Besplatne akcije

Ja sam pisao Dinkiceve akcije ali jos uvek nisam nista dobio. U toku je privatizacija moje firme tako da sam u njoj upisao besplatne akcije koje mi sleduju po godinama staza.
Moja pitanja su:
-da li trebam da se odreknem Dinkicevih akcija, gde I kako ?
-da li ljudi koji su VEC DOBILI resenje za Dinkiceve akcije mogu da se odreknu istih I da pisu u svojoj firmi koja se privatizuje ?
-da li se ljudi koji su pisali Dinkiceve akcije mogu odreci KOLEKTIVNO istih (akoje to potrebno) posto su pisali u svojoj firmi koja se privatizuje ?
 
U igri sam.. jes!

@Lady Stardust.. zar ne vidiš da su izdali saopštenje da odbacuju oko 80.000 prijava? Nisi ni otvorila link. I ti ladno i bez blama prijavljuješ, kako će svi koju su se prijavili da dobiju?
 
U igri sam.. jes!

@Lady Stardust.. zar ne vidiš da su izdali saopštenje da odbacuju oko 80.000 prijava? Nisi ni otvorila link. I ti ladno i bez blama prijavljuješ, kako će svi koju su se prijavili da dobiju?
Ja sam to govorila jos pre nego sto je link postavljen.Ne moram ga ni pogledati.Cim je izasla prica za akcije bilo mi je jasno da je u pitanju politicka kampanja,a prazna prica
 
Ja sam upisao jer zahvaljujuci Milosevicu nemam mnogo staza u radnoj knjizici niti sam ga stekao u nekoj firmi od koje bih mogao da ocekujem akcije. Tako da mi je ovo eto jedina nada da dobijem bilo sta od ove nase privatizacije.

Naravno ne govorim o indirektnom benefitu koji svi osecamo od privatizacije - punjenje budzeta, dobre drzavne plate i sl.

Bez veze mi je samo sto je na akcije imao pravo i neko ko nikad nije radio a nikako nije doprineo znaci drustvu.

Od akcija se nadam nekim paricama .. tako da se zakrpe neke rupe.. Necu ih prodavati odmah nego mnooogo kasnije. meni pare sad ni ne trebaju jer imam sve sto mi treba pa nek stoje. Ocekujem kasnije i vecu vrednost od te prve koja ce se dobijati.
 
ja moj deo poklanjam drzavi
da nam procveta srbija

party2.gif
 
Ja sam pisao Dinkiceve akcije ali jos uvek nisam nista dobio. U toku je privatizacija moje firme tako da sam u njoj upisao besplatne akcije koje mi sleduju po godinama staza.
Moja pitanja su:
-da li trebam da se odreknem Dinkicevih akcija, gde I kako ?
-da li ljudi koji su VEC DOBILI resenje za Dinkiceve akcije mogu da se odreknu istih I da pisu u svojoj firmi koja se privatizuje ?
-da li se ljudi koji su pisali Dinkiceve akcije mogu odreci KOLEKTIVNO istih (akoje to potrebno) posto su pisali u svojoj firmi koja se privatizuje ?

Evo Jovane da ti odgovorim posto niko nece. Nemas pravo na akcije u tvojoj firmi bez obzira sto nisi dobio resenje za Dinkiceve.
Ustvari je to teska manipulacija da bi drzavi ostalo i da bi iscedili na silu i taj poslednji dinar koji ustvari ni nemaju,od naroda.
 

Back
Top