Konacno mezar za Strpce...

Dok se svi zločini ne osude, nema mira na Balkanu. Svaki respekt za srpsko sudstvo što je ovo isteralo na čistac. Sad da vidimo druge.

po obicaju se zanosis..po obicju mi cemo priznati nase zlocine.a drugi ce ih i dalje prikrivati umanjivati i govoriti samo o nasim zlocinima..e to je sramota...i vec mi je muka od ovakvih tema...gde su spiskovi ubijenih srba na hrvtaskim kovskim bosanskim forumima
nema ih
oni nisu cinili zlodela..samo mi...stvarno mi je vishe ovo bljak
 
Добро овде пише да су тројица из Пријепоља, највише их је из Београда, мада су вероватно пореклом ...

Штрпци нису део општине Пријепоље....То си у праву...Не само да нису део општине Пријепоље него нису ни део Републике Србије?

И питање два
Зашто споменик није дигнут на месту злочина?

Da budem iskren na drugo pitanje ti ne bih znao dati odgovor...Mada trebalo bi i tamo podici spomenik...Gore pise da su zaposleni u Beogradu ali su inace porijeklom Prijepoljci.Inace spomenik u Prijepolju je sagradjen samo za nastradale gradjane opstine Prijepolje,mada i tu je besmisleno odvajanje zrtvi prema mestu rodjenja....
Na spomeniku se nalazi kao 9 stubaca sto bi trebalo da simbolizuje nadgrobne spomenike za 9 ubijenih Prijepoljaca...
 
po obicaju se zanosis..po obicju mi cemo priznati nase zlocine.a drugi ce ih i dalje prikrivati umanjivati i govoriti samo o nasim zlocinima..e to je sramota...i vec mi je muka od ovakvih tema...gde su spiskovi ubijenih srba na hrvtaskim kovskim bosanskim forumima
nema ih
oni nisu cinili zlodela..samo mi...stvarno mi je vishe ovo bljak
pa ovo je spisak gradjana Srbije koje su gradjani BiH oteli i pobili , dakle i to su srpske zrtve jer su imali srpsko ondnosno SRJ drzavljanstvo
 
po obicaju se zanosis..po obicju mi cemo priznati nase zlocine.a drugi ce ih i dalje prikrivati umanjivati i govoriti samo o nasim zlocinima..e to je sramota...i vec mi je muka od ovakvih tema...gde su spiskovi ubijenih srba na hrvtaskim kovskim bosanskim forumima
nema ih
oni nisu cinili zlodela..samo mi...stvarno mi je vishe ovo bljak

Ej, munkaze, ajd se bar nadaj da ćemo koliko-toliko biti normalna država. Muka mi je više od toga da kad ja govorim o propustima Srbije, onda sam defetista, po rečima patriJota, a kad se poredimo sa komšijama u regionu, onda pljuvanje po Srbiji od strane istih. Zločin je zločin, i treba raditi i na našim i na tuđim zločinima. 90te su bile jako prljave godine, i neće se sve isterati na videlo, ali ovo što može, mora što pre da se odradi, dok su svedoci živi.
 
pa to je ta bila druga drzava(a i sada je ) ,nisam jos vido da je proglaseno ujedinjenje sa Srbijom ili nesto slicno , dakle cist terorizam sa elemntima agresije

Prvo nauci da pises a onda ceprkaj po ustavu i glumi obrazovanost :hahaha:
Prvo si rekao STRANA vojska a posle strana drzava,a to nije isto.
To su bili srpki borci,znaci nashi iz nashe drzave koja je nepravedno aneksirana progooglaj malo kada.

