OZ

Jel' gledao neku ovu seriju? :think: Ja mislim da je "tata" za "Prison break" i zao mi je sto nema prevod na netu za celu seriju,pa da je skinem :( Po meni najjautenticnija serija o zatvorenicima,ikad :super:

Gledao....to beshe na BK bilo ali tada nisam bas sve epizode gledao tj propustio sam nekoliko prvih ali posle bilo na HRT-u pa sam tamo odgledao sve.
Dobra serija i daleko bolja od Prison Break-a...koja mi je nista posebno i ne shvatam cemu tolika odusevljenost tom serijom u kojoj je toliko preterivanja da je to strava.
 
Ko shto reche osoba od gore OZ je realna,...Prison Break je vishe....pretty boy in jai....nije loshe ali,opet...OZ je...sa svim tim klanovima...Adebisi, Pancamo {:heart:} Chris Keller,shto sam ja njega volela....on mi bio omiljeni......tako dobar manipulator, i kako je na kraju zamenio oruzje sa pravim da ubiju Shilingera,.....Iako znam da vecina ribe voli O'Reilya;)
 
Poslednja izmena:
Ko shto reche osoba od gore OZ je realna,...Prison Break je vishe....pretty boy in jai....nije loshe ali,opet...OZ je...sa svim tim klanovima...Adebisi, Pancamo {:heart:} Chris Keller,shto sam ja njega volela....on mi bio omiljeni......tako dobar manipulator, i kako je na kraju zamenio oruzje sa pravim da ubiju Shilingera,.....Iako znam da vecina ribe voli O'Reilya;)

mmmmmmmmmmmm :heart: Chris Keller :heart:
:rumenko:
 
Ko shto reche osoba od gore OZ je realna,...Prison Break je vishe....pretty boy in jai....nije loshe ali,opet...OZ je...sa svim tim klanovima...Adebisi, Pancamo {:heart:} Chris Keller,shto sam ja njega volela....on mi bio omiljeni......tako dobar manipulator, i kako je na kraju zamenio oruzje sa pravim da ubiju Shilingera,.....Iako znam da vecina ribe voli O'Reilya;)
Ha ha, i ja sam najviše volela Rajana :D :zaljubljena: Ali i Keler je :ok: nema šta. Te kompleksne sociopatske a opet nekako gotivne ličnosti su uvek najbolje. :heart: Mnogo je dobrih likova bilo u toj seriji, ne zna se ko je bolji, da li Adebisi, Shillinger - obojica među najboljim negativcima ikada, da li Beecher - neverovatno komplikovan lik, da li ova dvojica ranije pomenutih... Ja sam jako volela i Saida, mada je u poređenju sa većinom likova pozitivac, on je daleko bio od neke klasične dobrice - moralan ali tvrdoglav, nepokolebljiv, mnogo nezgodna narav.... Zanimljivo da ja obično ispadam Said u onim testovima "koji ste lik iz Oza" :D Pa i sporedni likovi su većinom bili fantastični, recimo Shirley Bellinger, pa onaj ljudožder iz prve sezone, pa onaj matori arhitekta...
 
Poslednja izmena:
Ha ha, i ja sam najviše volela Rajana :D :zaljubljena: Ali i Keler je :ok: nema šta. Te kompleksne sociopatske a opet nekako gotivne ličnosti su uvek najbolje. :heart: Mnogo je dobrih likova bilo u toj seriji, ne zna se ko je bolji, da li Adebisi, Shillinger - obojica među najboljim negativcima ikada, da li Beecher - neverovatno komplikovan lik, da li ova dvojica ranije pomenutih... Ja sam jako volela i Saida, mada je u poređenju sa većinom likova pozitivac, on je daleko bio od neke klasične dobrice - moralan ali tvrdoglav, nepokolebljiv, mnogo nezgodna narav.... Zanimljivo da ja obično ispadam Said u onim testovima "koji ste lik iz Oza" :D Pa i sporedni likovi su većinom bili fantastični, recimo Shirley Bellinger, pa onaj ljudožder iz prve sezone, pa onaj matori arhitekta...

Haha,pa kazem,znam ja za Rajana da su svi gubili glavu..A i s razlogom.;) :)...Ipak je on tamo najveci muljator ja da sam u tom zatvoru ja se ne bih usudila dve rechi da progovorim s njim jer vec ne znam kako me zaj.ebati...Straasno koliko je inteligentan.....Kako je napravio onaj pozar u kuhinji..Ili se svetio onom shto je silovao doctor Nathan.....ali ipak mi je Keller bolji podseca me malo na djavola...Ipak su zbog njega morali svi napustiti zatvor...Ali ipak..kad je Keller bio na Death Row....dushu sam tih nedelja ispustila dok nije izasao....Volela sam jako i Pancama,ali cisto zbog osobina-sa njim si uvek znao na cemu si,on nikada nije muljao ili lagao,uvek je bio iskren,znao si da li te voli ili mrzi,dok ostali...Shillingera sam mrzela iz dna dushe,ono shto je uradio Beecherovom detetu....:( A Beechera sam basg volela....dosao tamo slucajno,inteligentan,josh zavrsio pravo....Secam se kad su O'Reily i Keller ostali sami i svom bloku sa sve crncima pa je Keller vukao onu nozetinu iz kuhinje ceo dan sa sobom...ali su opet njih dvoje isterali sve njih ;) Said je i meni bio dobar....nervirao me Morales,Schillinger,za Adebisija su jako dobrog glumca izabrali....Toliko realno prikazan zatvor,do detalja.....Steta shto svi oni koji su zaludjeni sa Prison Breakom uopste ni ne znaju za ovu seriju.....Ja sam na Quizilli josh davno,pocela da pravim test...Nikad nisam dovrsila....Za Oz...Ali skroz drugaciji...da dobijesh svoj broj one tablice kad te hapse,u rezultatima ti ispedne tvoje novo,ime za koje si zlocine osudjen na koliko godina,u kojoj si bandi,kako cesh zavrsiti,ko si u bandi { prodajesh drogu, vodja,potrcko}....A za Saida bash shteta shto su ga ubili...on je bio jedina osoba tamo valjda koju su svi postovali...cak i Ryan...I Alvarez....Joooj Alvarez.....:( Njega sam josh najvishe i volela....kad je oslepeo onog strazara.....pa se posle prijavio da bude vodic za slepe ili tako neshto....I kad je bilo njegovo saslusanje...on obukao lepo odelo,bio tako dobar,uljudan,pruzio tuziocu ruku a on nije hteo ni da se rukuje sa njim,nije ga ni slusao,posle namerno provocirao...A tako je zasluzio da izadje napolje...nikad toliko nisam plakala za nekog u OZ kao tad za njega...:( :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top