Konkurencija

Poruka
15.196
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

Osnovno pravilo i kad naletish na konkurenciju je-da ne obracash paznju.Jer cim obratish paznju, mislice da je bitna,a time shto je u stvari ne fermash ni 1 posto pokazuje koliko si ti iznad...a ona...ispod.Time shto ne obracash paznju saljesh poruku....da nije tvoj nivo da bi je primetila. Neki uvek pogrese pa polude i prave ljubomorne scene...ne shvataju da joj time bash daju to shto zeli,da vas vidi iznervirane,zabrinute,da vidi da je ostavilo posledice to shto je ona tu...A ja ne volim da dajem takvu satisfakciju nikome.
 
Zavisi na koji nacin se konkurencija mota okolo... ako se vrti u krug, onda me ne zanima, a ako naizmenicno prilazi, vrtne repom pa odlazi, onda mi je blaga frka. Al dizati tu blagu frku pred partnerom, jok.
 
Само се смешкам и посматрам. ;)
Не процењујем ту особу, посматрам њега у тој ситуацији.
Уме да буде интересантно. :D
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

Posle par sati neprekidnog seksa žena ne može ni običan dodir da izdrži da joj se pri tom ne smuči i sama pomisao na "greh", a kada u tim trenucima krenu "savršeni" (poput većine ljisovaca) da joj se uvaljuju to bude žestoka komedija. :D
Radoznalost svakako postoji, takve paćenike čovek ipak ne može lako da sretne... :hahaha::hahaha::hahaha: Da ne detaljišemo o idiotskim metodama uvaljivanja... :rotf::rotf::rotf:
 
:D bezgresna, to nikako, a za casnost se borim, pa kako mi uspe....a sa konkurencijom nisam imala problema jer ne podnosim muskarce-flertuse....a to sto je neka htela, a on je iskulirao....pa boze moj...desava se.....
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

Svako procenjuje u zavisnosti od kolicine straha (ili radoznalosti kako ti to zoves; mada sto se adekvatne reci tice ima vise varijacija na temu) koji se pojavi u njemu.
Nesto kao u fazonu zapisavanja teritorije.
E sad, da li si tela pricati ovde o golden shower-u kako ga neki nazvase ili...?
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

Hahaa :D dobro pitanje
desavalo se cesto da dok smo u nekom drustvu
neki dezurni jebbach krene da se pravi duhovit
i da ispituje teren oko moje zemske
a ja to namirisem na kilometar pa odmah ko iz puske kazem

brate, cekaj da raskinemo pa joj se zavlaci u gace
ili je uvati odma za sisu pa ako ti ne pukne samar
znaci tvoja je :lol:

i tako, nekad samar nekad odu, ali barem sam miran :mrgreen:
 
ne znam... nisam se nasla u situaciji da budem ugrozena pa valjda zato nemam lose misljenje :mrgreen:
radoznala nisam jer znam zbog cega bi nekog zanimala osoba sa kojom sam
uplasena da ce me ostaviti nisam jer ako me ostavi, to ce biti jer je sam odlucio, ona nije vazna, mogla je to biti i neka druga
uglavnom, uzivam dok traje

smetalo bi mi jedino da je u pitanju moja drugarica :(
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

retko cu sama uociti ko se vrti oko mog muskarca, ali ako mi skrenu paznju, naravno da cu postati radoznala
posmatram je, ali ne, bas, kao konkurenciju, vise sam onako radoznala da li smo slicne, posto nam se dopadaju iste stvari :) i da li se eventualno, kod nje, njemu svidjaju stvari koje lice na mene, ili ono sto je razlicito
medjutim, iako "posmatram" nikada ne dam da se to vidi, kao, skroz sam kul :)
 
Alfa mužjak, beta ženka, teta iz komšiluka.. opasne su to veze. Pa kad krene otvorena borba prsa u prsa oko partnera...a to je sve jer je neko pustio feromone u okolinu.
 
O bezgresni i casni forumaski auditorijumu .. :worth::worth::worth:
Kada vam se cini da se neko 'mota' oko vaseg partnera koliko nju ili njega procenjujete?
Naravno, na ljisu su svi savrseni i ne bave se tim 'prljavim' i 'niskim' pricama, ali malo realnosti molim ;) :hvala:
Da li posmatrate tog nekog / neku ko konkurenciju i da li se probudi u vama zrno radoznalosti da saznate nesto o toj osobi? :mrgreen:

Naravno...
a jel može drugačije... ?
a015.gif
 
Alfa mužjak, beta ženka, teta iz komšiluka.. opasne su to veze. Pa kad krene otvorena borba prsa u prsa oko partnera...a to je sve jer je neko pustio feromone u okolinu.
Žensko-ženska konkurencija nema jače sile u prirodi jer obe hoće upravo preko mužjaka dotičnog u datom trenutku da se dokažu i pokažu koja je bolja, lepša, umešnija,pametnija,poželjnija ubedjujući ga svaka za sebe da je to upravo ona...:)
 

Back
Top