SPS

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Da li ta stranka uopste i ima vise svoje glasace, aktiviste itd? Ja nekako jedino za koga jos cujem povremeno je Ivica dacic i to je to :mrgreen: Na forumu takodje ne vidim nikoga da je za tu stranku. Jel je ta stranka skroz propala ili..? STa mislite? :D
 
Thumb_5877197_b.JPG
 
A nije, nije...

U Nišu na lokalu, SPS je jedina stranka, koja je na izborima poboljšala rejting..

Dobili su predsednika skupštine grada i imaju mnogo direktorskih mesta u gradskim preduzećima...

:)
 
SPS ima ministra obrazovanja, koji se je obrukao sa besplatnim udžbenicima, u koje ne sme da se švrlja...:lol:

Podseća me na kravu koja da mleko, a posle šutne kofu i prospe ga...
 
Pogrešio sam,evo da me posle ne ispravljaju.
ПОТПРЕДСЕДНИК ГЛАВНОГ ОДБОРА СПС
ЗАМЕНИК ПРЕДСЕДНИКА
СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ПАРТИЈЕ СРБИЈЕ
ДР ЖАРКО ОБРАДОВИЋ
Др Жарко Обрадовић је рођен 21. 5. 1960. године у Беранама. Завршио је класичну гимназију и био носилац дипломе "Луча". Дипломирао је на Факултету политичких наука у Београду, где је и магистрирао и докторирао. Објавио је две научне књиге и десетак научних радова.
Током три године обављао је дужност заменика министра за локалну самоуправу у Влади Републике Србије.
Наставник је на Мегатренд универзитету и на дужности декана на Факултету за државну управу и администрацију истог Универзитета.
Народни посланик је од јануара 2001. године. Био је председник и заменик председника Посланичког клуба СПС у Народној скупштини Републике Србије.
Био је секретар Градског одбора СПС Београда, члан Извршног одбора ГО СПС, члан Главног одбора СПС и потпредседник ГО СПС. Сада је потпредседник ГО СПС који је и заменик председника СПС.
Говори енглески и служи се француским.
Ожењен је и има две ћерке Мину и Исидору.
 
Oni su meni skroz OK od kako nema Slobe, Vučelića, Marjanovića, Gajevićke i ekipe. Ovi što su ostali su uspeli da se oslobode tog negativnog imidža a koliko su sposobni ostaje da se vidi - drago mi je što imaju šansu. Ivica je pametan lik i super je odigrao ovo oko izbora. Kadar im je manje-više u redu, cenim Bajatovića i Ružića a posebno Slavicu Đukić. Ne dopadaju mi se Mrkonjić (jer se i dalje mnogo loži na SM) i Obradović jer je seljačina.
Glasala sam za njih 2007 na lokalu ;)
 
Pogrešio sam,evo da me posle ne ispravljaju.
ПОТПРЕДСЕДНИК ГЛАВНОГ ОДБОРА СПС
ЗАМЕНИК ПРЕДСЕДНИКА
СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ПАРТИЈЕ СРБИЈЕ
ДР ЖАРКО ОБРАДОВИЋ
Др Жарко Обрадовић је рођен 21. 5. 1960. године у Беранама. Завршио је класичну гимназију и био носилац дипломе "Луча". Дипломирао је на Факултету политичких наука у Београду, где је и магистрирао и докторирао. Објавио је две научне књиге и десетак научних радова.
Током три године обављао је дужност заменика министра за локалну самоуправу у Влади Републике Србије.
Наставник је на Мегатренд универзитету и на дужности декана на Факултету за државну управу и администрацију истог Универзитета.
Народни посланик је од јануара 2001. године. Био је председник и заменик председника Посланичког клуба СПС у Народној скупштини Републике Србије.
Био је секретар Градског одбора СПС Београда, члан Извршног одбора ГО СПС, члан Главног одбора СПС и потпредседник ГО СПС. Сада је потпредседник ГО СПС који је и заменик председника СПС.
Говори енглески и служи се француским.
Ожењен је и има две ћерке Мину и Исидору.
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Dobro, da se ja na vreme ogradim. Nisam clan ni jedne parte i to me ne opterecuje u stavovima :) Takodje, ne kazem da sam u pravu, vec samo iznosim svoje razmisljanje. Nisam u prilici da znam puno toga, kao mozda neki forumasi, vec onako, iz neke svoje logike odgovaram, tj. pisem.
Kazes da su se stopili. Imali su opciju da ne udju u Vladu i bili bi novi izbori gde bi situacija bila, verovatno opet vrlo slicna. Nisu oni bili glupi da su mislii da ce posle biti med i mleko, to je valjda jasno.
A, verovatno nisu usli u koaliciju sa SRS+DSS jer su znali da ce SRS razici na dve struje, samo sto nije javno govoreno o tome.
 
Dobro, da se ja na vreme ogradim. Nisam clan ni jedne parte i to me ne opterecuje u stavovima :) Takodje, ne kazem da sam u pravu, vec samo iznosim svoje razmisljanje. Nisam u prilici da znam puno toga, kao mozda neki forumasi, vec onako, iz neke svoje logike odgovaram, tj. pisem.
Kazes da su se stopili. Imali su opciju da ne udju u Vladu i bili bi novi izbori gde bi situacija bila, verovatno opet vrlo slicna. Nisu oni bili glupi da su mislii da ce posle biti med i mleko, to je valjda jasno.
A, verovatno nisu usli u koaliciju sa SRS+DSS jer su znali da ce SRS razici na dve struje, samo sto nije javno govoreno o tome.

Ne,nisu usli sa srs jer nisu smeli,preceno im je i ucenjivani su,to je jasno kao dan.
Srbija je maltene pod americkom vlascu i zavisna je od gazda sa zapada,ako neko ne napravi vladu po njihovim zeljama mogu je za cas politicki unistiti.
 

Back
Top