање стана преко реда, плаћање кафанских рачуна преко репрезентације и слични ситни несташлуци.
 
Poslednja izmena:
Једна од великих замерки Милошевићу била је та, што су се за време његове владавине на одговорним и директорским местима налазили Црногорци, а сећам се да је један мој бивши другар озбиљно био озлојеђен због тога.

После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби, чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.

Није Србин, ко не ради за добро своје отаџбине Србије.
 
Једна од великих замерки Милошевићу била је та, што су се за време његове владавине на одговорним и директорским местима налазили Црногорци, а сећам се да је један мој бивши другар озбиљно био озлојеђен због тога.

После 5 октобра сви Црногорци су протерани са руководећих места - нарочито у привреди, а на њихова места су дошли прави Срби, чије резултате осмогодишњег рада сви видимо.

jel imas konkretan primer ili je to jos jedna crnogorska propaganda?
nista se nije promenilo, sem sto se crna gora kako kazu izborila za slobosu od nas.
 

Back
Top