Nasa drzava je pomagala taj region i tu vojsku,tako da je ovo jedna od najveca besmislica koju sam cuo do sada.:hahaha::hahaha::rotf:
 
Poslednja izmena:
ajde lepo svi sad se svima izvinite za sve nase grozne radnje i izvinite se njima sto su njihovi nozevi slucajno rezali nase vratove..ma dokle bre vishe..kako vam nije muka od svega toga

Ma bedak za nevine ljude,ali se najvise grozim kada neki isfrustrirani skorojevici hoce da glume dobrocinstvo pricajuci za nase borce teroristi i naravno iskorishcavajuci momenat da opljuju po suparnickim strankama,a oni da ispadnu posve covekoljubivi.
a znaju se ti i prepoznace se........:thumbdown:
 
Prvo nauci da pises a onda ceprkaj po ustavu i glumi obrazovanost :hahaha:
Prvo si rekao STRANA vojska a posle strana drzava,a to nije isto.
To su bili srpki borci,znaci nashi iz nashe drzave koja je nepravedno aneksirana progooglaj malo kada.

Nasa drzava je pomagala taj region i tu vojsku,tako da je ovo jedna od najvecig besmislica koju sam cuo do sada.:hahaha::hahaha::rotf:
au bre pa ti se jos vise razumes u istroriju nego u pravo ,iako je prava mrtva trka :hahaha:
a to sto smo im pomagali je jos gore , mislim zamisli to pomazes nekome i on ti vraca tako sto ti otima i ubija tvoje gradjane ,koji izmedju ostalog i finansiraju tu pomoc ,kazem ja to su samo jos siptari radili
 
Iskren da budem ne! Jer se zločin dogodio sa one strane granice...

Kada putujem vozom za Beograd,nikome ne pokazujem ni licnu ni pasos,halo bre ljudi,tu se radi o par kilometara pruge koja igrom slucaja nekim cudom je pripala BiH,i stvarno nemam osecaj da napustam Srbiju,i da napomenem,oni nisu putovali za Sarajevo ili Banja Luku,nego pruga Beograd - Bar,i nisu u pitanju zeleznice BiH (ako uopste postoje :D ) nego zeleznice Srbije...

I kakve veze ima dal su ubijeni sa ove ili one strane granice?

Zar nije jedino vazno da su ubijeni gradjani republike Srbije,tj. ondasnje SRJ ?
 
au bre pa ti se jos vise razumes u istroriju nego u pravo ,iako je prava mrtva trka :hahaha:
a to sto smo im pomagali je jos gore , mislim zamisli to pomazes nekome i on ti vraca tako sto ti otima i ubija tvoje gradjane ,koji izmedju ostalog i finansiraju tu pomoc ,kazem ja to su samo jos siptari radili

Ubija nase gradjane muslimane,koje smo i mi(oni koji su) isli da ubijaju na to podrucje:hahaha::mrgreen:

Ne to nisu bili nasi gradjani,nego muslimani protiv kojih su srbi(svi) tada ratovali.

Znaci ti tvrdis da su ti muslimani i muslimani iz sandzaka finansirali srbe u srpskoj u borbi protiv muslimana.
i tvrdis da su muslimani iz srbije isli u dobrovoljce na strani srba opet protiv muslimana.
:eek::eek:
:lol::lol:
:mrgreen::mrgreen:
:hahaha::hahaha:
:rotf::rotf:
:super::super::super:

Pa ti ne znas gde si supalj sine.........koliko ti imas godina? 5?:hahaha:
 
Kada putujem vozom za Beograd,nikome ne pokazujem ni licnu ni pasos,halo bre ljudi,tu se radi o par kilometara pruge koja igrom slucaja nekim cudom je pripala BiH,i stvarno nemam osecaj da napustam Srbiju,i da napomenem,oni nisu putovali za Sarajevo ili Banja Luku,nego pruga Beograd - Bar,i nisu u pitanju zeleznice BiH (ako uopste postoje :D ) nego zeleznice Srbije...

I kakve veze ima dal su ubijeni sa ove ili one strane granice?

Zar nije jedino vazno da su ubijeni gradjani republike Srbije,tj. ondasnje SRJ ?

Ne,nije vazno,jedino vazno je da li su ili nisu ubijeni nevini ljudi,a ne kojoj drzavi pripadaju.:rtfm:
 
А замисли Газија да је ВРС ушла у Пријепоље, а то је само пар километара од границе, колики мезар би био?

