nemam new-nigde
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: nemam new-nigde

Početnik
    Učlanjen
    14.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano nemam new-nigde

pitanje je moze li neko da ima ideju sta se desilo?
    promenio sam drajvere za graficku karticu nvidiu.stavio sam drajvere novije nego sto sam imao sto nije nista nenormalno.sve je odradjeno kako treba,znaci prvo sam skinuo stare,instalirao nove i sve ja krenulo dobro.kada sam hteo da napravim novi folder,otkrio sam da jednostavno u pomocnom meniju na desni klik nemam NEW,ni na desktopu,ni u jednom folderu.ajde reko nema veze otvoricu ga iz FILE,ali nema ga ni tamo.zna li iko sta se desilo i kako da popravim.ima li uopste veze sa novim drajverima ili se samo desilo u priblizno vreme pa sam ja to povezao sa tim.javite se sa idejom sta je moglo da se desi???

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano nemam new-nigde

Kada se instaliraju drajveri za grafiku mora da se iskljuci anti virusni program pa posle da se ukljuci!!!

Početnik
    Učlanjen
    14.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano znam

znam ja to druze,tako sam bas i uradio.
    imas li neku drugu ideju?

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

@DIOGEN1

To upozorenje vazi isto koliko i ono "molim vas pogasite sve programe pre nego sto pocnete da instalirate".

@micha

Posto ne rece koji OS koristis,pretpostavicu da je XP(pro).
    Ne verujem da to ima veze sa grafickim drajverima(ni 1%) nego nesto drugo te.....Dakle ja bi krenuo
    na resavanje problema ovako,prvo uzmes jedan antivirus program jel mi ovo na tako nesto lici,preporucujem
    ti Nortona pa onda ga up-dejtujes i iskeniras ceo komp,sledeci korak je daleko od resenja ali
    za svaki slucaj uzmes Ad-aware 6,up-dejt iskeniras ceo komp i obrises sta nadje,probaj da se
    setis da li si mozda instalirao neke programe koji su malo "matori",za 95-icu,tako ces barem
    znati sta je uzrokovalo problem.....dalje,ako nista od ovoga nije dalo resenje mogao bi da
    razmislis o System Restore opciji i da comp vratis u stanje od dan-dva(pre nego sto si poceo sa
    instaliranjem drajvera i ostalih stvari)ako i to ne uspe nazalost jedino resenje je
    format c,install OS ili kao moguca varijanta,repair wizard.
    Nadam se da sam ti pomogao,posto nemam vise ideja.

Početnik
    Učlanjen
    14.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano OS 98SE

ideje su ti dobre,probacemo nesto.inace koristim
    98 SE.imas li neke nove ideje za taj OS.

Slične teme

1. NIGDE ŽIVE DUŠE....
    Autor TOM@X u forumu Arhiva
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.08.2008., 12:14
  2. Trazim i nigde nema :((
    Autor Mali_Oglasi u forumu Video igre
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.05.2008., 12:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor