Želja za seksom kod lepšeg pola.

a sta rade s ovijeh prostora?! :eek: :lol:
Prate svetske trendove..al jos pod turcima:lol:
garant te je odjjebala koja :P

Mene..nikad zimi ti:lol:ja tvrdim da se nase najmanje hebu i najmanje uzivaju..najmanje imaju potrebu za sexom i ne upustaju se samo zbog zelje ako nema nesto vise..najduze apstiniraju..a ne vade kitu iz usta uz kaficu i torokanje:lol:
 
Slažem se, ali mislim da datum puštanja u probni rad itekako varira, i zbog toga smatram da sam u pravu - ni to ne treba povezivati sa datumom proizvodnje, tek tu ima različitih podataka.
Mnoge klinke su iskusnije i angažovanije od teta.

ali, pitanje je da li znaju da uzivaju kao "tete"
kad dodju neke godine, bez obzira na seksualni radni staz, nekako si sigurnija u sebe, u svoje telo, u to sta zelis u sexu, nije te blam da kazes i trazis, klinke nekada pucaju samo na prostu brojku, a ne nauce nista, ili se nekako agresivno angazuju, kao, "sad cu da mu pokazem sta znam".....a, ove starije, cini mi se da uzivaju u svakom trenutku, pocev od skidanja :), pa do posle zavrsnice..
 
Svaka ti je na mestu drugar. :ok: :) Tete jesu specifične.
Samo ima i klinki koje znaju maksimalno da uživaju, baš kao i tete, u svakom trenutku, koje se ne ustručavaju ničega, koje znaju šta i koliko žele. To je upravo ono "učenje" koje si spomenula, mnoge devojke su ranije i prilježnije krenule u "probni rad" nego npr. žene koje pripadaju generacijama bliskim mojoj. Zbog toga mi se čini da je to čisto individualno, da tu ne možemo da uopštavamo. :)
 

Back
Top