Klintonova krenula u završnu ofanzivu protiv Srbije

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Klintonova je krenula po nalogu Obame u završnu ofanzivu protiv Srbije tj.u ucenjivanje preostalih zemalja koje nisu priznale nezavisno Kosovo.
Ovo je dokaz da Amerika nikad neće biti prijatelj Srpske države bez obzira koliko se ova naša demokratska vlast trudila.
Kratko rečeno Amerika nije kao Srbija koja uvek popušta posle nekog vremena.
 
Klintonova je krenula po nalogu Obame u završnu ofanzivu protiv Srbije tj.u ucenjivanje preostalih zemalja koje nisu priznale nezavisno Kosovo.
Ovo je dokaz da Amerika nikad neće biti prijatelj Srpske države bez obzira koliko se ova naša demokratska vlast trudila.
Kratko rečeno Amerika nije kao Srbija koja uvek popušta posle nekog vremena.

krenula po indijskom okeanu da nafata ostrvca:D jedino joj to preostalo.
 
Samo nek se oni još malo zabave dok im ekonomija nastavlja da tone!!! Nas yebu godinama pa smo već i svikli!!! Kako god se trudili, Kosovo ne mogu da udalje od ostatka Srbije!!! Dakle kad tad...!!! Oni su zapravo ti kojima je svaki mjesec bavljenja sobom bitan i koji nisu navikli da ih nešto u životu .ebe!!! Njima inexi padaju, a mi smo i navikli da živimo na "šta nas zabole za indexe"!!! Dakle badava babi da uokolo trči i da maže amerima oči sa kojekakvim kritičnim tačkama na karti svijeta, sve u cilju da prikrije titanikovu sudbinu sopstvene megalomanske ekonomije!!!
 
Od juče se Maldivi ubrajaju u "vekovne srpske neprijatelje" i prijete da budu istrebljeni u sledećem većem sukobu, kada će nam Rusi isporučiti Topol-M, isto onako kako su nam isporučili S-300 sisteme 1999. :)
nece biti potrebe za tim posto ce granice ici pod lupu.:D mnogi ce povuci ishitreno priznanje...pa ce sa maldivima zavrsiti ko im je blizi.:D
 
Klintonova je krenula po nalogu Obame u završnu ofanzivu protiv Srbije tj.u ucenjivanje preostalih zemalja koje nisu priznale nezavisno Kosovo.
Ovo je dokaz da Amerika nikad neće biti prijatelj Srpske države bez obzira koliko se ova naša demokratska vlast trudila.
Kratko rečeno Amerika nije kao Srbija koja uvek popušta posle nekog vremena.

Ma vazi
A Srbija je Mutava
 
Klintonova je krenula po nalogu Obame u završnu ofanzivu protiv Srbije tj.u ucenjivanje preostalih zemalja koje nisu priznale nezavisno Kosovo.
Ovo je dokaz da Amerika nikad neće biti prijatelj Srpske države bez obzira koliko se ova naša demokratska vlast trudila.
Kratko rečeno Amerika nije kao Srbija koja uvek popušta posle nekog vremena.

Овде се само поставља питање ко по чијем налогу ради, а америчке демократе увек раде против српских
интереса. То није ништа ново, али бојим се да не сагледавају најјасније ситуацију у свету, која се од
Клинтонове "ере" драстично променила! Заборављају да у Русији на власти није више пијани Јељцин, а да је
Кина толико економски ојачала, да је свет преплавила својим производима, од техничке робе, преко гардеробе,
до сликарског материјала.... :think:
Америка је пукла 11.септембра 2001., али неки у америчкој администрацији су још необавештени....:mrgreen:
 
Америка је пукла 11.септембра 2001., али неки у америчкој администрацији су још необавештени....:mrgreen:

Pa jednostavnije im je da se sekiraju za Kosovo nego za Ameriku!!! Americi ionako ne mogu pomoći!!! Svako se bavi jednostavnijim problemima dok ispod tepiha sakriva ono što mu suštinsi radi o glavi i što mu je nerješivo!!! Ironija situacije je u činjenici da se sa okončanjem suštinskog problema (potonuće ekonomije SAD) rješavaju i svi ostali problemčići pa naravno i Kosovo!!!:per:

Dakle, nek oni dolje šiposi samo dovoljno zabradate dok ja dobro naoštrim bricu!!!:per::per::per:
 
v125092p0.jpg


А ове зове да јој буду гости:

............
"Američka državna sekretarka Hilari Klinton pozvala je predsednika i premijera Kosova Fatmira Sejdijua i Hašima Tačija da 26. februara posete SAD, potvrđeno je iz kabineta predsednika Kosova.

Portparol predsednika Kosova Džavit Bećiri je agenciji Beta rekao da će predsednik i premijer Kosova boraviti u SAD do 3. marta....
"


......................

Можда јој нечега понестало....:hahaha:

Нека их онда задржи за стално,...к`о кућне љубимце!

.
 
