muci me
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: muci me

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Podrazumevano muci me

naime mene je uvek fascinirao muskih mazohizam..mozda jer kad se kaze mazohizam vise bi prilicio zeni nego muskarcu...al dobro elem...nagledah se tih sto su u zvezde kovali zene koje su ih najvise pohebavali...svelo bi se na onu banalnost sto si gori prema njima..ali ni tu istina nije daleko...e sad da li je to samo moje shvatanje muskarca kao jaceg i dominantnijeg pola pa mi taj mazohizam vise bode oci...i sta je to sto ih naginje? da se ne vracam again na frojda ali uticaj majke je bio tu negde poprilicno omanuo...pri tom pravi mazohisti uglavnom u javnosti glume ludilo patrijarhalne, mnogo sam jak foru, isticuci konstantno svoju muskost...koja se meni kod mazohizma pretvara u nesto sasvim suprotno muskosti..da ne kazem naziv za zenski polni organ i dakle gde je tu postavljena sklopka?
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: muci me

Ti pricas o onim naoko jakim agresivnim ja-pa-ja tipovima, koji iz nekog razloga u vezama ili u nekoj vezi, dozvoljavaju da ih zena zloupotrebljava, ponizava, iskoriscava, pa ti ta disproporcija bode oci i pitas se sta je razlog tome?

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zar ti nije pala glava?

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Ti pricas o onim naoko jakim agresivnim ja-pa-ja tipovima, koji iz nekog razloga u vezama ili u nekoj vezi, dozvoljavaju da ih zena zloupotrebljava, ponizava, iskoriscava, pa ti ta disproporcija bode oci i pitas se sta je razlog tome?
    ne moraju biti jako agresivni..ali isticu svoju muskost...dok nasuprot tome..hm ti si previse jake termine upotrebio...ali da gde je zena dominantnija i pri tom ne bas korektna
    i kad se neko ne igra aktivno dominacije i mazohizma to dozivljavaju kao nesto lose...jer vide sliku u ogledalu
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Zar ti nije pala glava?
    bas lepo sto brines

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

e da lajon..meni bode oci bilo kakva vrsta mazohizma kod muskaraca
    pogotovo kad velicaju neciju nekorektnost

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

svako ko dozvoli da ga, ne zena, vec bilo ko vuce za nos
    nije mazohista, vec sonja i mlakonja
    u svemu moras prvo postovati sebe, pa i u vezi
    a ko tebe ne postoje, daleko mu lepa kuca

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

hm

nego meni jedan jednom otvoreno priznao da voli tako to...i ja ga pitam pa cekaj zena pravila budalu od tebe a ti joj trcis i velicas je? pri tom kao frajer tradicionalni tripovi i tako to
    al je jedan od rekih koji je bar donekle svestan toga

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio light child Pogledaj poruku
    e da lajon..meni bode oci bilo kakva vrsta mazohizma kod muskaraca
    pogotovo kad velicaju neciju nekorektnost
    Pa ja to ne povezujem sa polom.
    Mozda samo deluje da muskarcu ne stoji da bude iskoriscavan, ali to je situacija koju vidjas svakodnevno. I nije vezana samo za odnos muskarac-zena.
    Ja znam muskarce koje iskoriscavaju njihovi prijatelji, roditelji, rodjaci na primer.
    Ako covek ima tu crtu u karakteru, jednostavno ce nositi ogromnu tablu na kojoj pise "zloupotrebite me" "iskoristite me" "shutnite me"
    Tu se verovatno radi o niskom samopostovanju.
    Koje se nadomescuje ....da kazemo verbalnom agresijom, sujetom, isticanjem sebe u prvi plan uvek i svuda.

Mislim da je u musko zenskim odnosima to komplikovanije jer tu imamo zaljubljenost, ljubav, zelju, strast, a to moze jos vise da ubije samopostovanje.
    Ne znam, mozda sam promasio temu

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

samopostovanje definitivno..jer sklanjas se od izvora koji te ponizava na bilo koji nacin..to bi bilo logicno..ali nije logicno za nekog ko vidi ko sto rekoh sliku u ogledalu a ne pravu sliku
    zar nije dovoljno samo malo svesti..uvideti da se forsiraju dva dijametralno suprotna pravca

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

naime mene je uvek fascinirao muskih mazohizam..mozda jer kad se kaze mazohizam vise bi prilicio zeni nego muskarcu...al dobro elem...nagledah se tih sto su u zvezde kovali zene koje su ih najvise pohebavali...svelo bi se na onu banalnost sto si gori prema njima..ali ni tu istina nije daleko...e sad da li je to samo moje shvatanje muskarca kao jaceg i dominantnijeg pola pa mi taj mazohizam vise bode oci...i sta je to sto ih naginje? da se ne vracam again na frojda ali uticaj majke je bio tu negde poprilicno omanuo...pri tom pravi mazohisti uglavnom u javnosti glume ludilo patrijarhalne, mnogo sam jak foru, isticuci konstantno svoju muskost...koja se meni kod mazohizma pretvara u nesto sasvim suprotno muskosti..da ne kazem naziv za zenski polni organ i dakle gde je tu postavljena sklopka?
    Imas srece sa temom..
    Imas mazohistu pred sobom
    Izvoli pitaj (najgore je sto sam svesna )

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa evo mog iskustva sa jednim takvim.
    Bio mi je direktor neko vreme i vrlo slican onome sto si opisala.
    Sujetan, nadobudan, ali nekako prilicno providan u toj glumi nekoga ko mnogo zna i mnogo ume.
    Zena mu je bila jedna nezgodna, svadljiva, zaguljena i pasivno agresivna osoba.
    Zvala bi ga po pet puta dnevno i kad bi bili zajedno, bas se videlo da je ona ta koja dominira i to vrlo izrazito. U njenom prisustvu bi se potpuno menjao i jednostavno se videlo po svim verbalnim i neverbalnim znacima da se ponasa kao djachic pred strogim profesorom.

