Problem,problem :)

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
E ovako : Ukljucim racunar,radi pola sata podje smrditi i onda se ugasi !
Tako su mi rekli,sad je taj racunar dosao meni,ja ga skopcam na monitor (lcd 19) i ukljucim on zvrci i nece da pokrene na monitoru!
Kasnije,odsarafim skinem lim, i gledam napojna ne puse 350w, procesor je 3.0 Ghz intel pentium,maticna gigabyte, 2 po 256 ddr1, i graficka g force 4 128 mb.

Pa tako iskreno mislim da je do napajanja,ali eto ako neko ima neku ideju neka kaze,molim za pomoc :)!

E da gledao sam teme za napajanje ali nema nista ovakvo,pa mislim da je to i da bi trebao uzeti i ubaciti vece napajanje nekako mi djeluje slabo ovo za ovaj procesor :) Veliki pozdrav!
 
e ako radi pola sata pa se ugasi mogu ce je da ti se greje, (jer da kopmjuter da nebi izgoreo on se sam ugasi) vidi kolika ti je temperatura pa javi. ako je velika u radnjama imas za nekih 500 dinara kuler trazi od 12 cm to je veliki nadogradi ga i to je to. pozz :ok:
 
Jeste kinesko,kinesko je bilo i staro napajanje,pa je riknulo :)
Postavio juce drugo napajanje isto kao i ovo jest starije ali je radilo kod mene ok,i izgorilo skroz i kablo za 5 min rada,spalilo i kabal ccc,a komponente ne mogu stici provjeriti temp.u stvari nisam stigao ali limovi na grafickoj(pasivno hladjenje) kao i na maticnoj vreli!
 

Back
Top