IZLASCI U NOVOM SADU

....a gde je Cubismo?Jer je ovaj koji ja znam zatvoren :confused:

Ovaj gde sam ja bio je na Futoškom Putu.Za drugi ne znam.Nije valjda zatvoren?:cry:
Poslednji put sam bio tamo pre oko pola godine ... možda i više.

Cubismo i Route su jedina mesta u Novom Sadu da nešto valjaju.Mada je Cubismo daleko bio najbolji,nekako je najromantičniji i više je kao urbani kafić.:(
 
Bila sam u Route...dobro mesto....
Ja volim jako Amnesiu,zbog izgleda najvishe,pogotovo kad imaju neke od njihovih hip-hop zurki...bash ce biti jedna sutra.....mada zna doci dosta napaljena masa i tada...
Baltazar je isto lep....I'm a sucker for pretty interiors
Piping isto,mada me nervira shto tamo imaju jedan WC za nas surnest...Secam se za Novu Godinu negde oko jedan svima trebao a dvoje se kresali u njemu...
 
Ovaj gde sam ja bio je na Futoškom Putu.Za drugi ne znam.Nije valjda zatvoren?:cry:
Poslednji put sam bio tamo pre oko pola godine ... možda i više.

Cubismo i Route su jedina mesta u Novom Sadu da nešto valjaju.Mada je Cubismo daleko bio najbolji,nekako je najromantičniji i više je kao urbani kafić.:(

........zatvoren....sad se zove..........zaboravila sam :neutral:

ja bih na tvom mestu iskoristila
kalauz :mrgreen:

evo ga pod tobom;)

....:dontunderstand:.....
 
Meni je bre najveci trip kad se onako lepo " opustim " od nekog alkohola i blejim do ranih jutarnjih casova u Bastionu...muzika je ufffff....

A Cubismo...sta znam...Zak je tamo borovnicu pio, pa smo se svi smorili...:)...Nis' posebno...E, i svidja mi se onaj Kaktus...tamo jos nisi ni usao, dobijes klaustrofobiju, mrkli mrak, tresti odlicna muzika, svi sa blagim osmesima na facama ( a to skontas jer im oci svetle u mraku ...:) )...ali, tamo niko nije hteo samnom, jer su suvise fensi za to...:(...a tamo je igranka bRez prestanka...
 
To je taj...:worth:

Znas kako...ja svaki put imam neodoljivu zelju da se tamo zapucam, ali imam/imala sam ljanke oko sebe...:roll:...a tako deluje dobro...ili sam ja samo uvek ubola dobar tajming...:think:

:zurka:

Pa, kad dođete nekad u NS, javite mi se. :(
Oh, Bože, kako sam očajna. :))))

(ništa u vezi s tobom, Nevo, nego mi je smešno kako se kačim ljudima da bih izašla-barem jednom u 3 meseca :)))) )

:zurka:

...i ja bih da izadjem,ali uvek mi nesto iskrsne.....

:zurka: :zurka: :zurka:


pa ko organizuje :telefon:
 

Back
Top