Vratio sam veru u ljubav,ljude i zivot

K

Kocha1

Gost
Pozdrav svim uzivaocima ovog sajta!
Moja prica pocinje davne 2000.god kada sam upoznao devojku po imenu Jelena iz Kraljeva. Nase poznanstvo se pretvorilo u lepo druzenje,zatim se rodila ljubav... Bilo je fenomenalno,dok nije proradio zenski sindrom-VARANJE! U vezi smo bili 2 godine da bi ona posle svega iz cista mira me prevarila bez ijednog razloga opravdanja. Ugasilo mi se sve bilo i ljubav i zjelja za ljubavlju i zjelja za zivotom!!! Zasto jednostavno nije otvoreno rekla ne mozemo vise i to je to... Godinu dana sam se skenjavao u BG-u i tvrdio da za mene ne postoji zenska osoba!
Pre 9 meseci sam upoznao devojku za koju bih zivot dao,ozbiljan sam...
PITANJE:DO KADA CE ZENSKI ROD ZABADATI NOZ U LEDJA MUSKOM KOJI TO NE ZASLUZUJE I STA VAS NAGONI NA PREVARU?
Hvala unapred
 
ako mene pitaš, mada sebi nije problem lagati, ti tu devojku još nisi preboleo jer da jesi ne bi te 'prevara' i danas grizla... kad čovek ne oseča ništa ne bole ga nečiji postupci...

što se tiče prevare i da nije imala razloga... jesi baš siguran da nije imala razlog??? zašto svi očekujemo neki veliki razlog kad nešto krene naopako... mnoge sitnice mogu još gore upropastiti ljubav nego velike stvari... nedostak pažnje, otopela strast, monotonija, rutina... šta misliš da nisi ništa skrivio ako se toj devojci život promenio u dosadnu vožnju tramvajom... sve u isto vreme, na istom mestu, ničeg novog ničeg uzbudljivog... a naizgled imali ste perfektnu vezu... roditelji, prijatelji svi su vam zavidili a u biti ste postali samo 'super cimeri' koji funkcioniraju sinhrono a sve ostalo je monotono...

znam sad če svi da skoče kako to, ovo, i ostali bla bla... al nek neko kaže zašto 'pijano' stanje može biti 'bolje' opravdanje za prevaru od 'dosade'???
 
Kocha1:
Pozdrav svim uzivaocima ovog sajta!
Moja prica pocinje davne 2000.god kada sam upoznao devojku po imenu Jelena iz Kraljeva. Nase poznanstvo se pretvorilo u lepo druzenje,zatim se rodila ljubav... Bilo je fenomenalno,dok nije proradio zenski sindrom-VARANJE! U vezi smo bili 2 godine da bi ona posle svega iz cista mira me prevarila bez ijednog razloga opravdanja. Ugasilo mi se sve bilo i ljubav i zjelja za ljubavlju i zjelja za zivotom!!! Zasto jednostavno nije otvoreno rekla ne mozemo vise i to je to... Godinu dana sam se skenjavao u BG-u i tvrdio da za mene ne postoji zenska osoba!
Pre 9 meseci sam upoznao devojku za koju bih zivot dao,ozbiljan sam...
PITANJE:DO KADA CE ZENSKI ROD ZABADATI NOZ U LEDJA MUSKOM KOJI TO NE ZASLUZUJE I STA VAS NAGONI NA PREVARU?
Hvala unapred

iskreno pitanje je koliko to muski rod ne zasluzuje?podji malo od sebe! Sta to na tebi ili u tebi nije "radilo" dobro ako te je devojka "bez razloga prevarila"?
 
Razlog, uzrok,povod, mnogo je to analize za korišćenje situacije koja je možda bila suviše privlačna da bi se propustila.
Povređena sujeta a ne prevelika izneverena ljubav je razlog takvog gledanja na izlet. Najlepše se plače nad samim sobom.
Proanalizirati svoje prioritete i zapitati se zašto je povremena želja za promenom uzrok tolike patnje, može da dovede do menjanja uvreženih shvatanja i razvijanja osobina ličnosti za koje niste ni znali da postoje-totalna tolerancija i opuštenost bez strahovanja od izdaje.
Nemojte pogrešno da me shvatite, stvarno mi je drago što ste se oporavili i izašli iz mučnog perioda svog života, ali imam utisak da Vas to iskustvo nije ojačalo i naučilo da reagujete drugačije ako se takva situacija ponovi-a sve je moguće...
 
