Vasa Prva svirka...

The_Ekatarina_Bojan

Zainteresovan član
Poruka
249
Pitanja gdje je bila vasa prva svirka,kako je proslo?.,koje stvari ste svirali.,jel band jos na okupu od prve svirke.,?idt...

eo npr..,nasa prva svirka je u gradskom kaficu"Fontana".,svirali smo poslje jedne gupe istog godista,kada sam e popeo na "binicu"(doslovno binicu),,.Fontana je bila puna ,do zadnjeg mjesta,krenuli smo sa ekv-7 dana,nakon toga raja nas je gledala ono sa odusevljenjem,sljedece je bilo Brejkersi-kreni prema meni,fonta puna,i krenemo The Who-the real me.,dok sam pazio kako sviram jer je bas u pjesmi jeben,.nakon stvari sam dignio glavu broj ljudi se bio ne samo prepolovio nego i vise.,:dash:.,ostalo je mozda 20-ak ljudi,do kraja smo svirali preko Kur**.,kada smo sili sa bine tek onda su nam rekli da je izbila tuca i da su sve poslali van.,tako prode ansa prva svirka.,

sada vi..=)
 
Prva svirka, Kulturni centar u Zrenjaninu, oko 200 ljudi, svirali smo desetak pesama, klasican domaci rok. Izasli smo na svirku sa dve probe, naravno, bilo je gresaka, ali je dobro proslo na kraju, i posle toga smo se raspali... Od tad, promenih 4 benda ;)
 
Kulturni centar Zrenjanin...isto oko 200 ljudi...svirali smo punk-rock...prvo isli Ramonesi-Blitzkrieg Bop,pa posle je bilo Brejkersa,KUD idijota itd....tada sam shvatio da nemam tremu dok sviram:) odsvirali smo dobro,masa je bila bukvalno odusevljena(valjda jer su pre nas svirali Vladu Georgijeva i M. Dzeksona:D)...i to bi bilo to....posle toga sam s tim bendom imao jos jednu svirku,isto dosta dobru,ali u manjem kaficu...posle toga jos par proba,i raspali smo se...od tada sam promenio....hmmmm......mislim 7 bendova...:D
 
Dom Omladine Beograda, 340 ljudi, svirali smo hard rock/heavy metal covere (motorhead, guns n' roses, judas priest i tome slichno). Bilo je super, masa odushevljena. Nakon toga smo imali josh jednu svirku u filozofu i to je bilo to, ugasili smo se. Nakon toga sam bio na duzoj pauzi i 2008 sam osnovao bend chiji naziv nosim kao user name na ovom forumu :D.
 
bash bash prva je bila u Elektro shkoli, proshlo je solidno, malo su nas sjebali za vreme al ok, svirali smo tada tribute partibrejkersa i masa je bila relativno odushevljena... sto se tiche treme mislio sam da cu imati,ali nishta nije bilo od toga, verovatno zato sto sam popizdeo na organizaciju pre toga pa nije bilo mesta i za tremu :) i ni na jednoj svirci nemam tremu, sto nije loshe xD sto se tiche benda, u medjuvremenu smo menjali chlanove, tako da smo ostali od onog sastava basista i ja (gitara).... :)
 

Back
Top