Razloge ne znam, ali po mojoj proceni, mozda je znao koliko je zapravo vredan i "opasan", pa to nadomescivao tim nadobudnim stavom. A ona je definitivno znala kakav je on zapravo i on je znao da ona zna.....
    Cesto se vidi ta simbioza izmedju ljudi, koja na prvi pogled deluje nelogicno.
    Zato sam ubedjen da je mazohizam karakterna crta nevezana za pol.

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    Imas srece sa temom..
    Imas mazohistu pred sobom
    Izvoli pitaj (najgore je sto sam svesna )
    ne vredi nisi mi validan uzorak
    kazem za zene mi je nekako shvatljivije (mislim nije mi shvatljivo ni za kog ali zene su sklonije trpljenju i ponizavanju sebe zarad "ljubavi" )
    kod muskaraca mi je to mnogo jadnije..nerazumljivije..kako onda takvi ocekuju postovanje..od bilo koga?

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aj dzast vona bi jor dooggggg

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Pa evo mog iskustva sa jednim takvim.
    Bio mi je direktor neko vreme i vrlo slican onome sto si opisala.
    Sujetan, nadobudan, ali nekako prilicno providan u toj glumi nekoga ko mnogo zna i mnogo ume.
    Zena mu je bila jedna nezgodna, svadljiva, zaguljena i pasivno agresivna osoba.
    Zvala bi ga po pet puta dnevno i kad bi bili zajedno, bas se videlo da je ona ta koja dominira i to vrlo izrazito. U njenom prisustvu bi se potpuno menjao i jednostavno se videlo po svim verbalnim i neverbalnim znacima da se ponasa kao djachic pred strogim profesorom.

Razloge ne znam, ali po mojoj proceni, mozda je znao koliko je zapravo vredan i "opasan", pa to nadomescivao tim nadobudnim stavom. A ona je definitivno znala kakav je on zapravo i on je znao da ona zna.....
    Cesto se vidi ta simbioza izmedju ljudi, koja na prvi pogled deluje nelogicno.
    Zato sam ubedjen da je mazohizam karakterna crta nevezana za pol.
    a to je vec klasican trip moci..svi koji imaju bilo kakvu moc, pa izmedju ostalog i direktori su poznati po tome da recimo u krevetu preferiraju mazohizam..neki ga prenesu i na ostale aspekte zivota

ali uzmimo da nemate neku vrstu vece moci..obican covek..koji drugima prica ja sam muskarac...a velica zenu koja ga ponizava...dakle tu nema govora o ljubavi...vec o bolesnom krugu...

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa sad....i meni se cini da zena tesko moze da voli muskarca koga ne moze da postuje.
    U najboljem smislu te reci, naravno.
    Ili je mozda tacnije reci, onoga koji pokazuje da malo postuje sebe.

Zasto mi se cini da stalno mashim temu

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

ne vredi nisi mi validan uzorak
    kazem za zene mi je nekako shvatljivije (mislim nije mi shvatljivo ni za kog ali zene su sklonije trpljenju i ponizavanju sebe zarad "ljubavi" )
    kod muskaraca mi je to mnogo jadnije..nerazumljivije..kako onda takvi ocekuju postovanje..od bilo koga?
    Ne znam ja vrlo cesto ne umem 'agresoru ' da kazem ne , inace m je ponos kao i egocentricnost jedna od najjacih osobina koje me opisuju, mozda i sustina mog karaktera.
    Ali to je kod mene samo u ljubavi
    A mislim da je to obelezje onih muskaraca koji nacisto sa sobom..

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hihihi, sad kad krenu da se zale svi direktori sa foruma, a ja da objasnjavam da nisi tako mislila

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

mene zanima sklopka..uzrocno posledican splet koji dovodi do toga

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa tako ti je to sa mukavchinama ))))
    Poslednji put ažurirao/la Pipi Langstrumpf : 22.02.2009. u 14:18

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3962

mene zanima sklopka..uzrocno posledican splet koji dovodi do toga
    ...a jel te zanima splet pre ili posle emancipacije žena...?

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio minon Pogledaj poruku
    ...a jel te zanima splet pre ili posle emancipacije žena...?
    eh sad da li su samo zene krive? mislim da oni nisu to dozvolili ne bi toga ni bilo..
    aj mi definisite pa da prosirim pitanje

Elita ranjeni Zoro (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    525

pitanje je da li mazohist tu ženu vidi kao dominantnu ili samo to doživljava kao naročitu bliskost ili čak pažnju

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio ranjeni oro Pogledaj poruku
    pitanje je da li mazohist tu ženu vidi kao dominantnu ili samo to doživljava kao naročitu bliskost ili čak pažnju
    e sad izvini sto normalnim ljudima bolesne stvari nisu ni bliskost ni paznja..vec upravo to ..bolest

mada si mozda odgovorio na pitanje
    tako mi i treba kad desifrujem bolesne umove

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

hm? sto bi znacilo da je sve suprotno tome...nije bliskost i paznja..ili u njegovom umu sve suprotno tome je lose?jel

Slične teme

1. Muci me ups......
    Autor Dushan,27 u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.10.2008., 16:54
  2. Šta muči savremenog
    Autor dzordzV76 u forumu Muškarci
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 03.04.2008., 14:53
  3. Sta vas muci?
    Autor Dracylie u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 26