Bolje išta nego ništa :)

skorpijamaya

Domaćin
Poruka
3.002
Sta kazete na to?
''Bolje ista nego nista'', ''Bolje ikakav qratz nego prazna piza''

Tereza Orlovska je na to pitanje odgovorila: NAJBOLJI JE ČESTOGURALO :)

Jel bolje leci s nekim ko nam se onako dopada i muva nas nego mesecima, godinama
ne leci ni sa kim jer dobrovoljno apstiniramo i patimo za nekim tamo desetim, koji nas
ne ferma i hocemo nekog koj nas nece... :confused:
 
Svako zna najbolje za sebe.. Za razliku od svh bezgresnih , savrsenih forumashica - ja bih neko vreme bila 'verna' idealnom za kojim tezim.. Ako bih videla da tu nema sansi, da je nemoguce, neostvarljivo ili nesto peto , sigurno bih morala jednom da imam sex sa nekim drugim.. Ipak smo sexualna bica.. Makar za sebe znam da jesam :lol:
 
Sta kazete na to?
''Bolje ista nego nista'', ''Bolje ikakav qratz nego prazna piza''

Tereza Orlovska je na to pitanje odgovorila: NAJBOLJI JE ČESTOGURALO :)

Jel bolje leci s nekim ko nam se onako dopada i muva nas nego mesecima, godinama
ne leci ni sa kim jer dobrovoljno apstiniramo i patimo za nekim tamo desetim, koji nas
ne ferma i hocemo nekog koj nas nece... :confused:

često je tu prisutan i dvosekli mač...možemo žudeti za nekim ili nekom, na kraju biti s njim ili s njom i shvatiti da smo pogrešili u proceni i da ta osoba i nije baš ono što smo i želeli da dobijemo, a može da bude i više nego dobro....sve zavisi koliko nas zahvati Marfijev zakon....
u svakom slučaju, nije dobro biti sam ali nije ni loša apstinencija kao što kaže drugarica Maja ( da ležem sa svakojakim gaborima, ne želim )
...zato treba živeti, treba voleti, treba sexa,droge, rock'n' rolla i para i puno zezanja
 
Sta kazete na to?
''Bolje ista nego nista'', ''Bolje ikakav qratz nego prazna piza''

Tereza Orlovska je na to pitanje odgovorila: NAJBOLJI JE ČESTOGURALO :)

Jel bolje leci s nekim ko nam se onako dopada i muva nas nego mesecima, godinama
ne leci ni sa kim jer dobrovoljno apstiniramo i patimo za nekim tamo desetim, koji nas
ne ferma i hocemo nekog koj nas nece... :confused:

o pa ovde ima bar dva pitanja ali i logike koja je čudna evo:

za devojku koja nikada nije imala seks, bolje je bilo šta pa da proba, ali za ženu koja je probala mnogo i sada zna šta želi onda je strpljenje ok.

a drugo pitanje je neuzvraćena ljubav i ona je isto kao gordijev čvor pa ga verujem ja treba preseći a nikako pokušavanje da se razmrsi jer kuda vodi onda to?
 
Sta kazete na to?
''Bolje ista nego nista'', ''Bolje ikakav qratz nego prazna piza''

Tereza Orlovska je na to pitanje odgovorila: NAJBOLJI JE ČESTOGURALO :)

Jel bolje leci s nekim ko nam se onako dopada i muva nas nego mesecima, godinama
ne leci ni sa kim jer dobrovoljno apstiniramo i patimo za nekim tamo desetim, koji nas
ne ferma i hocemo nekog koj nas nece... :confused:

niti apstiniram godinama niti imam nedostizne (nisam dovoljno mastovita za platonsku ljubav) niti lezem sa nekim ko mi se onako dopada....mora postojati jaka sexualna privlacnost, naravno, jer sve sto je manje od "jako" nema smisla....a najduze sam apstinirala 9 meseci je nije naisao neko ko mi se dovoljno dopao....
 

Back
Top