10 godina od Nato agresije!

a33

Aktivan član
Poruka
1.610
Blizi se i ta deetogodisnjica.
Svi vjerujem da imamo gorak ukus pri pomisli na taj vandalski cin zapadnih ,,demokrata``.
Stradanje nevinog naroda ti monstrumi su nazvali akcijom ,,Milosrdni andjeo`` i zasipali nas tonama osiromasenog uranijuma i kasetnih bombi.
Kakva je sada situacija na Kosovu i metohiji, treba li pominjati?
Sramna je cinjenica da je mnogi od domacih evroatlanskih politicara koji su danas na vlasti u Srbiji taj cin nisu dozivjeli kao ,,nesto licno``.
Pitam se samo kako li ce Srbija obiljeziti desetogodisnjicu ove agresije?Hoce li se neko iz vlasti ,,drznuti` pa da kako to i dolikuje odamo pocast zrtvama, da agresore i ubice nazovemo pravim imenima i pokazemo da taj zlocin nismo zaboravili i da i dalje ostaje pitanje kazne za ljude i institucije zapada koje su odgovorne za sve to?
Kako se Vi osjecate dana s pri pomisli na sve ovo?Kako ste se osjecali tada?
ja se sjecam, isao sam u Gimnaziju i bio sokiran,.
svako sam vece slusao neki radio ne mogu se sjetiti koji, a oni su izvjestavali o metama napada u tom momentu,..i sjecam se da sam plakao svako vece.
Jos uvjek boli.
p.s.sjetimo se samo da je onaj krvolok Solana bio na celu nato alijanse u tom periodu, a sada je on jedan od celnih ljudi ,,eu` administracije!Sta li nam to govori?
 
Poslednja izmena:
Blizi se i ta deetogodisnjica.
Svi vjerujem da imamo gorak ukus pri pomisli na taj vandalski cin zapadnih ,,demokrata``.
Stradanje nevinog naroda ti monstrumi su nazvali akcijom ,,Milosrdni andjeo`` i zasipali nas tonama osiromasenog uranijuma i kasetnih bombi.
Kakva je sada situacija na Kosovu i metohiji, treba li pominjati?
Sramna je cinjenica da je mnogi od domacih evroatlanskih politicara koji su danas na vlasti u Srbiji taj cin nisu dozivjeli kao ,,nesto licno``.
Pitam se samo kako li ce Srbija obiljeziti desetogodisnjicu ove agresije?Hoce li se neko iz vlasti ,,drznuti` pa da kako to i dolikuje odamo pocast zrtvama, da agresore i ubice nazovemo pravim imenima i pokazemo da taj zlocin nismo zaboravili i da i dalje ostaje pitanje kazne za ljude i institucije zapada koje su odgovorne za sve to?
Kako se Vi osjecate dana s pri pomisli na sve ovo?
p.s.sjetimo se samo da je onaj krvolok Solana bio na celu nato alijanse u tom periodu, a sada je on jedan od celnih ljudi ,,eu` administracije!Sta li nam to govori?

Ja mislim da će naša država obeležiti taj dan plotunskim ispaljivanjem raketnih projektila u vazduh, kako bi demonstrirala našu oružanu snagu...:lol:
 
Blizi se i ta deetogodisnjica.
Svi vjerujem da imamo gorak ukus pri pomisli na taj vandalski cin zapadnih ,,demokrata``.
Stradanje nevinog naroda ti monstrumi su nazvali akcijom ,,Milosrdni andjeo`` i zasipali nas tonama osiromasenog uranijuma i kasetnih bombi.
Kakva je sada situacija na Kosovu i metohiji, treba li pominjati?
Sramna je cinjenica da je mnogi od domacih evroatlanskih politicara koji su danas na vlasti u Srbiji taj cin nisu dozivjeli kao ,,nesto licno``.
Pitam se samo kako li ce Srbija obiljeziti desetogodisnjicu ove agresije?Hoce li se neko iz vlasti ,,drznuti` pa da kako to i dolikuje odamo pocast zrtvama, da agresore i ubice nazovemo pravim imenima i pokazemo da taj zlocin nismo zaboravili i da i dalje ostaje pitanje kazne za ljude i institucije zapada koje su odgovorne za sve to?
Kako se Vi osjecate dana s pri pomisli na sve ovo?
p.s.sjetimo se samo da je onaj krvolok Solana bio na celu nato alijanse u tom periodu, a sada je on jedan od celnih ljudi ,,eu` administracije!Sta li nam to govori?

mi smo preziveli a sad da vidim kako ce ta americka djubrad preziveti.stigli i njima racuni za naplatu.
a to kako ce se ponasati nasi politicari. pa verovatno u skladu sa opisom radnih mesta i provizije koju dobijaju od vasington.
 

Back
Top