Zar ti nisi naučio lekciju?
Zaista brinem za tebe jer bi ti se to lako moglo ponovo desiti.Znaš,ako živiš u staklenoj kući,moraš imati betonske bedeme oko nje....nadam se da ćeš razmisliti o tome.
I ne slušaj budale na ovom forumu koji bi da te ubede da si ti kriv a ona divna...To je kao kada sam se svadjao sa profesorkom oko Ane Karenjine.Ti si ok lik samo pazi se...
 
Kocha1:
Pozdrav svim uzivaocima ovog sajta!
Moja prica pocinje davne 2000.god kada sam upoznao devojku po imenu Jelena iz Kraljeva. Nase poznanstvo se pretvorilo u lepo druzenje,zatim se rodila ljubav... Bilo je fenomenalno,dok nije proradio zenski sindrom-VARANJE! U vezi smo bili 2 godine da bi ona posle svega iz cista mira me prevarila bez ijednog razloga opravdanja. Ugasilo mi se sve bilo i ljubav i zjelja za ljubavlju i zjelja za zivotom!!! Zasto jednostavno nije otvoreno rekla ne mozemo vise i to je to... Godinu dana sam se skenjavao u BG-u i tvrdio da za mene ne postoji zenska osoba!
Pre 9 meseci sam upoznao devojku za koju bih zivot dao,ozbiljan sam...
PITANJE:DO KADA CE ZENSKI ROD ZABADATI NOZ U LEDJA MUSKOM KOJI TO NE ZASLUZUJE I STA VAS NAGONI NA PREVARU?
Hvala unapred

Slusaj, da ti kazem! U ljubavi uvek postoji rizik i ne bi trebalo da se time opterecujes! Bolje se prepusti i uzivaj! Nemoj sebi da kvaris predivne emocije! Sta ce biti bice, to niko od nas ne moze da spreci! A u glavnom se stvari ne desavaju slucajno! Ne kaze nas narod dzabe-" Ko zna za sta je to dobro!"
I svako od nas mora da bude u stanju da se suoci sa bolom i patnjom! Niko i nista nije savrseno, kad to prihvatis , sve je jednostavnije! :D
 
blondi:
ma on treba da se pita kako u jednom dahu može da izjavi da bih dao život za devojku koju voli trenutačno a još ga kopka što ga ona prethodna prevarila...

dečko provedi vreme sam sa sobom, svojom glavom i svojim srcem...

Da, stvarno, tu nešto ne štima... :roll:
Našao je novu djevojku, a još uvijek razmišlja o staroj... :shock: Kada čovjek u ovom slučaju sabere 2 i 2 nisu 4 :?
 
Kocha1:
Pozdrav svim uzivaocima ovog sajta!
Moja prica pocinje davne 2000.god kada sam upoznao devojku po imenu Jelena iz Kraljeva. Nase poznanstvo se pretvorilo u lepo druzenje,zatim se rodila ljubav... Bilo je fenomenalno,dok nije proradio zenski sindrom-VARANJE! U vezi smo bili 2 godine da bi ona posle svega iz cista mira me prevarila bez ijednog razloga opravdanja. Ugasilo mi se sve bilo i ljubav i zjelja za ljubavlju i zjelja za zivotom!!! Zasto jednostavno nije otvoreno rekla ne mozemo vise i to je to... Godinu dana sam se skenjavao u BG-u i tvrdio da za mene ne postoji zenska osoba!
Pre 9 meseci sam upoznao devojku za koju bih zivot dao,ozbiljan sam...
PITANJE:DO KADA CE ZENSKI ROD ZABADATI NOZ U LEDJA MUSKOM KOJI TO NE ZASLUZUJE I STA VAS NAGONI NA PREVARU?
Hvala unapred

NISTA
 

Back
Top