Klintonova je krenula po nalogu Obame u završnu ofanzivu protiv Srbije tj.u ucenjivanje preostalih zemalja koje nisu priznale nezavisno Kosovo.
Ovo je dokaz da Amerika nikad neće biti prijatelj Srpske države bez obzira koliko se ova naša demokratska vlast trudila.
Kratko rečeno Amerika nije kao Srbija koja uvek popušta posle nekog vremena.

Ja nadjoh ovo, pise kako USA nece imati vremena da se bakcu nama, sto i ja mislim...

http://www.emportal.rs/en/news/serbia/71761.html
 
sve chitam neke postove kako nas ameri mrze. Ako cemo realno, ameri mrze pola sveta, a ceo svet mrzi njih. Oni jednostavno rade shta im je u interesu.
"Zadovoljne nacije nemaju interesa da dozvole promenu u teritorijalnoj podeli sveta ukoliko u tome ne budu prepoznale neke svoje interese. I dok prichaju o pravima malih nacija, u stvari imaju na umu samo interese onih najvecih"
Mislim, razumem da sam ja sad uhvatio da otkrivam toplu vodu, ali izgleda da ovo nekom broju ljudi nije jasno.
 
Postovana...bilo bi lepo da si u pravu, ali bogumi ja sam skeptican...

prekini sa tim postovana...to me nervira...zasto to mislim..pa nekako mi se kazalo heheheheh ...salim se nisam ja kao droid pa da mi se prividja..na pr ruski stav inace zemlje koja ima pravo na veto nam je veoma dobro poznat
u svim ovim nasim naklapanjima zaboravljamo nesto vrlo vazno...rusi su dosli..imaju sad ovde neke svoje ineterese..hvala bogu pa nam ti interesi idu na ruku
tamo gde su oni uplivali..tesko da ce dati nesto sto im ne ide u prilog
nemojte porediti njihova priznanja nezavosti sa nekim nasim stvarima
rusi se rukovode svojim inetersima
njihov interes nije nezavisno kosovo..hm pa to je ocito
u vreme kad asu mogli da sprece ...nisu...imalu su losih razloga za to
ali sada..te razloge su prevazisli..i to veoma
 
prekini sa tim postovana...to me nervira...zasto to mislim..pa nekako mi se kazalo heheheheh ...salim se nisam ja kao droid pa da mi se prividja..na pr ruski stav inace zemlje koja ima pravo na veto nam je veoma dobro poznat
u svim ovim nasim naklapanjima zaboravljamo nesto vrlo vazno...rusi su dosli..imaju sad ovde neke svoje ineterese..hvala bogu pa nam ti interesi idu na ruku
tamo gde su oni uplivali..tesko da ce dati nesto sto im ne ide u prilog
nemojte porediti njihova priznanja nezavosti sa nekim nasim stvarima
rusi se rukovode svojim inetersima
njihov interes nije nezavisno kosovo..hm pa to je ocito
u vreme kad asu mogli da sprece ...nisu...imalu su losih razloga za to
ali sada..te razloge su prevazisli..i to veoma

Ne verujem da je Rusima potrebno Kosovo u bilo kojem smislu za ostvarivanje svojih ciljeva, ne verujem da smo toliko vazni, daj Boze da gresim, ali cak i da bude tako nama se pika ono sto EU kaze, a oni su se uglavnom jasno izjasnili. Sta mislis ko ce pre da popusti, Rusi ili EU sa USA? Kako god okrenes ne valja...
 
Ne verujem da je Rusima potrebno Kosovo u bilo kojem smislu za ostvarivanje svojih ciljeva, ne verujem da smo toliko vazni, daj Boze da gresim, ali cak i da bude tako nama se pika ono sto EU kaze, a oni su se uglavnom jasno izjasnili. Sta mislis ko ce pre da popusti, Rusi ili EU sa USA? Kako god okrenes ne valja...

ne treba njima Kosovo...ali ne trebaju im ni ameri na Kosovu
ko ce popustiti prvi ..e pa to ce se videti
 
tako ti se kazalo? opste priznato nece biti
Nikad nece biti priznata drzava u UN..nikad
da li si cuo za veto
e pa vidish neko ce stvaiti veto
bash se pitam ko ce to biti

Kako si jadna. Znas li da na skupstini generalnoj UN nema prava veta niko jadnice. Sta mislis zasto sakupljaju priznanja po svetu. :hahaha:

Cim sakupe dovoljno mogu Rusi da ga puse. :hahaha::hahaha:.

Jao jao sto si neinformisana.
 
Kako si jadna. Znas li da na skupstini generalnoj UN nema prava veta niko jadnice. Sta mislis zasto sakupljaju priznanja po svetu. :hahaha:

Cim sakupe dovoljno mogu Rusi da ga puse. :hahaha::hahaha:.

Jao jao sto si neinformisana.


Да ли је то можда укинуто право вета, сталним чланицама Савета безбедности
УН?
 

Back
Top