Ето баш тих пар килметара је значило нечији живот

А много је и Снаџаклија отишло у Босну да се бори на страни своје браће, па су се враћали и сасвим нормално наставили живот у Србији, а ко зна шта су тамо радили...
Није према вама расположење према вама у Србији било баш благонаклоно у тим временима, па су власти како тако успеле да очувају неки мир и сигурност на том подручију и Србије и Црне Горе...

Тако да је глупо провоцирати таквим споменицима по Србији...где таквих масовних злочина није било, на подручијима који нису била захваћена ратом
 
А замисли Газија да је ВРС ушла у Пријепоље, а то је само пар километара од границе, колики мезар би био?

Ето баш тих пар килметара је значило нечији живот

А много је и Снаџаклија отишло у Босну да се бори на страни своје браће, па су се враћали и сасвим нормално наставили живот у Србији, а ко зна шта су тамо радили...
Није према вама расположење према вама у Србији било баш благонаклоно у тим временима, па су власти како тако успеле да очувају неки мир и сигурност на том подручију и Србије и Црне Горе...

Тако да је глупо провоцирати таквим споменицима по Србији...где таквих масовних злочина није било, на подручијима који нису била захваћена ратом

Da je vojska republike Srpske usla u Prijepolje zar to ne bi bio napad na Srbiju?Onda bi trebala vojska republike Srbije da nas brani,ili mi nismo njeni gradjani,ne razumem...

Za sandzaklije koje su otisle u Bosnu da se bore,imas li pouzdan podatak,ili se to radilo organizovano,ili su mozda pojedinci odlazili tako....

A podici nekome spomenik,pogotovu za 19 ubijenih civila,gradjana republike Srbije i Crne Gore,koje zvanicno nisu bile u ratu,ja ti nigde ne vidim provokaciju..
 
Ubija nase gradjane muslimane,koje smo i mi(oni koji su) isli da ubijaju na to podrucje:hahaha::mrgreen:

Ne to nisu bili nasi gradjani,nego muslimani protiv kojih su srbi(svi) tada ratovali.

Znaci ti tvrdis da su ti muslimani i muslimani iz sandzaka finansirali srbe u srpskoj u borbi protiv muslimana.
i tvrdis da su muslimani iz srbije isli u dobrovoljce na strani srba opet protiv muslimana.
:eek::eek:
:lol::lol:
:mrgreen::mrgreen:
:hahaha::hahaha:
:rotf::rotf:
:super::super::super:

Pa ti ne znas gde si supalj sine.........koliko ti imas godina? 5?:hahaha:

elem sada da probam najuproscenije, sam si rekao da je drzava Srbija pomagala RS finansijski , a drzava Srbija se kao i sve drzave finansira od poreza sopstvenih gradjana , a ubijeni i oteti su kao sto se vidi su drzavljani Srbije koji su bili zaposleni u Srbiji, i od njihovih zarada se isto finansira funkcinisanje drzave pa i njena pomoc RS , kao i od zarada nekoga iz Leskovca ili Beceja .
A tvoja tvrdnja da nisu bili nasi gradjani iako su verovatno rodjeni u Srbiji , radili i ziveli u Srbiji i sto je najvaznije imali srpsko odnosno SRJa drzavljanstvo vec govori da ti nisi samo glup ,nego si jako glup ,a vrlo verovatno i blago retardiran .
Takodje i tvoja tvrdnja da su svi Srbi ratovali u to vreme govori da si ti sigurno retardiran , a mozda i nisi tako blago ,jer da su svi Srbi tada ratovali u BiH onda bi na nasoj strani bilo bar milion i po vojnika , a ne manje od 100 iljada koliko ih je ratovalo u VRS .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da je vojska republike Srpske usla u Prijepolje zar to ne bi bio napad na Srbiju?Onda bi trebala vojska republike Srbije da nas brani,ili mi nismo njeni gradjani,ne razumem...

