drajveri graficka

dakkle da prosirim temu...instalirao sam prince of persia i izasao mi je problem this aplication has failed to start because d3dx9_39.dll was not gound!i ja znam da onda trebam drajvere da istaliram nov!insatlirao sam ovo sto si mi dao lai opet mi izbacuje isti problem!
 
Bem ti sunce kako su ljudi nezahvalni. Tražio si link za download drajvera, dao sam ti link. Šta oćeš koji q. više. Umesto da kažeš hvala ti si našao da se qrčiš i širiš tu. E moj prijatelju, još si ti mlad ;)
 
Jeste da ne zaslužuje da mu se pomogne (zna on i zašto) ali ajde...
Instaliraj najnoviji DirectX 9 ili probaj da skineš samo taj fajl koji ti fali d3dx9_39.dll.
A uzgred bi mogao da instaliraš i SP2 za XP koji koristiš.
smiley_emoticons_wink.gif





445_Po_tujte_pravila.gif
 
kiM sad sam se prosto odljutio od tebe...:cmok:Salim se...Pa ja da znam bez bilo kakvih problem da instaliram uradio bih to ali sam malo priglup za instalaciju sistem...tako da ne mogu sam nista da uradim!:hahaha:Ali nemoj da birnes zovem majstoora da mi instalira!A kako samo ovaj deo sto mi fali da nadjem!?
 
Bem ti sunce kako su ljudi nezahvalni. Tražio si link za download drajvera, dao sam ti link. Šta oćeš koji q. više. Umesto da kažeš hvala ti si našao da se qrčiš i širiš tu. E moj prijatelju, još si ti mlad ;)

ne nego nije fer sto me vredjas za ljude...trudim se da za sve koristim google i kako jedno nedelju dana nisam postavio novu temu da bih ,,cuvao karton,, za kad mi treba ti me jos i napade!to mi je zasmetalo nista vise!
 

Back
Top