Рачун за струју, овај последњи

au, dobri moj gico, koliki je...
meni jeste "ufećan", al ne nešto drastično...ja sam i ranije plaćao maltene kao da se dogrevam, a ne činim te radnje.... ne mogu da ti kažu ebiga....
sad sam se setio! žalila mi se majka moja: u očitavanju im se "zalomila" cifra ispred broja utrošenih kilovata. reklamirala je grešku tešku i usvojili su zahtev.....idi vidi ša je u pitanju....
 
evo
држим рачун у руци
прво што упада у очи је да за време мање тарифе нисам уопште трошио струју. нема везе с мозгом
начи, нема мање тарифе из неког разлога

добро је
сад бар знам за шта да им кенџам:mrgreen:
 
и немам појма како да се жалим
шта год да им кажем, они ми могу одговорити "па, јееебига..."

VAn s NJim:

Pre neki dan u EDB cujem prigovor jedne gdje o tome .
Kaze šalterusa ...hladan januar temperature bile i do -10 to treba zagrejati , što trazi daleko vise struje...


GluvaĆ
Out
V**
 
прво што упада у очи је да за време мање тарифе нисам уопште трошио струју. нема везе с мозгом
начи, нема мање тарифе из неког разлога
Proveri da li ti radi MTK odnosno uklopni sat. Formalno brojilo i MTK su u Srbiji u vlasništvu potrošača a ne distributera.
Viša tarifa je četiri puta skuplja.
 
au, dobri moj gico, koliki je...
meni jeste "ufećan", al ne nešto drastično...ja sam i ranije plaćao maltene kao da se dogrevam, a ne činim te radnje.... ne mogu da ti kažu ebiga....
sad sam se setio! žalila mi se majka moja: u očitavanju im se "zalomila" cifra ispred broja utrošenih kilovata. reklamirala je grešku tešku i usvojili su zahtev.....idi vidi ša je u pitanju....

Naravno da se reklamira... i da usvoje, kada to kreteni namerno rade pa gde prođe...
Samo što opet imaju računicu jer uđeš u skuplju tarifu... naravno ako imaš tarife...
Ma lopuze...
 
evo
држим рачун у руци
прво што упада у очи је да за време мање тарифе нисам уопште трошио струју. нема везе с мозгом
начи, нема мање тарифе из неког разлога

добро је
сад бар знам за шта да им кенџам:mrgreen:

Sada je bio obracunski period od 34 dana a prethodni od 21 dan zato je prilicna razlika i od kad je poskupela struja,pa kad sve to pogledate izaci ce da je to to.Uporedite zadnja dva racuna i datume citanja struje.:D
I jos nesto ako ste dnevno trosili preko 11 kilovata nema jeftine tarife.Niste citali obavestenje koje ste dobili kad je struja poskupela.
 
Poslednja izmena:
Чуо сам да се доста људи жали на рачун за струју, па сам питао познаника из електродистрибуције о чему се ради.

Наводно су неких 10 дана урачунали више, уместо 30 дана да очитају, додали су још и десет дана из прошлог месеца. Немам појма има ли икаквог смисла, јер не може човек да их похвата у рачуници, али то је то.. као.

Срећом не плаћам струју, јер је то баш велика ставка у месечним издатцима.
 
Sada je bio obracunski period od 34 dana a prethodni od 21 dan zato je prilicna razlika i od kad je poskupela struja,pa kad sve to pogledate izaci ce da je to to.Uporedite zadnja dva racuna i datume citanja struje.:D
I jos nesto ako ste dnevno trosili preko 11 kilovata nema jeftine tarife.Niste citali obavestenje koje ste dobili kad je struja poskupela.

која је сад ово крими фора?
 
Чуо сам да се доста људи жали на рачун за струју, па сам питао познаника из електродистрибуције о чему се ради.

Наводно су неких 10 дана урачунали више, уместо 30 дана да очитају, додали су још и десет дана из прошлог месеца. Немам појма има ли икаквог смисла, јер не може човек да их похвата у рачуници, али то је то.. као.

Срећом не плаћам струју, јер је то баш велика ставка у месечним издатцима.
:hahaha::hahaha::hahaha: Uh, odavno se nisam ovako dobro nasmejala, i to ovako rano :lol:

A to za očitavanje je tačno.. sticajem okolnosti sam kod kuće, a pošto živim u kući znam kada dolaze.. Obično je to debelo posle datuma kada bi trebalo da očitavaju.

Rekord je bio, kada je čika trešten pijan, došao 14. u mesecu:roll:
Naravno, meni sledeći račun 19.000 dinara i crveni se koliko hoćeš...
 
Да ли вам је последњи рачун за струју значајно већи од претходних?
мени је до сада, у зимским месецима, стизао рачун од око 15 000, а сад 25 000

Јооој а шта ти и колико грејеш, кад ти је иначе рачун 15000? Мени је стигао "нормалан" рачун, чак мало мањи него претходни.
 
Što se ljutiš? Nemoj da plaćaš, i ja bih volela ali ne vredi, dođe čika sa makazama..
a nisam u poziciji da smem tako nešto da dozvolim :confused:

Ма не љутим се уопште, поготову не овако собајле : )

Мислио сам да не верујеш, па сам хтео да објасним како не плаћам.
 

Back
Top