Za sandzaklije koje su otisle u Bosnu da se bore,imas li pouzdan podatak,ili se to radilo organizovano,ili su mozda pojedinci odlazili tako....

A podici nekome spomenik,pogotovu za 19 ubijenih civila,gradjana republike Srbije i Crne Gore,koje zvanicno nisu bile u ratu,ja ti nigde ne vidim provokaciju..

Ти дечко ко да си живиео у Дизниленду...
Ишли су Срби из Србије у Босну да се боре на страни свог народа, као што су ишле и Санџаклије да се боре на страну муслимана, а многи су и остали тамо...
Па Сулејман Угљанин и Расим Љајић су тада били у Алијиној филијали СДА у Новом Пазару..

Ти изгледа још не схваташ, шта је рат, како се радикализује ситуација тада, како људи врло лако постају звери....

Мислиш да у СРЈ, није било свакаквих идеја тада...
Лако је могао Нови Пазар, Пријепоље, Сјеница, Бијело Поље, Пријепоље, Тутин, Пљевље, Рожаје да доживи судбину Вишеграда, Бијељине, Бања Луке за муслимане, као што је и Сарајево, Мостар, Зеница, Тузла итд за Србе...

Него да захвалите тадашњој власти СРЈ што није дозволила да се тај политички радикализам прелије баш у толикој мери преко Дрине, у тим временима...
 
Poslednja izmena:
taman kada pomisli covek da ne mozes da budes gluplji ti to snazno demantujes :ok:
elem sada da probam najuproscenije za tvoj pileci mozak , sam si rekao da je drzava Srbija pomagala RS finansijski , a drzava Srbija se kao i sve drzave finansira od poreza sopstvenih gradjana , a ubijeni i oteti su kao sto se vidi su drzavljani Srbije koji su bili zaposleni u Srbiji, i od njihovih zarada se isto finansira funkcinisanje drzave pa i njena pomoc RS , kao i od zarada nekoga iz Leskovca ili Beceja .
A tvoja tvrdnja da nisu bili nasi gradjani iako su verovatno rodjeni u Srbiji , radili i ziveli u Srbiji i sto je najvaznije imali srpsko odnosno SRJa drzavljanstvo vec govori da ti nisi samo glup ,nego si jako glup ,a vrlo verovatno i blago retardiran .
Takodje i tvoja tvrdnja da su svi Srbi ratovali u to vreme govori da si ti sigurno retardiran , a mozda i nisi tako blago ,jer da su svi Srbi tada ratovali u BiH onda bi na nasoj strani bilo bar milion i po vojnika , a ne manje od 100 iljada koliko ih je ratovalo u VRS .

xaxaxaxa
Vredjanjem pokusavas da opravdas svoju glupost:hahaha::rotf::rotf::super:
Decko pusti me tvog generalizujuceg etiketiranja.
Kada veoma dobro znamo da se RS nije pomagala od poreza gradjanja nego iz dobrovoljnih fondova.

ALI NAJJACE JE STO SAM ZNAO KAKO CES POKUSATI DA SE IZVUCES-POREZOM IZ ZARADA SE FINANSIRALA RS :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

Jeste svi srbi su su ratovali protiv muslimana,a ako ti meni hoces da prikacis da sam mislio na bebe,starce i zene to vec dovoljno govori o tvojoj nemoci :mrgreen:

Ti si pametni izjavio da su muslimani iz sandzaka placali srbe u bosni(sto si sada i potvrdio) a srbe si nazvao stranom vojskom dok su muslimani iz srbije pomagali i isli u srpske dobrovoljce u RS :hahaha::rotf:

Evo da ti ja objasnim nesto pametni-srbi i srbija su finansirali srbe u RS,a muslimani iz srbije i sveta muslimane u bosni,i da se shvati tako nesto dovoljno je i osnovno obrazovanje......koje nadam se da posedujes?ili ne?

i mani se vredjanja,nego nauci nesto sinak.:ok:;)
 

Back
Top