Himna BiH

siticentar

Domaćin
Poruka
4.802
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!

Ne sviđa mi se što nema Republike Srpske. Ako ih nijesu stavili, onda neka im dozvole da se otcijepe kad neće da žive s njima
 
Ne sviđa mi se što nema Republike Srpske. Ako ih nijesu stavili, onda neka im dozvole da se otcijepe kad neće da žive s njima

BiH nije nedemokratska pa da joj nasilno uzimaju teritorij pa otcepljen dio priznaju 24 pardon 54 ključne zemlje svoijta, od toga 22 članice EU.
Istina Dodik predjedni vlade 49% Bih nije demokrata, a bogami sličan njemu Silajđić šlan predsjedištva BIH.
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

Neka vam je sa srećom nova himna! Želim vam da sanirate ratne štete, složite se svi narodi u BIH i počnete da gradite prosperitetnu modernu slobodarsku Republiku Bosnu i Hercegovinu!
Želim da vam Srbija bude najbolja komšinica u budućnosti! :heart:
 
Neka vam je sa srećom nova himna! Želim vam da sanirate ratne štete, složite se svi narodi u BIH i počnete da gradite prosperitetnu modernu slobodarsku Republiku Bosnu i Hercegovinu!
Želim da vam Srbija bude najbolja komšinica u budućnosti! :heart:
Neznam tko si po naciji i ne interesuje me, zato što ovaj natpis kaže da si čovjek.
 
TI CES MENE DA UCIS STA SAMJA?
JA SAM PO GEOGRAFSKOJ PRIPADNOSTI HERCEGOVAC, A PO NACIONALNOJ sRBIN.mOJI SU T IBILI, JA SAM I MOJI CE to i dalje biti.

Činjenica jeste da su po državljanstvu svi Bosanci i Hercegovci, ali po narodnosti mogu da budu Bošnjaci, Hrvati ili Srbi.
Međutim, to ne menja stvar da na BIH treba da gledate kao na zajedničku kuću koju treba graditi.
 
Činjenica jeste da su po državljanstvu svi Bosanci i Hercegovci, ali po narodnosti mogu da budu Bošnjaci, Hrvati ili Srbi.
Međutim, to ne menja stvar da na BIH treba da gledate kao na zajedničku kuću koju treba graditi.

ja cu ti pokazati pasos u kome pise da sam drzavljanin Republike Srpske,..
A kako po nacionalnosti da je neko bosnjak?od kada ta nacija postoji?
moja je kuca velika Srbija, a to ne vidim zasto nekoga ima da uvrijedi,..
p.s.siroko Vam polje.:D
 

Back
Top