kako ja da odem da zivim u inostranstvo
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: kako ja da odem da zivim u inostranstvo

Guest

Podrazumevano kako ja da odem da zivim u inostranstvo

kad nemam nigde po inostranstvu, ni rodbinu, ni prijatelje, ni poznanike, ma nikoga. Nemam bas nesto ni para da se samoinicijativno spakujem i upustim u avanturu da sve sama obezbedim...pocnem od nule i tome slicno. Jedino sto imam, to je dobra volja, da odem da pokusam da zivim u nekoj drugoj zemlji.
    Koji su vasi predlozi?

Početnik
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jer se bavis sportom?
    Kolko imas godina?

Mozda mogu da ti pomognem...

Guest

Podrazumevano

Imam 24...
    pa bas se i ne bavim sportom, osim rekreativno, dzogiram ponekad i idem na aerobik.
    Bas ti hvala sto si ponudio svoju pomoc,
    jel mozes da mi kazes kako si to zamislio
    Ja studiram, ali mi ne ide bas najbolje, jer usput i radim, nemam stalni posao, nego radim na sajmovima, ponekad nesto honorarno, privatno i tako...i toliko truda za uzasno male pare, pa zato cesto pomisljam kako bi bilo da radim sve to isto, u nekoj zemlji gde bi se moj rad eventualno malo vise cenio.

Početnik
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Imam 24...
    pa bas se i ne bavim sportom, osim rekreativno, dzogiram ponekad i idem na aerobik.
    Ja studiram, ali mi ne ide bas najbolje, jer usput i radim, nemam stalni posao, nego radim na sajmovima, ponekad nesto honorarno, privatno i tako...i toliko truda za uzasno male pare, pa zato cesto pomisljam kako bi bilo da radim sve to isto, u nekoj zemlji gde bi se moj rad eventualno malo vise cenio.
    Ja sam ove godine zavrsavam Gimnaziju. Ja idem na Collage u SAD......
    Nasao sam na netu web sajt Kolidza i vidim da traze tenisera. Posto sam ja dobar u ovom sportu, dobro znam engleski, ja sam se javio njima.
    I....sada trebam da polozim ispite iz engleskog i matematike. Ako to polozim idem u SAD. Ako zavrsim tako skolu i nadem posao dobicu drzavljanstvo!!

Pozdrav

Guest

Podrazumevano

da li neko ima iskustva, sa studentskim poslovima preko leta u Americi?
    Ako da, sta ste radili, koliko ste zaradili, i preko koje agencije ste isli?
    Hvala na odgovorima

Nov član
    Učlanjen
    09.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kako ja da odem da zivim u inostranstvo

Citat Original postavio ;413529
    kad nemam nigde po inostranstvu, ni rodbinu, ni prijatelje, ni poznanike, ma nikoga. Nemam bas nesto ni para da se samoinicijativno spakujem i upustim u avanturu da sve sama obezbedim...pocnem od nule i tome slicno. Jedino sto imam, to je dobra volja, da odem da pokusam da zivim u nekoj drugoj zemlji.
    Koji su vasi predlozi?
    dali si jos zagrijana za inostranstvo i zasto mislis da je tamo negdje bolje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

nemoj ni ici u glupo inostranstvo. Najljepse je u nasoj Srbiji, to ljudi shvate tek kada odu.

Starosedelac georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5853

Citat Original postavio miodragm2 Pogledaj poruku
    nemoj ni ici u glupo inostranstvo. Najljepse je u nasoj Srbiji, to ljudi shvate tek kada odu.
    Aj leba ti opisi to najlepse..ovde pare rastu na drvetu a?

Elita taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Aj leba ti opisi to najlepse..ovde pare rastu na drvetu a?
    Pa ne rastu ni u inostranstvu. Ali, nismo svi isti, nekima je potrebno da imaju "nekog svog" u tom inostranstvu, i to im je dovoljno, neki ne vole da menjaju okruženje, a ima i ljudi kojima je "ceo svet dom", prilagodljivi su i istraživačkog duha. Sve je dobro, samo zavisi šta za koga.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Zaslužan član Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    257

Bar te ne prave budalom.....a nesto mi se cini da me placaju malko vise....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5853

