Ova situacija

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
sa mojom ljubavnicom stvari ne i du dobro bojim se.
Da budem iskren u mislima, pokušaću da je zaboravim.
is there fifty ways to leave your lover.? e sada problem je

p.r.o.b.l.e.m. je taj što mi je ona bila strahovito lepa znate. Jedna od onih lepote koja ti pravi glad i od koje ti rastu zubi a ostavli i bez daha a i puni pluća da poletiš i zanemiš

I ja sada a i dalje neću moći ni u mislima da želim nekoga ko nije makar tako lep.

Da li je to taj kraj moga seksualnog života? Kako se to prevazilazi u mislima? Mislim kako sada se ikada ljubiti isto sa nekim ko je tako..prosečan? Zažmuri, šta? neću da trpim

Ili čekati čekati samo čekati, uh bojim se trebaće mi isto ovoliko godina koliko smo bili zajedno

gledao sam sve to u toliko najboljih svetskih filmovima, ali evo sada se meni dešava film taj
 
sa mojom ljubavnicom stvari ne i du dobro bojim se.
Da budem iskren u mislima, pokušaću da je zaboravim.
is there fifty ways to leave your lover.? e sada problem je

p.r.o.b.l.e.m. je taj što mi je ona bila strahovito lepa znate. Jedna od onih lepote koja ti pravi glad i od koje ti rastu zubi a ostavli i bez daha a i puni pluća da poletiš i zanemiš

I ja sada a i dalje neću moći ni u mislima da želim nekoga ko nije makar tako lep.

Da li je to taj kraj moga seksualnog života? Kako se to prevazilazi u mislima? Mislim kako sada se ikada ljubiti isto sa nekim ko je tako..prosečan? Zažmuri, šta? neću da trpim

Ili čekati čekati samo čekati, uh bojim se trebaće mi isto ovoliko godina koliko smo bili zajedno

gledao sam sve to u toliko najboljih svetskih filmovima, ali evo sada se meni dešava film taj

ili je bolje pokušati da živim sa njenim prevarama? možda to manje boli nego da je nemam uopšte više nikad?
 
znači da joj sada, kada počne da me pita gde sa i zašto sam nestao i takoto u mislima, samokažem da putuje igumane? i ona će znati..

a gde da otputuje ovaj iguman u mojoj glavi? taj nema gde..makar da ga ispovraćam kao čovek posle pijanstva nekoga kada se vraća iz boemske četvrti Skadarlija.
 
eh romantike...naicices na neku sto se bolje sexa od nje, ili vise, i da vidis kako i prosek zna da opravda postojanje...i tako....volem taj haj fazon.....:D

ne želim sex nisa kim ko ne gleda kao ona, ko ne miriše kao ona, ko dolazi i nestaje kao ona, ko hoda kao ona, ko laže kao ona, ko pati kao ona, ko proba cipele kao ona, ko jede mini picu od ace pekara kao ona, ko voli svoga muža kao ona, ko sklanja puževe kada padne kiša da ih neko ne zgazi, kao ona..
 
dete ni ne treba da poraste
ali morash da ga nezno volish dok ne umresh
samo d aznash
lakshe je ovima shto odrastu josh u pelenama
oni ne pucaju
osim zbog politike
i crvljivog kupusa
 
aj sad ne banalizujte...ne pricam ja samo o sexu...nego, nema tu trajnosti u bolovanju za bilo kim...uvek se u zivotu nadje nova osoba koja ce da potisne staru ljubav....eh sad, ako si tipski da volis da patetises za prosloscu pa za to oktivljujes neprolaznu ljubav...pa tu nema pomoci.....
 
aj sad ne banalizujte...ne pricam ja samo o sexu...nego, nema tu trajnosti u bolovanju za bilo kim...uvek se u zivotu nadje nova osoba koja ce da potisne staru ljubav....eh sad, ako si tipski da volis da patetises za prosloscu pa za to oktivljujes neprolaznu ljubav...pa tu nema pomoci.....

eh neizreciva, ja sam imao ljubavnica i ljubavnica, ali znam sada šta pričam. ovo je kraj i veliki deo moga srca otišao je sa njom. ostao je ovaj svakodnevni, što kuca za vazduh , za neke drage ljude i za bensendin, znaj
 
Jeli bre, da vas pitam sve, jel to neka akcija uvodjenja interneta u specijalne ustanove?
Dobro i ja pisem iz jedne takve, ali pitam chisto onako.
Imam utisak da su im postavili nekakve internet kafe-e, misite a?
 

Back
Top