Ova situacija

Ma kako da ne!! Sad još da otrčiš ženici i zasuziš joj na grudima kako te švalerka vara....:hahaha:

ti si iz nekog drugog veka vidim ja.
pa jel su Miteranu na sahrani bile i žena i ljubavnica? gde ti živiš? u nekom zamku? u nekom tramvaju? u nekom..muzeiju? u kapsuli? buretu? džepu? u telefonskoj slušalici? (ja sam moje telefone isključio, ne mogu da podnesem tu zvojnavu sada a i možda promenim ringtone! neki neutralan neka bude, neka bude i žaba kreket sanmo da nije ovaj što mi pravi uslovni refleks..)
 
ti si iz nekog drugog veka vidim ja.
pa jel su Miteranu na sahrani bile i žena i ljubavnica? gde ti živiš? u nekom zamku? u nekom tramvaju? u nekom..muzeiju? u kapsuli? buretu? džepu? u telefonskoj slušalici? (ja sam moje telefone isključio, ne mogu da podnesem tu zvojnavu sada a i možda promenim ringtone! neki neutralan neka bude, neka bude i žaba kreket sanmo da nije ovaj što mi pravi uslovni refleks..)

Ja bogme u manastiru boravim..starostavne knjige čitam...bogu se klanjam....baštu okopavam i čekam da mi mama i tata suđenika nađu....:manikir:
 
ne znam, ne mogu to. seks je za mene jedna lična priča, ja nisam muškarac koji razmišlja za svojim testisima, ne..takvi mogu i kravu i babu na ratištu, samo testise da isprazne, ja ne mogu. Ne mogu da je delim sa takivma

ti imaš svoju ženu, ona muža, slobodnih shvatanja, sve ima dve strane medalje, pa ti sad izdrži to što si izabrao..
 
eh na tom tasu savesti i griže, bojim se da puževi nisu dovoljni kao ni mravi. kada se vara, savest se ili stavlja ispod 7 katanaca ili ne možeš ni da varaš

Ne to, nego cela situacija koju si opisao zaudara na niske strasti, kapiras?
Mantras tu o zacopanosti izmedju vas koji ste u braku kao da si izvukao scenario nekog bljutavog holivudskog filma ili hispano serijala.
Nije nego.
Nemas savest, nema je ni ona. Bacili ste savest ispod 7 katanaca (zasto ne osam ili sest, neam pojma).

Sta oces?

Znam sta oces, oces da cujes ovo -

eh moj druze, razumem te u potpunosti, zensko je to, fatalno i kud bas tebi da se desi da se, iako ozenjen, zacopas kao klinac u tu prelepu i predobru zenu koja te je ocarala svojim neznim postupcima, sjajnim seksom i snenim ocima zednim prave ljubavi...
Eh, sudbo kleta, zasto vi koji ste stvoreni jedno za drugo, zasto ne mozete imati svoj mali zabran, svoje ostrvo, svoje snove o tome kako cete jednoga dana imati svoju kolekciju spasenih puzeva...

Tesko je to... Kad se nema hrabrosti... iliti muda, kako god...
 
Znam sta oces, oces da cujes ovo -

eh moj druze, razumem te u potpunosti, zensko je to, fatalno i kud bas tebi da se desi da se, iako ozenjen, zacopas kao klinac u tu prelepu i predobru zenu koja te je ocarala svojim neznim postupcima, sjajnim seksom i snenim ocima zednim prave ljubavi...
Eh, sudbo kleta, zasto vi koji ste stvoreni jedno za drugo, zasto ne mozete imati svoj mali zabran, svoje ostrvo, svoje snove o tome kako cete jednoga dana imati svoju kolekciju spasenih puzeva...

Tesko je to... Kad se nema hrabrosti... iliti muda, kako god...

dugo godina smo ljubavnica i ja u priči znaš..nismo od juče. sve je tako i sve je tačno, ali od tačnosti vajde nema. kao ni u braku što od tačnosti vajde nema, pa se traži laž. a evo ovo je cena kada laž pukne, kao flaša puna vode, a ti dobiješ u meso samo stakliće
 
sad te ne kapiram skroz, ušao si u priču oženjen sa udatom i sad se kao nešto pitaš oko vernosti?

zašto se ne bih pitao kada smo jedno drugo i izabrali da bi našli utočište iz svojih brakova?
mi smo jedno drugome trebali da budemo dovoljni! ali..sada već više izgleda nismo, ja njoj više nisam. i onda sam morao da se povučem i ovako i u mislima
 
evo dobio sam poruku "čekaću te" šta to znači? do kraja života? a u međuvremenu ću felrtovati sa kim god mogu? ne. reći ću joj da me ne čeka.
Ne. neću joj reći ništa i zašto upalih telefon opet, stvarno sam kao dete
 

Back
Top