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Pa ne rastu ni u inostranstvu. Ali, nismo svi isti, nekima je potrebno da imaju "nekog svog" u tom inostranstvu, i to im je dovoljno, neki ne vole da menjaju okruženje, a ima i ljudi kojima je "ceo svet dom", prilagodljivi su i istraživačkog duha. Sve je dobro, samo zavisi šta za koga.
    Aha..koji su ti mesecni troskovi?Ajde da ti pojasnim..dakle covek u svakom slucaju treba raditi..ovde radis 8 sati za 300e..a troskovi..stan 200-300e..struja..tel..i ostalo kolko oces..hrana 200e..ako pusis..vozis kola..izlazis po kaficima..da li treba i tu racunicu praviti?
    Samo nemoj pricati kako je u inostranstvu skup zivot..pogledaj malo cene patika od 150e kod nas i svuda po svetu 3 do 4 puta jeftinije..na njihove plate koje nisu manje od 1000e.
    Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku
    Bar te ne prave budalom.....a nesto mi se cini da me placaju malko vise....
    Ma i da me pave budalom za te pare..ovde te hebe svako nestrucan ko je preko veze dosao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Aha..koji su ti mesecni troskovi?Ajde da ti pojasnim..dakle covek u svakom slucaju treba raditi..ovde radis 8 sati za 300e..a troskovi..stan 200-300e..struja..tel..i ostalo kolko oces..hrana 200e..ako pusis..vozis kola..izlazis po kaficima..da li treba i tu racunicu praviti?
    Samo nemoj pricati kako je u inostranstvu skup zivot..pogledaj malo cene patika od 150e kod nas i svuda po svetu 3 do 4 puta jeftinije..na njihove plate koje nisu manje od 1000e.

Ma i da me pave budalom za te pare..ovde te hebe svako nestrucan ko je preko veze dosao
    ja sam vani od 95
    i nekad se zapitam da li je to bio pravi potez

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5853

Citat Original postavio trg.male.guze Pogledaj poruku
    ja sam vani od 95
    i nekad se zapitam da li je to bio pravi potez
    Znas kako..ako nezelis nista raditi a imas novca po ceo dan sedeti po kaficima ova zemlja je obecana za tebe..pritom moras biti maximalno isfoliran..brz..mozda ti nije poznata popularna rec za to 'blejac'.uzivaj tamo gde god da si i sve najbolje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Znas kako..ako nezelis nista raditi a imas novca po ceo dan sedeti po kaficima ova zemlja je obecana za tebe..pritom moras biti maximalno isfoliran..brz..mozda ti nije poznata popularna rec za to 'blejac'.uzivaj tamo gde god da si i sve najbolje.
    ma znam bio sam i sve sam vidio

Starosedelac Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    655

eto,ja bila pa pobegla nazad.....ali sam imala 17 godina...sta sam tada znala....
    sad hocu opet da idem...

Nov član
    Učlanjen
    22.09.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Evo ovako . Ja bih htela da odem negde van Srbije i da radim negde u Evropi .! Kao sto je gore cura rekla nemam nikoga nigde neznam imam 24 godine .! Pricam engleski i spanski , dosla sam iz Čikaga tamo sam zivela 11 godina imam Američko drzavljanstvo , imala sam smrtni slučaj i nemam gde da živim nisam imala stalan posao da zavrsim školu nisam imala finansije ni vremena jer sam morala da idem da radim. Dosla sam u Srbiji pre 3 nedelje ali ovde nemogu da živim jer nemam od čega . Pokusavam da nadjem nekog ko je za i hoce da se mozda upoznamo i da idemo dalje da se snalazimo . Posto znam spanski mislila sam španija ali i druge zemlje mogu da dodju u obzir znam da nista nije kako i ne ocekujem nista lako ali samo da se negde ode i da se nesto radi ovako ne ide bar meni ne ide .

Elita
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Boljiživot Pogledaj poruku
    Evo ovako . Ja bih htela da odem negde van Srbije i da radim negde u Evropi .! Kao sto je gore cura rekla nemam nikoga nigde neznam imam 24 godine .! Pricam engleski i spanski , dosla sam iz Čikaga tamo sam zivela 11 godina imam Američko drzavljanstvo , imala sam smrtni slučaj i nemam gde da živim nisam imala stalan posao da zavrsim školu nisam imala finansije ni vremena jer sam morala da idem da radim. Dosla sam u Srbiji pre 3 nedelje ali ovde nemogu da živim jer nemam od čega . Pokusavam da nadjem nekog ko je za i hoce da se mozda upoznamo i da idemo dalje da se snalazimo . Posto znam spanski mislila sam španija ali i druge zemlje mogu da dodju u obzir znam da nista nije kako i ne ocekujem nista lako ali samo da se negde ode i da se nesto radi ovako ne ide bar meni ne ide .
    Kakav je problem a imate Američko državljanstvo? Vratite se u Ameriku kao njihov građanin date oglas verujem da će biti bar deset mladića znači biće ih na svakom prstu.

Elita
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio ;414488
    Imam 24...
    Za početak trebate reći šta ustvari studirate i u kom smeru ste jaki.Ovako je prilično taško da neko pogodi koje su Vam ideje.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5853

Citat Original postavio Boljiživot Pogledaj poruku
    sa 3 jezika mozes u turistickom mestu da biras gde ces da radis,ugostiteljstvo,tur agencije,butici,kruzeri
    gis maj es,trust my instincts in these matters,iš pudlice,attention whores,sujetne ženturače,pusacice&co,nek udje sledeci pacijent,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.10.2008., 23:46
  2. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 18:28
  3. Kako da odem na wap sa samsungom s500?
    Autor Toro011 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 04:04
  4. Kako da odem u inostranstvo
    Autor Majda u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.10.2003., 19:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku