Pregovarač

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
par vesti u vezi kosova su daans bile udarne, novo priznanje, anketa u srbiji o kosovu i.....
na nasoj TV javljaju da je pobunjenicka strana u ugandi zatrazila haradinaja za posrednika u razgovoru izmedju vlade i pobunjenika. pokusao sam naci neku "link" ka toj vesti ali nisam uspeo.
prema prvim razgovorima [sa prijateljima] niko ne moze odgovoriti odakle ugandi saznanje u haradinaju, ali u svakom slucaju interesantna vest.
sta mislite????
 
anketa je smešna, a još su smešniji ljudi koji zaista veruju da su ti podaci verodostojni. i to ne mislim samo zbog ovog pitanja, nego nego važi za bilo koje drugo političkog ili zabavnog karaktera.

a što se tiče ugande, nemam pojma, možda je tačno što je neko pomenuo ovde da se time gura nezavisno kosovo kao takvo u un.
 
Poslednja izmena:
par vesti u vezi kosova su daans bile udarne, novo priznanje, anketa u srbiji o kosovu i.....
na nasoj TV javljaju da je pobunjenicka strana u ugandi zatrazila haradinaja za posrednika u razgovoru izmedju vlade i pobunjenika. pokusao sam naci neku "link" ka toj vesti ali nisam uspeo.
prema prvim razgovorima [sa prijateljima] niko ne moze odgovoriti odakle ugandi saznanje u haradinaju, ali u svakom slucaju interesantna vest.
sta mislite????

:hahaha::hahaha::hahaha:
Pa jel hoće da prebije vladu ili da pregovara sa njima??

Ebem ti diplomatu takvoga!
:hahaha::hahaha:
 
Ima tema.

P.S. pretpostvaljam da je ta vaša televizija definicija objektivnosti, a ademi?

ako ima tema o "pregovaracu" onda se izvinjavam, ali ako mislis na onu lepljivu, ovo je nesto drugo.
sto se tice objektivnosti, ne vidim kakve veze ima objektivnost sa ovom vescu. lepo se kaze... mozda nije istinita, ali ja sumnjam da bi smeli tako sto prenositi a da ne provere
 
ako ima tema o "pregovaracu" onda se izvinjavam, ali ako mislis na onu lepljivu, ovo je nesto drugo.
sto se tice objektivnosti, ne vidim kakve veze ima objektivnost sa ovom vescu. lepo se kaze... mozda nije istinita, ali ja sumnjam da bi smeli tako sto prenositi a da ne provere

Ima tema o Ramušu pregovaraču, ne ova ljepljiva.

A pričam onako, pošto me zanimaju vijesti sa šiptarskih televizija, čisto da vidim način plasiranja vijesti, pošto ti ovdje znaš da spomeneš koje su srpske televizije objektivne, a koje ne (B92 super, RTS sranje itd...)
 
ako ima tema o "pregovaracu" onda se izvinjavam, ali ako mislis na onu lepljivu, ovo je nesto drugo.
sto se tice objektivnosti, ne vidim kakve veze ima objektivnost sa ovom vescu. lepo se kaze... mozda nije istinita, ali ja sumnjam da bi smeli tako sto prenositi a da ne provere

Ovde će ti manje više svi slično odgovoriti na pomen čoveka po imenu Haradinaj:evil:
Meni bi bilo interesantnije da ti, onako iskreno, izneseš svoje mišljenje o njemu. Pa makar to bilo i o njegovoj novoj tragikomičnoj ulozi.
 
par vesti u vezi kosova su daans bile udarne, novo priznanje, anketa u srbiji o kosovu i.....
na nasoj TV javljaju da je pobunjenicka strana u ugandi zatrazila haradinaja za posrednika u razgovoru izmedju vlade i pobunjenika. pokusao sam naci neku "link" ka toj vesti ali nisam uspeo.
prema prvim razgovorima [sa prijateljima] niko ne moze odgovoriti odakle ugandi saznanje u haradinaju, ali u svakom slucaju interesantna vest.
sta mislite????
Pa ljudi obavesteni,prate TV,internet,a Haradinaj na svetskom glasu..........................a ti sav ponosan:hahaha::hahaha::hahaha:
 
par vesti u vezi kosova su daans bile udarne, novo priznanje, anketa u srbiji o kosovu i.....
na nasoj TV javljaju da je pobunjenicka strana u ugandi zatrazila haradinaja za posrednika u razgovoru izmedju vlade i pobunjenika. pokusao sam naci neku "link" ka toj vesti ali nisam uspeo.
prema prvim razgovorima [sa prijateljima] niko ne moze odgovoriti odakle ugandi saznanje u haradinaju, ali u svakom slucaju interesantna vest.
sta mislite????

А.....јел Уганда има ЖУТУ КУЋУ....................... треба им специјалиста или експерт за њихове трговце Љ.О. и белим погачама..........а око испитивања јавности у Србији око КиМ........која је агенција *испитивање* по наруџби радила........... шта си и очекивала...........верујем а и не би ме изненадило да поред Чединих су *случајни узорци или репрезентативни * били већим делом и Шиптари јер их у Србији ван КиМ има......знаш Ти колико......................АДЕМИ-ЦЕ
 
Poslednja izmena:
Postavljac-ica teme od iste odustao-la.................da se nije Haradinaj predomislio pa odbio zahtev................ili cena usluge imenovanog ne odgovara ni pobunjenicima ni vladi Ugande......puno se ugradio........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa posto ova tema, odeeeeeeeeeeeee TAMO NEGDE u .................zar postavljac-ica teme ADEMI-CA nije nasao-la za shodno da obavesti o lazi ili istinitosti iste.....normalno informacije ........ili je sprecen-a pregovorima o HARADINAJEVOM ISPORUCIVANJU UGANDI..................pa da snime film PREGOVARAC..............mislim da je tema pod uslovom da je vest istinita a ne jedna u nizu manipulisanja sa fabrikovanim informacijama gore navedenog ili navedene............zanimljiva u smislu..........ajd onda neka zivne malo............normalno tema......bar da da ustanovimo link....................Poz.
 
Poslednja izmena:
Lider Alijanse za budućnost Kosova, bivši pokrajinski premijer Ramuš Haradinaj, oslobođen optužbi pred Haškim tribunalom zbog nedostatka dokaza, potvrdio je danas spremnost da se angažuje i posreduje u dijalogu Vlade Ugande sa predstavnicima tamošnjih odmetničkih snaga.

Elektronski mediji u Prištini navode da Haradinaj želi da se o njegovom angažovanju izjasne dve strane i da je naglasio spremnost da "pomogne u procesu postizanja mira".
Iz njegove stranke je saopšteno da će se Haradinaj o svemu oglasiti kada bude imao detaljnije informacije o svom angažovanju u dijalogu.
Agencija Frans Pres protekle sedmice javila je da su Haradinaja predložili islamski odmetnici u Ugandi za posrednika u mirovnim pregovorima sa vladom u Kampali, a njihov portparol Asad Mukasa objasnio je da je Haradinaj izabran "zbog svog iskustva".
Tom izboru se nije usprotivila vlada u Kampali, a ministar unutrašnjih poslova Ugande Matia Kasaija je rekao da vlast "nema ništa protiv Haradinajevog izbora".
Krajem prethodne sedmice pominjana je mogućnost da je vladi u Kampali predloženo da se sa Haradinajem sastane u Londonu, kako bi se bolje upoznao sa detaljima vezanim za svoju potencijalnu mirotvoračku ulogu, ali je savetnik ugandske vlade rekao da je ta "mogućnost trenutno neprihvatljiva".

Haradinaju, ratnom komandantu paravojne OVK u Metohiji, u Haškom tribunalu, gde je otišao dobrovoljno sa mesta kosovskog premijera, suđeno je za zločine protiv čovečnosti i kršenje zakona i običaja ratovanja na Kosovu i Metohiji , a optužnica ga je u 37 tačaka teretila za progon, prisilno premeštanje, deportaciju, ubistva, silovanje, zlostavljanje, okrutno postupanje, uništavanje imovine i nezakonito pritvaranje.
Među žrtvama, navedenim u optužnici, su 19 Albanaca, koje je OVK smatrala kolaboracionistima, 18 Srba, 13 Roma, tri Crnogorca i jedan Musliman.
Prvostepenom presudom oslobođen je optužbi, a žalbeni postupak je u toku.
Pobuna muslimana u Ugandi počela je pre petnaestak godina, kada je tzv. Muslimanski ujedinjeni demokratsku front, uz podršku Sudana, pokrenuo talas nasilja, objašnjavajući to borbom za prava muslimana.


Ovo je mozda prilika da se Haradinaj skloni, tj. da se lazira njegova smrt u Ugandi.:eek:
 
eternal dream

Нека нам постаљач-ица теме а можеш и Ти да или даш линк ел.медија у Приштини која је у СРБИЈИ........јер КОСОВО ЈЕ СРБИЈА.......линк.....бар за други пасос наведеног поста.......а може и за Франс прес.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top