Kupujmo Srpsko

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Pozivam sve clanove da pomognu Srbiji tako sto na dalje nece kupovati uvoznu robu vec domacu.

Hajde da na ovoj temi izbacujemo savete kako da pomognemo srpskoj privredi. Evo ja cu da pocnem.

Zasto da kupujete strana skupa vina kada imamo odlicna domaca vina. Evo malo kvalitetnog proizvoda iz Zupe. :)

flasevina.jpg


A jel razmisljate o tome sta kupujete. ja vrlo pomno. Kad god kupujem razmislim da li mogu naci srpski proizvod, pa tek ako ga nema, ili nije zadovoljavajuci ja uzmem uvozno.

ldp-ser.gif
 
Pozivam sve clanove da pomognu Srbiji tako sto na dalje nece kupovati uvoznu robu vec domacu.

Hajde da na ovoj temi izbacujemo savete kako da pomognemo srpskoj privredi. Evo ja cu da pocnem.

Zasto da kupujete strana skupa vina kada imamo odlicna domaca vina. Evo malo kvalitetnog proizvoda iz Zupe. :)

flasevina.jpg


A jel razmisljate o tome sta kupujete. ja vrlo pomno. Kad god kupujem razmislim da li mogu naci srpski proizvod, pa tek ako ga nema, ili nije zadovoljavajuci ja uzmem uvozno.

ldp-ser.gif
Ни ја нисам за "Жупу". Док има, пијем своје домаће, кад понестане, ту је Живановић из Сремских Карловаца, а баш кад нема ни њега, онда, може и Карловачки, "Навипов". :cool:
 
iskljucivo domaca vina od proverenih ljudi roze iz Banostora , crno iz Krajine ili iz Srema ako nema krajinskog ,a i belo po mogucstvu isto ,mada u poslednje vreme slabije pijem vino
a inace ona fabricka domaca vina tipa Karlovacki i Banatski rizling (dno ,dna cak ni za spricer nije ako bas ne mora ), Coka,Vino Zupa ili 13 jul su najobicnije otrovcine i hemija i ne bi im nikome preporucivao osim ako nije zeljan uzasne glavobolje i prevrtanja stomaka ,dakle nista sto kosta manje od 300 dinara ne kupovati u radnji ,jedino od individualnih i malih proizvodjaca , e da jedino nisu losa vina iz Tikvesa u Makedoniji , konkretno roze i crno , a i Coka ima neke specijalizovane serije koje se ne proizvode u velikim kolicinama i malo im je visa cena ali su podnosljiva .
 
Poslednja izmena:
Za doprinos temi ja opet jednu molbu : Kupujte i pravite samo domaći led. Stranski mnogo košta. Prole godine potrošismo 300.000$ na stranski. Jes bio šareni, al i mi umemo da bojimo, zar ne ? :lol:
 

Back
Top