Survivor Sezona 2

lik nije moagao da nudi pare nikome od ovih iz veca pre glasanja, jer je bio sa ovima na ostrvu... bilo je lobiranja, al ne preko para... mozda su oni izmedju imali neki dogovor o nekom keshu (nemanja i maja) i mozda su dogovorili da daju neke pare ovima iz veca, ali to mogu samo oni da znaju, i niko vise... ovo ostlao je samo lupetanje... raleta ce da tuzhu, pishe na sajtu...
 
Pa brate i da jeste namesteno (a ne kazem da nije ili jeste), budimo realni. Pa i ja da sam se nasao u toj situaciji, sigurno bih probao bilo kakvu taktiku ili dogovore da pobedim. Pa bolje je doci kuci i uzeti 3/4 para i svi zadovoljni, nego da glumim nevinasce i postenog i dodjem kuci praznih saka. Znam,znam, treba biti ispravan pred Bogom i to...ali ovo je Srbija, grabi sve sto mozes :) A sto se tice teme, pa valjda ce i drugi deo biti u Panami, mada sam ja gledao neki u pustinji i ono mi se vise svidja...pa eto, mogli bi malo do Sahare da odu ;)
 
Emisija je bila toliko zabavna da je uspela da me zainteresuje da odgledam ni jednu epizodu. Obožavam avanture i uvek me vežu za TV, pogotovu sada kada imam da pišem neke stvari, pa sam na neki način vezana za Bgd. E sad, ona glupost od avanture i ona užasna scenografija i oni gongovi i kerefeke... Mislim, da li se neko stvarno ložio da gleda? I još bi drugi deo. Koliko bačenih para, a za šta? Bolje bi bilo da je taj novac upotrebljen da se pomogne nekome ili nekoj ideji da se razvije.
Ova emisija, kao i onaj VB, samo govore o ljudima koji učestvuju i gledaju. Vama je toliko dosadno u životima i toliko ste neispunjeni da vas takve stvari "dižu iz mrtvih".
 
I zašto se ne zove Opstanak i zašto mora da se ide čak u Panamu ili kojekude? Kao da mi ovde nemamo nedođije. Neka lepo odu u neku nedođiju kod nas, pa neka sagrade npr. put, prokopaju ljudima kanale za vodovod i kanalizaciju. Ima toliko posla za zaludan svet. Kod nas narod grca u nemaštini, a ovi se glupiraju praveći kerefeke po Panamama i gde već ne bi išli. Ni praktičnosti ni pameti ni zabave. Samo prosipanje novca i ništa više.
 
lik nije moagao da nudi pare nikome od ovih iz veca pre glasanja, jer je bio sa ovima na ostrvu... bilo je lobiranja, al ne preko para... mozda su oni izmedju imali neki dogovor o nekom keshu (nemanja i maja) i mozda su dogovorili da daju neke pare ovima iz veca, ali to mogu samo oni da znaju, i niko vise... ovo ostlao je samo lupetanje... raleta ce da tuzhu, pishe na sajtu...

Na glavnoj temi sam naveo shta mislim da je u pitanju. Edita i Nemanja su imali deal, Nemanja je izradio Editu i ova je izmislila ovo sa potplacivanjem i prenela Raletu.

Za sve je kriva Edita!
 
Show je shit posto nije klasicno prezivljavanje..imaju vodu i hranu..i ko zna sta jos..takodje najbitnije je sto treba pobediti onaj koji je najsposobniji za prezivljavanje..dakle koji osvoji najvise imuniteta i ostalih bodova..a ne ko je namazani dupeuvlakac dobar sa svima..glasanje tipa gde se moze dogovarati i praviti smicalice bih izbacio
 
Show je shit posto nije klasicno prezivljavanje..imaju vodu i hranu..i ko zna sta jos..takodje najbitnije je sto treba pobediti onaj koji je najsposobniji za prezivljavanje..dakle koji osvoji najvise imuniteta i ostalih bodova..a ne ko je namazani dupeuvlakac dobar sa svima..glasanje tipa gde se moze dogovarati i praviti smicalice bih izbacio

ovo postujem.. a ostalo je preterivanje... cak i onaj lik sto ima emisiju o prezivljavanju koji nije normalan ponese cuturicu vode... zayebi...
 
znaci uvek hehe
nemam nameru da gledam i prvu sam se zezn'o sto sam gled'o
mada neki propustaju poentu - to se zove surviver onako a ne zato sto oni treba da umiru
mada preziveti dan na saci pirinca nije bas uzivancija
a sta mislite da love kad su ona ostrva velicine zabrana sa slicnom faunom - 2 raka = jez i veverica
hehe vec zamisljam survivor u amazoniji gde je pobednik onaj koga ne pojedu pirane, zmije, zverovi, krokodili, domoroci. i nema skandala na kraju. podmitio je jaguara da ga ne pojede - drugim takmicarom hehe
treba preziveti i medjuljudske odnose i izaci iz njih kao pobednik
poenta velikog veca je da ljiga koja ih je izbacila ne pobedi mada kod nas je i tu pronadjena rupa
 

Back
Top